Про компанію

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка і Служба резервування
пн-пт: 8–22, сб: 9-20, нд: 10–20

Про нас

Слово генерального директора

Кожна людина має своє покликання. Я переконаний, що будь-який бізнес також має своє покликання. Впевненість у цьому дозволяє розуміти, для кого ми працюємо і яку маємо мету, в чому полягає наша місія.

Ми працюємо для задоволення потреб та вирішення проблем людей, які до нас звертаються. Людина знаходиться у центрі діяльності нашої компанії. Ми намагаємось бути чутливими до змін у запитах людей, прагнемо їх приємно дивувати та випереджувати їхні очікування. Це спонукає нас бути інноваційною компанією. 

Генеральний директор, співвласник мережі аптек "D.S." Олег Никулишин


Про нас у цифрах

  11

областей України

68

міст

  253

аптеки

  1 500

працівників

500

звернень до Служби резервування щодня

120 000

відвідувачів нашого сайту щомісяця

35 000

наших симпатиків
у соціальних мережах

55 000

користувачів нашого
мобільного додатка

60 000

клієнтів в аптеках
мережі щодня

1 200 000

постійних клієнтів

Місія

Допомагати людям, змінювати себе та світ на краще.

Візія

Інноваційна, людиноцентрична, соціально відповідальна компанія. Бренд, який рекомендують.

Наші торгові марки

Мережа сучасних аптек ‒ з професійним підходом, доступними цінами, гарантією якості, широким асортиментом ліків, косметики, медичних товарів і новітніми онлайн-послугами для клієнтів 


«D.S.Таємна Аптека» ‒ перший інтерактивний музей фармації у Львові


Продукція Privаte Label у мережі аптек «D.S.» ‒ оптимальний варіант за критеріями «ціна-якість» у своїй товарній категорії:


Наша назва “D.S.”

(чит. "Де Ес") ‒ це медичний термін, який використовується при виписуванні рецепта ще з часів Гіппократа. "D.S." ‒ це скорочене звернення лікаря до фармацевта видати пацієнту необхідні ліки і вказати спосіб їх вживання (латинське "Dа" ‒ означає «видай», "Signa" ‒ «напиши, познач»).

У цьому і криється основний зміст роботи аптеки: працювати так, щоб у будь-який час кожен відвідувач міг отримати необхідні йому ліки та вичерпну інформацію про правила їх прийому.

Напис "D.S." ви побачите на фасаді наших аптек. Ми розмістили його на символічному аркуші – рецептурному бланку, адже саме рецепт з давніх-давен об’єднує лікаря, фармацевта і пацієнта ‒ трьох учасників процесу оздоровлення.

ТОВ Маркет Універсал Лтд ‒ керуюча компанія ТМ "Мережа аптек D.S." ‒ заснована 1992 року.

Наші цінності

Повага, людиноцентричність, професіоналізм, розвиток і відповідальність є нашими корпоративними цінностями, на яких ми будуємо свою роботу. Якщо цінності компанії збігаються з цінностями працівників ‒ формується колектив однодумців із спільними поглядами на життя. Це стає запорукою натхненної праці та успішних результатів.

Що означає те, що наша компанія має Сертифікат ISO

Мережа аптек "D.S." ‒ перша аптечна мережа в Україні, сертифікована на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 9001 (ТзОВ «Маркет Універсал Лтд», 2005 р.).

Сертифікат ISO підтверджує, що підприємство працює згідно міжнародних стандартів управління, і є додатковою гарантією належної якості товарів і послуг, які пропонує компанія своїм клієнтам.

Вимоги стандарту ISO 9001 торкаються усіх робіт, від якісного виконання яких прямо залежить кінцева якість товарів чи послуг: відбір і оцінка постачальників, перевірка закупленого товару, транспортування і зберігання товарів у належних умовах, підготовка та підвищення кваліфікації працівників, ведення відповідної документації, аналізування відгуків і пропозицій кінцевих споживачів з метою покращення рівня послуг.

Робота за стандартом ISO 9001 вважається у світі добрим діловим тоном і є своєрідною візитною карткою якості. Згідно з офіційною інформацією Міжнародної організації зі стандартизації у світі сертифіковано близько 1 млн. підприємств, установ та організацій. Світовими лідерами у цій сфері є Китай, Італія, Японія, Іспанія, Велика Британія, США, Індія, Франція та Німеччина. В Україні (за даними реєстру УкрСЕПРО) налічується близько 3000 підприємств, що отримали сертифікати ISO 9001.


Наші Соціальні звіти (2019 - 2013 рр.)