Про компанію

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка
цілодобово
і
Служба резервування
пн-пт: 9–21, сб-нд: 10–20

Про нас

Слово генерального директора

Кожна людина має своє покликання. Я переконаний, що будь-який бізнес також має своє покликання. Впевненість у цьому дозволяє розуміти, для кого ми працюємо і яку маємо мету, в чому полягає наша місія.

Ми працюємо для задоволення потреб та вирішення проблем людей, які до нас звертаються. Людина знаходиться у центрі діяльності нашої компанії. Ми намагаємось бути чутливими до змін у запитах людей, прагнемо їх приємно дивувати та випереджувати їхні очікування. Це спонукає нас бути інноваційною компанією. 

Генеральний директор, співвласник мережі аптек "D.S." Олег Никулишин


Про нас у цифрах

  10

областей України

56

міст

  206

аптек

  1 200

працівників

400

звернень до «Аптечної довідки» щодня

100 000

відвідувачів нашого сайту щомісяця

11 000

наших симпатиків у мережі Facebook

12 000

найменувань в асортименті аптек

45 000

клієнтів в аптеках мережі щодня

950 000

постійних клієнтів

Місія

Допомагати людям, змінювати себе та світ на краще.

Візія

Інноваційна, людиноцентрична, соціально відповідальна компанія. Бренд, який рекомендують.

Наші торгові марки

Мережа сучасних аптек з індивідуальним професійним підходом, гарантією якості, широким асортиментом ліків, косметики, медичних товарів і доступними цінами


«D.S.Таємна Аптека» — перший інтерактивний музей фармації у Львові


Новий інтернет-магазин товарів для краси і здоров’я


Наша назва “D.S.”

(чит. "Де Ес") — це медичний термін, який використовується при виписуванні рецепта ще з часів Гіппократа. "D.S." — це скорочене звернення лікаря до фармацевта видати пацієнту необхідні ліки і вказати спосіб їх вживання (латинське "Dа" — означає «видай», "Signa" — «напиши, познач»).

У цьому і криється основний зміст роботи аптеки: працювати так, щоб у будь-який час кожен відвідувач міг отримати необхідні йому ліки та вичерпну інформацію про правила їх прийому.

Напис "D.S." ви побачите на фасаді наших аптек. Ми розмістили його на символічному аркуші – рецептурному бланку, адже саме рецепт з давніх-давен об’єднує лікаря, фармацевта і пацієнта — трьох учасників процесу оздоровлення.

ТОВ Маркет Універсал Лтд - керуюча компанія ТМ "Мережа аптек D.S." - заснована 1992 року

Наші цінності

Повага, людиноцентричність, професіоналізм, розвиток і відповідальність є нашими корпоративними цінностями, на яких ми будуємо свою роботу. Якщо цінності компанії збігаються з цінностями працівників — формується колектив однодумців із спільними поглядами на життя. Це стає запорукою натхненної праці та успішних результатів.

Що означає те, що наша компанія має Сертифікат ISO

Мережа аптек "D.S." — перша аптечна мережа в Україні, сертифікована на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 9001 (ТзОВ «Маркет Універсал Лтд», 2005 р.).

Сертифікат ISO підтверджує, що підприємство працює згідно міжнародних стандартів управління, і є додатковою гарантією належної якості товарів і послуг, які пропонує компанія своїм клієнтам.

Вимоги стандарту ISO 9001 торкаються усіх робіт, від якісного виконання яких прямо залежить кінцева якість товарів чи послуг: відбір і оцінка постачальників, перевірка закупленого товару, транспортування і зберігання товарів у належних умовах, підготовка та підвищення кваліфікації працівників, ведення відповідної документації, аналізування відгуків і пропозицій кінцевих споживачів з метою покращення рівня послуг.

Робота за стандартом ISO 9001 вважається у світі добрим діловим тоном і є своєрідною візитною карткою якості. За офіційною інформацією Міжнародної організації зі стандартизації у світі сертифіковано близько 1 млн. підприємств, установ та організацій. Світовими лідерами у цій сфері є Китай, Італія, Японія, Іспанія, Велика Британія, США, Індія, Франція та Німеччина. В Україні (за даними реєстру УкрСЕПРО) налічується близько 3000 підприємств, що отримали сертифікати ISO 9001.


Наші Соціальні звіти (2015 - 2013 рр.)
Корпоративне видання
01 (126), лютий 2019
Огляд подій у компанії (Вісник, 2017 – 2014 рр.)