Про компанію

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка
цілодобово
і
Служба резервування
пн-пт: 9–21, сб-нд: 10–20

Програми для клієнтів


Програма лояльності "Подяка за довіру"

Перевірка балів за номером картки

У мережі аптек “D.S.” діють Картки клієнта 2 типів:

Власники Картки клієнта беруть участь у дисконтно-бонусній програмі «Подяка за довіру» – отримують знижки та накопичують "бали довіри"
(детальні правила програми див. нижче)

Зареєстровані користувачі мобільного додатка Мережа аптек "D.S." можуть пред'являти електронну (віртуальну) Картку клієнта з екрану смартфона, яка є аналогом пластикової загального взірця.

На сайт.jpg

Картка клієнта

Знижка -3% на лікарські засоби і біологічно-активні
добавки
(на акційні, промоційні і соціальні товари діють спеціальні
умови  див. нижче правила програми "Подяка за довіру")
+ 4% у вигляді «балів довіри»

Як отримати Картку клієнта:

Картку клієнта можна придбати в будь-якій аптеці мережі за ціною 5 гривень (знижка та нарахування балів на першу і наступні покупки) або отримати за акційною ціною 1 гривня після одноразової покупки на суму від 100 гривень (знижка і нарахування балів – на наступні покупки). 

За ціною 10 гривень можна отримати Картку клієнта у комплекті з двома міні-картками (картками-брелками). Усі картки з одного комплекту мають один номер, на який накопичуються «бали довіри». Використати (списати) бали можна тільки за основною Карткою.

Соціальна на сайт.jpg

Соціальна картка

Знижка -3% на лікарські засоби і біологічно-активні добавки
(на акційні, промоційні і соціальні товари діють спеціальні умови – див. нижче правила програми "Подяка за довіру")
+ 5% у вигляді «балів довіри»

Як отримати Соціальну картку:

Пенсіонери, особи з інвалідністю І та ІІ груп, ветерани війни та учасники бойових дій за умови пред’явлення посвідчення можуть придбати Соціальну картку за ціною 3 гривні (знижка та нарахування балів на першу і наступні покупки) або отримати за акційною ціною 1 гривня після одноразової покупки на суму від 100 гривень (знижка та нарахування балів – на наступні покупки).

Правила користування Карткою клієнта мережі аптек «D.S.»

1. При отриманні Картки в аптеці слід розбірливо заповнити бланк реєстрації (анкету) встановленої форми. Полями, обов'язковими для заповнення, є: прізвище, ім'я, по батькові, рік народження, контактний номер мобільного телефону. Повністю заповнена анкета допоможе відновити баланс нарахованих балів у випадку втрати Картки.
Адміністрація мережі гарантує конфіденційність наданої Вами інформації та нерозголошення її третім особам.

2. Обов'язково пред'являйте Картку клієнта (або назвіть номер мобільного телефону, який було вказано в анкеті при реєстрації картки) до моменту вибивання касового чека. Без фактичного пред'явлення Картки накопичені бали обміну на знижку не підлягають!
Зареєстровані користувачі мобільного додатка Мережа аптек "D.S." можуть пред'являти електронну (віртуальну) Картку клієнта з екрану смартфона, яка є аналогом пластикової загального взірця. 

Читати далі >


3. Рекомендуємо пред'являти Картку при кожній покупці, щоб фіксувались усі товари, придбані за Вашою Карткою. Так ми зможемо краще розуміти Ваші потреби та інформувати тільки про ті акції, які можуть Вас зацікавити або формувати індивідуальні акційні пропозиції.

4. Власник Картки клієнта може передавати її або міні-картки (картки-брелки) іншим особам. Обмін балів здійснюється тільки за основною Карткою.

5. У випадку втрати або пошкодження Картки просимо терміново звертатися у будь-яку аптеку "D.S." і якщо підтвердяться особисті дані власника Картки, можна отримати нову Картку з новим номером за акційною ціною 1 гривня і відновити баланс балів з втраченої (пошкодженої) Картки. 

6. Розмір знижки за Карткою клієнта та інші умови її використання в аптеках "D.S." у різних містах України можуть відрізнятися. Актуальна інформація про розмір знижок та інші переваги для власників Картки клієнта розміщена на офіційному сайті. Адміністрація мережі залишає за собою право змінювати умови використання Картки клієнта. 

< Згорнути


Правила програми «Подяка за довіру» (нарахування балів)

Оновлено з 08.02.2017 р.

1. За Карткою клієнта (загального взірця та взірця "соціальна") в усіх аптеках мережі «D.S.» надається знижка 3% на:
і за кожні повні 10 гривень покупки нараховується 1 «бал довіри» (за 5 грн. – 0,5 бала). Бали нараховуються за кожну покупку (чек) окремо, сума покупки визначається сумою оплати за касовим чеком, тобто після врахування знижки.

Читати далі >  


*На акційні, промоційні та соціальні товари діють спеціальні умови: 
2. Вказані переваги – знижка та нарахування балів – діють також при здійсненні онлайн-резервування на нашому сайті (для зареєстрованих користувачів) чи у мобільному додатку «Мережа аптек D.S.». 

При здійсненні резервування через ресурс tabletki.ua, діє заохочувальна знижка -3% на весь асортимент для усіх покупців; додаткові переваги за Карткою клієнта «D.S.» не діють (знижки не сумуються, бали не нараховуються).

При здійсненні покупок за замовленнями страхових та асистуючих компаній, з якими укладено угоду про співпрацю, знижка за карткою клієнта не надається, бали нараховуються.

3. Бали можна використати як знижку на наступну покупку в мережі аптек "D.S.", переказати на благодійність чи обрати інший із запропонованих варіантів (варіанти списання балів див. нижче).

4. Інформація про кількість (залишок, баланс) балів вказана на касовому чеку, її також можна перевірити на головній сторінці нашого сайту, за допомогою мобільного додатка «Мережа аптек D.S.» (зареєстровані користувачі), звернувшись до фармацевта в аптеці або за номером Центру підтримки клієнтів 0 800 30 20 60 (дзвінки безкоштовні).  
5. Якщо від дати останньої покупки за Карткою минуло 6 місяців, то залишок балів на ній анульовується.

< Згорнути


Варіанти використання (списання) балів:

Сертифікат 2.jpg

Як знижка під час покупки товарів у аптеках «D.S.» із розрахунку 50 грн за кожні 125 балів (пенсіонерам – 25 грн. за кожні 50 балів)


  Армія 2.jpg
12,5 балів – 5 грн, які будуть скеровані на закупівлю ліків для учасників АТО


Шпиталь 4.jpg

25 балів – 10 грн, які будуть перераховані благодійній установі "Шпиталь ім. Митрополита А. Шептицького" для медичних потреб


Таємна перепустка 3.jpg

Перепустка до "D.S.Таємної аптеки" (квиток на екскурсію для 1 особи) або сертифікат на покупку жартівливих сувенірів на суму 30 грн.


Також балами можна оплатити покупку подарункових грошових сертифікатів номіналом 100 грн (за 250 балів), які можна використати під час оплати наступних покупок. Сертифікат слід пред'явити до моменту вибивання касового чека; решта при оплаті покупки сертифікатом не видається. Сертифікат не може бути обміняний на готівку. Клієнт може передати свій сертифікат іншій особі у подарунок.Історія покупок і балів

Історія покупок і балів доступна зареєстрованим користувачам мобільного додатку Мережа аптек "D.S." (адреси аптеки, дата і час покупки та нарахування/списання балів, деталізація номенклатури придбаних ліків і товарів). Завантажити наш додаток (іOS, Android, Windows) можна тут

Зареєстровані користувачі мобільного додатку Мережа аптек "D.S." можуть пред'являти електронну (віртуальну) Картку клієнта з екрану смартфона, яка є аналогом пластикової загального взірця. 


Інші категорії клієнтів, які мають право на знижку

Пенсіонери за віком, за інвалідністю

           Посвідчення за віком, за інвалідністю!.jpg

Знижка -3% на ліки і біологічно активні добавки 
(крім тих, які входять у Програму низьких цін
і Топ-10 сезону)

Учасники бойових дій

           посвідчення 6.jpg

Знижка -5% для пред’явників посвідчення
державного взірця (включно учасники АТО)
на ліки і біологічно активні добавки 
(крім тих, які входять у Програму низьких цін
Топ-10 сезону або підлягають державному 
регулюванню ціни)  

Знижка для учасників і/або у зону АТО

          Ато_усне.jpg

Знижка -5% на ліки і біологічно активні добавки
(крім тих, які входять у Програму низьких цін
Топ-10 сезону або підлягають державному
регулюванню ціни) за усною заявкою покупця
(військові, медики, волонтери) на лікування
військових і/або для передачі у зону АТО. 

Учасники АТО - за карткою львів'янина 

            картка львівянина.jpg

Знижка -7% на ліки і біологічно активні добавки
(крім тих, які входять у Програму низьких цін
Топ-10 сезону або підлягають державному 
регулюванню ціни) 
Діє у всіх аптеках мережі "D.S." у м. Львові 

Особи з інвалідністю по зору 

           Інваліди з порушенням зору

Знижка -5% за наявності Соціальної картки "D.S." на ліки та біологічно-активні добавки (крім тих, які входять у  Програму низьких цінТоп-10 сезону або підлягають державному регулюванню ціни). Бали на картку не нараховуються.

Квиток у "D. S. Таємну аптеку"                

           Квиток у D. S. Таємну аптеку .jpg

Знижка -5% діє тільки для відвідувачів 
"D.S.Таємної аптеки"" в аптеці "D.S."
за адресою: м. Львів, площа Соборна, 1


Акції

Інші види карток, які діють у мережі аптек D.S.

Картки франчайзингових патнерів

 ВЕТА ПЛЮС

Картка клієнта ВЕТА

Читати >

Знижка -3% на лікарські засоби, біологічно-активні добавки, лікарські рослини і фіточаї, підгузки та пеленки для дорослих, дитяче харчування (на акційні, промоційні і соціальні товари діють спеціальні умови – див. нижче правила програми "Подяка за довіру")
 +4% у вигляді «балів довіри»

Як отримати Картку клієнта Вета:

Картку клієнта можна придбати в будь-якій аптеці мережі за ціною 5 гривень (знижка та нарахування балів на першу і наступні покупки) або отримати за акційною ціною (1 копійка) після одноразової покупки на суму від 100 гривень (знижка і нарахування балів – на наступні покупки). За ціною 7 гривень можна отримати Картку клієнта у комплекті з двома міні-картками (картками-брелками). Усі картки з одного комплекту мають один номер, на який накопичуються «бали довіри». Використати (списати) бали можна тільки за основною Карткою.

< Згорнути

 ВЕТА СОЦІАЛЬНА

Соціальна картка клієнта ВЕТА

Читати >

Знижка -3% на лікарські засоби, біологічно-активні добавки, лікарські рослини і фіточаї, підгузки та пеленки для дорослих, дитяче харчування (на акційні, промоційні і соціальні товари діють спеціальні умови – див. нижче правила програми "Подяка за довіру")
+5% у вигляді «балів довіри»

Як отримати Соціальну картку Вета:

Пенсіонери, інваліди І та ІІ груп, ветерани війни та учасники бойових дій за умови пред’явлення посвідчення можуть придбати Соціальну картку Вета за ціною 2 гривні (знижка та нарахування балів на першу і наступні покупки) або отримати за акційною ціною (1 копійка) після одноразової покупки на суму від 100 гривень (знижка та нарахування балів – на наступні покупки)

< Згорнути

Корпоративні партнерські програми

 Серв нова.jpg

Корпоративна програма IT-компанії SoftServe

Читати >

Знижка -5% на ліки і біологічно активні добавки
(крім тих, які входять у Програму низьких цінТоп-10 сезону або підлягають державному 
регулюванню ціни) 
Картка діє тільки у м. Львів

< Згорнути

Картка учасника клубу

Програма для учасників кластеру “IT-Club”

Читати >

Знижка -5% на ліки і біологічно активні добавки
(крім тих, які входять у Програму низьких цінТоп-10 сезону або підлягають державному 
регулюванню ціни) 

Картка діє тільки у м. Львів.

< Згорнути

Картка Viper

Корпоративна програма мережі фітнес-клубів Viper Gym:

Читати >

 • для клієнтів – знижка -5% на ліки і біологічно активні добавки (крім тих, які входять у Програму низьких цінТоп-10 сезону або підлягають державному 
  регулюванню ціни);
 • для працівників – знижка -7% на ліки і біологічно активні добавки (крім тих, які входять у Програму низьких цінТоп-10 сезону або підлягають державному 
  регулюванню ціни); знижка 5% на фірмову косметику.
Картка діє тільки у м. Мукачево і м. Ужгород

< Приховати

Дисконтні картки благодійних організацій

Картка На добро

Соціальний проект благодійної організації "Фундація духовного відродження" (УГКЦ)

Читати >

Знижка -5% на ліки і біологічно активні добавки (крім тих, які входять у Програму низьких цінТоп-10 сезону або підлягають державному регулюванню ціни)

Діє тільки у м. Львів, м. Рудно, смт. Пустомити, смт. Щирець

< Згорнути

Картка Фундація Духовного Відродження

Спільна програма мережі аптек "D.S." та благодійної організації "Фундація духовного відродження" (УГКЦ)

Читати >

Картка для воїнів АТО та членів їх родин, які залишилися без годувальника. 

Знижка -10% на ліки і біологічно активні добавки
(крім тих, які входять у Програму низьких цінТоп-10 сезону або підлягають державному 
регулюванню ціни)

Бали на картку не нараховуються. Картка діє в усіх аптеках "D.S."

Картку можна отримати безпосередньо у  БО "Фундація духовного відродження" за адресою: м. Львів. пл.  Св. Юра, 5, тел. (032) 2611389, моб. (067) 679 02 07, пред'явивши документи, які посвідучють особу і підтверджують участь в АТО.

< Згорнути

Медичні соціальні програми

Оранж кард

Картка учасника всеукраїнського проекту "Оранж кард"

Читати >

Дізнатися перелік препаратів і розмір знижки можна у Центрі підтримки клієнтів –  0 800 30 20 60  (дзвінки безкоштовні) або   тут

Перелік аптек "D.S.", в яких діє картка "Оранж кард":

м. Львів
 • вул. Бандери , 71
 • вул. Виговського, 100 (ТЦ «ВАМ»)
 • вул. Городоцька, 3
 • вул. Городоцька, 123
 • вул. Городоцька, 181
 • вул. Городоцька, 218
 • вул. Драгана, 1
 • вул. Київська, 9
 • вул. Кропивницького, 2
 • вул. Личаківська, 55
 • вул. Наукова, 35а (ТЦ «ВАМ»)
 • вул. Некрасова, 11а
 • вул. Некрасова, 17/1
 • вул. Огієнка, 10
 • вул. Патона, 4/1
 • вул. Пасічна, 3
 • вул. Пасічна, 55
 • пл.  Соборна, 1
 • вул. Стара, 1
 • вул. Сихівська, 12
 • вул. Федьковича, 26
 • вул. Франка, 26
 • пр. Чорновола, 57а
 • пр. Шевченка, 22
смт. Щирець
 • пл. Ринок 13а
м. Пустомити
 • вул. Грушевського, 22а
м. Дрогобич
 • вул. Алейхема, 12/3
м. Стрий
 • вул. Зелена, 24а
 • вул. Зелена, 26
м. Самбір
 • вул. Хмельницького, 13
м. Червоноград
 • вул. Шептицького, 1
м. Миколаїв
 • б-р Проектний, 2а
 • вул. Просвіти, 3
м. Тернопіль
 • вул. Текстильна, 28ч (ТРЦ "Подоляни")
м. Київ
 • вул. Бульварно-Кудрявська, 7а
м. Рівне
 • вул. Шухевича, 12
м. Чернівці
 • вул. Головна, 41
 • вул. Комарова, 11
 • вул. Ентузіастів, 2а
 • пр. Незалежності, 80
 • вул. Небесної Сотні, 11
 • пр. Незалежності, 113
м. Ужгород
 • вул. Грушевського, 45/12
 • пл. Корятовича, 8/1
 • вул. Легоцького, 52
 • вул. Перемоги, 15а
 • пл. Петефі, 13
 • пр. Свободи, 7/26
 • пр. Свободи, 45
м. Мукачево
 • пл. Миру, 26/13
 • вул. Пирогова, 4
м. Хмельницький
 • вул. Залізняка, 8
 • вул. Проскурівська, 1
 • пр. Миру, 69

< Згорнути

Abbott Card
Картка для учасників всеукраїнської програми "Abbott card"

Читати >

Дізнатися перелік препаратів і розмір знижки можна у Центрі підтримки клієнтів – 0 800 30 20 60 (дзвінки безкоштовні) або тут

Перелік аптек "D.S.", в яких діє картка "Abbott card":

м. Львів
 • вул. Бандери 71
 • вул. Виговського, 100 (ТЦ «ВАМ»)
 • вул. Галицька, 19
 • вул. Городоцька, 3
 • вул. Городоцька, 181
 • вул. Городоцька, 123
 • вул. Київська, 9
 • вул. Кн. Ольги, 114 (Аквапарк "Пляж")
 • вул. Личаківська, 55
 • вул. Наукова, 35а (ТЦ "ВАМ")
 • вул. Некрасова, 11а
 • вул. Некрасова, 17/1
 • вул. Максимовича, 9
 • вул. Огієнка,10
 • вул. Пасічна, 3
 • вул. Патона, 4
 • вул. Пекарська, 33
 • вул. Сахарова, 4
 • пр.  Свободи, 33
 • пл.  Соборна, 1
 • вул. Стара, 1
 • вул. Стрийська, 107
 • вул. Угорська, 8
 • вул. Франка, 26
 • пр.  Червоної Калини, 36 (ТЦ "Шувар")
 • пр.  Шевченка, 22
 • вул. Широка, 87 (ТЦ «ВАМ»)
 • вул. Шпитальна, 30
 • пр. Чорновола, 57а
м. Пустомити
 • вул. Грушевського, 22 а
м. Дрогобич
 • вул. Алейхема, 12/3
м. Стрий
 • вул. Зелена, 24а
м. Моршин
 • вул. Франка, 29д
м. Самбір
 • вул. Хмельницького, 13
м. Червоноград
 • вул. Шептицького, 1
м. Івано-Франківськ
 • вул. Дністровська, 16а
м. Чернівці
 • вул. Головна, 41
 • вул. Ентузіастів, 2а
 • вул. Комарова, 11
 • вул. Небесної Сотні, 11
 • вул. Незалежності, 80
 • пр. Незалежності, 113
м. Київ
 • вул. Бульварно-Кудрявська, 7а
м. Ужгород
 • пл.  Корятовича, 8/1
 • вул. Легоцького, 52
 • вул. Минайська, 35а
 • вул. Перемоги, 15а
 • пл.  Петефі, 13
 • пр.  Свободи, 7/26
м. Хмельницький
 • вул. Проскурівська, 18
м. Мукачево
 • пл. Миру, 26/13
м. Свалява
 • вул. Київська, 8
м. Виноградів
 • вул. Миру, 72/37

< Згорнути

Bayer
Картка учасника всеукраїнського проекту "MEDICARD Здоров’я від Байєр"

Читати >

Дізнатися перелік препаратів і розмір знижки можна у Центрі підтримки клієнтів – 0 800 30 20 60 (дзвінки безкоштовні), за телефоном гарячої лінії програми 0 800 210 910 або тут Перелік аптек "D.S.", в яких діє картка "MEDICARD Здоров’я від Байєр":

м. Львів
 • вул. Бандери, 71
 • вул. Галицька, 19
 • пл. Кропивницького, 2
 • вул. Кульпарківська, 3
 • вул. Личаківська, 55
 • вул. Некрасова, 11а
 • вул. Некрасова, 17
 • вул. Огієнка, 10
 • вул. Патона, 4
 • пл. Соборна, 1
 • вул. Франка, 26
 • пр. Шевченка, 22
 • пр. Червоної Калини, 36 (ТЦ "Шувар")
смт. Щирець
 • пл. Ринок, 13
м. Дрогобич
 • вул. Алейхема, 12
м. Стрий
 • вул. Зелена, 26
м. Івано-Франківськ
 • вул. Дністровська, 16а
м. Тернопіль
 • вул. Текстильна, 28 ч (ТРЦ «Подоляни»)
м. Чернівці
 • вул. Ентузіастів, 2а
 • пр. Незалежності, 80
 • пр. Незалежності, 113
м. Рівне
 • вул. Шухевича, 12
м. Ужгород
 • вул. Другетів, 71
 • пл. Корятовича, 8/1
 • вул. Легоцького, 52
 • вул. Мартина (колишня Паризької комуни, міська поліклініка), 2
 • вул. Перемоги, 15а
 • пл. Петефі, 13
 • пр. Свободи,7/26
 • пр. Свободи, 45/19
 • вул. Яроцька, 2
м. Мукачево
 • пл. Кирила і Мефодія (колишня Миру), 26
 • пул. Пирогова, 4
 • вул. Чайковського, 2г/1
м. Свалява
 • вул. Київська, 8/1
м. Виноградів
 • вул. Миру, 72/37

< Згорнути

Dileofarm
Картка учасника всеукраїнського проекту "MEDICARD від ДілеоФарм"

Читати >

Дізнатися перелік препаратів і розмір знижки можна у Центрі підтримки клієнтів – 0 800 30 20 60 (дзвінки безкоштовні) або тут

Перелік аптек "D.S.", в яких діє картка "MEDICARD від ДілеоФарм":

м. Львів
 • вул. Кульпарківська, 3
 • вул. Личаківська, 26 (військовий госпіталь) 
 • вул. Личаківська, 55
 • вул. Некрасова, 11а
 • вул. Некрасова, 17
 • вул. Огієнка, 10
м. Ужгород
 • вул. Другетів, 71
 • вул. Корятовича, 8/1
 • вул. Легоцького, 52
 • вул. Мартина (колишня Паризької Комуни, міська поліклініка), 2
 • вул. Перемоги, 15а
 • пл. Петефі, 13
 • пр. Свободи, 7/26
 • пр. Свободи, 45/19
 • вул. Яроцька, 2
м. Мукачево
 • пл. Кирила і Мефодія (колишня Миру), 26
 • вул. Пирогова, 4
 • вул. Чайковського, 2г/1
м. Свалява
 • вул. Київська, 8/1
м. Виноградів
 • вул. Миру, 72/37

< Згорнути

Life key
Картка учасника всеукраїнського проекту "MEDICARD Ключ до життя"

Читати >

Дізнатися перелік препаратів і розмір знижки можна у Центрі підтримки клієнтів – 0 800 30 20 60 (дзвінки безкоштовні).

Перелік аптек "D.S.", в яких діє картка "MEDICARD Ключ до життя":

м. Львів
 • Вул. Кульпарківська, 3
 • Вул. Некрасова, 11а

Самбір

 • вул. Хмельницького, 13

Дрогобич

 • вул. Шолом-Алейхема, 12

< Згорнути

 MEDICARD Захисти своє майбутнє

Картка учасника всеукраїнського проекту "MEDICARD Захисти своє майбутнє"

Читати >

Дізнатися перелік препаратів і розмір знижки можна у Центрі підтримки клієнтів – 0 800 30 20 60 (дзвінки безкоштовні) або тут

Перелік аптек "D.S.", в яких діє картка "MEDICARD Захисти своє майбутнє":

м. Львів

 • вул. Бандери, 71

 • вул. Галицька, 19

 • вул. Городоцька, 3,

 • вул. Городоцька, 177

 • вул. Городоцька, 181

 • вул. Городоцька, 218

 • вул. Київська, 9

 • вул. Кн. Ольги, 114 (аквапарк «ПЛЯЖ»)

 • вул. Личаківська, 26 (військовий госпіталь)

 • вул. Личаківська, 55

 • вул. Наукова, 35а (ТЦ “ВАМ”)

 • вул. Некрасова, 11а

 • вул. Некрасова, 17

 • вул. Огієнка, 10

 • пр-т. Свободи, 33

 • пл. Соборна, 1

 • пл. Соборна, 14 (ТЦ “Роксолана”)

 • вул. Стара, 1

 • вул. Федьковича, 26

 • вул. Франка, 26

 • пр. Червоної Калини, 36 ( ТЦ «Шувар»)

 • пр. Чорновола, 67а

 • пр. Шевченка, 22

 • м. Пустомити

 • вул. Грушевського, 22а

м. Стрий

 • вул. Зелена, 26

 • вул. Зелена, 24а

м. Дрогобич

 • вул. Шолом-Алейхема, 12

м. Коломия

 • вул. Чорновола, 43

 • пл. Шевченка, 10-11

м. Івано-Франківськ

 • вул. Дністровська, 16а

м. Косів

 • вул. Небесної Сотні, 16

м. Чернівці

 • вул. Ентузіастів, 2а

 • пр. Незалежності, 80

 • пр. Незалежності, 113

м. Київ

 • вул. Саксаганського, 131

м. Тернопіль

 • вул. Шептицького, 2

< Згорнути

Картка Терапія Плюс +

Картка учасника всеукраїнського проекту "MEDICARD Терапія+"

Читати >

Дізнатися перелік препаратів і розмір знижки можна у Центрі підтримки клієнтів – 0 800 30 20 60 (дзвінки безкоштовні) або тут

Перелік аптек "D.S.", в яких діє картка "MEDICARD Терапія+":

м. Львів
 • вул. Бандери, 71
 • вул. Галицька, 19
 • вул. Городоцька, 181
 • вул. Городоцька, 218
 • вул. Київська, 9
 • вул. Княгині Ольги, 114 (аквапарк "Пляж")
 • вул. Кропивницького, 2
 • вул. Кульпарківська, 3
 • вул. Личаківська, 55
 • вул. Некрасова, 11а
 • вул. Некрасова, 17/1
 • вул. Огієнка, 10
 • пр. Свободи,33
 • вул. Сихівська,12
 • пл. Соборна,1
 • пл. Соборна,14 (ТЦ "Роксолана")
 • вул. Стара ,1
 • вул. Федьковича, 26
 • вул. Франка, 26
 • пр. Шевченка, 22
 • пр. Червоної Калини, 36 ("Шувар")
м. Самбір
 • вул. Хмельницького, 13

м. Старий Самбір

 • вул. Галицького, 15б

м. Пустомити
 • вул. Грушевського, 22а
м. Червоноград
 • вул. Сокальська, 5/1
м. Дрогобич
 • вул. Алейхема, 12/3
м. Стрий
 • вул. Зелена, 24а
 • вул. Зелена, 26
м. Миколаїв
 • бульвар Проектний, 2а
 • вул. Просвіти, 3
м. Тернопіль
 • вул. Сагайдачного, 7
 • вул. Текстильна,28ч (ТРЦ "Подоляни")
 • вул. Хмельницького, 17
 • вул. Шептицького, 2
м. Івано-Франківськ
 • вул. Дністровська, 16а
м. Коломия
 • вул. Театральна, 3
 • вул. Чорновола, 43
 • пл. Шевченка, 10-11
м. Косів
 • вул. Небесної Сотні, 16
м. Чернівці
 • вул. Головна, 41
 • вул. Комарова, 11
 • вул. Незалежності, 80
 • пр. Незалежності, 113
м. Хмельницький
 • вул. Проскурівська, 18

м. Рівне

 • вул. Шухевича, 12

м. Ужгород
 • вул. Другетів,71
 • пл. Корятовича,8/1
 • вул. Легоцького, 52
 • вул. Мартина (колишня Паризької Комуни, міська поліклініка), 2
 • вул. Перемоги,15а
 • пл. Петефі, 13
 • пр. Свободи,7/26
 • пр. Свободи, 45/приміщення 19
 • вул. Яроцька, 2
м. Свалява
 • вул. Київська, 8
м. Виноградів
 • вул. Миру, 72
м. Мукачево
 • пл. Кирила і Мефодія (колишня Миру), 26 
 • вул. Пирогова, 4
 • вул. Чайковського, 2г/1

< Згорнути

Pfizer

Картка учасника всеукраїнської програми "Pfizer Заради життя"    

Читати >

Дізнатися перелік препаратів і розмір знижки можна у Центрі підтримки клієнтів – 0 800 30 20 60 (дзвінки безкоштовні) або тут 

Перелік аптек "D.S.", в яких діє картка "Pfizer Заради життя":

м. Львів
 • вул. Кульпарківська, 3
 • вул. Некрасова, 11а
 • вул. Огієнка, 10
 • вул. Франка, 26
 • вул. Личаківська, 55
м. Ужгород
 • пр. Свободи, 7/26
м. Чернівці
 • пр. Незалежності, 80

< Згорнути

Медікард

Картка учасника всеукраїнського проекту "MEDICARD Цінність для здоров'я". 

Читати >

Дізнатися перелік препаратів і розмір знижки можна у Центрі підтримки клієнтів – 0 800 30 20 60 (дзвінки безкоштовні) або тут

Перелік аптек "D.S.", в яких діє картка "MEDICARD Цінність для здоров'я":

ПРЕПАПАТ СПІРІВА (розчин для інгаляцій) і ПРАДАКСА

м. Львів
 • вул. Кульпарківська, 3
 • вул. Личаківська, 55
 • вул. Некрасова, 11а
 • вул. Некрасова, 17
 • вул. Огієнка,10
 • вул. Франка, 26
м. Самбір
 • вул. Хмельницького, 13
м. Червоноград
 • вул. Сокальська, 5/1
м. Дрогобич
 • вул. Алейхема, 12/3
м. Стрий
 • вул. Зелена, 24а
м. Пустомити
 • вул. Грушевського, 22а
м. Тернопіль
 • вул. Текстильна, 28ч (ТРЦ "Подоляни")
м. Чернівці
 • вул. Незалежності, 80
м. Хмельницький
 • вул. Проскурівська, 18
Рівне
 • вул. Шухевича, 12
м. Ужгород
 • вул. Другетів, 71
 • вул. Корятовича, 8/1
 • вул. Легоцького, 52
 • вул. Мартина (колишня Паризької комуни, міська поліклініка), 2
 • вул. Перемоги, 15а
 • пл.  Петефі, 13
 • пр.  Свободи, 7/26
 • пр.  Свободи, 45/19
 • вул. Яроцька, 2 (супермаркет "Вопак")
м. Мукачево
 • вул. Чайковського, 2 г/1
 • пл. Кирила і Мефодія (колишня Миру), 26
 • вул. Пирогова, 4 
м. Виноградів
 • вул. Миру, 72/37
м. Свалява
 • вул. Київська, 8
СПІРІВА РЕСПІМАТ

м. Львів
 • вул. Личаківська, 55
 • вул. Некрасова, 11а
 • вул. Огієнка, 10
 • вул. Франка, 26
м. Самбір
 • вул. Хмельницького, 13
м. Червоноград
 • вул. Сокальська, 5
м. Рівне
 • вул. Шухевича, 12
м. Стрий
 • вул. Зелена, 24а
м. Ужгород
 • пр. Свободи, 7/26
 • пр. Свободи, 45

< Згорнути

KRKA
Картка учасника всеукраїнського проекту "MEDICARD Захистіть судини – збережіть серце" від КRКА

Читати >

Дізнатися перелік препаратів і розмір знижки можна у Центрі підтримки клієнтів  – 0 800 30 20 60 (дзвінки безкоштовні), за телефоном гарячої лінії програми 0 676 44 88 55 або тут.

Перелік аптек "D.S.", в яких діє картка "MEDICARD Захистіть судини – збережіть серце" від КRКА:

м. Львів
 • вул. Бандери, 71
 • вул. Кульпарківська, 3
 • вул. Личаківська, 55
 • вул. Некрасова, 11а
 • вул. Огієнка, 10
 • вул. Сихівська, 12

м. Дрогобич

 • вул. Шолом-Алейхема, 12

м. Червоноград
 • вул. Сокальська, 5
м. Стрий
 • вул. Зелена, 24а
м. Миколаїв
 • б-р Проектний, 2а
 • вул. Просвіти, 3

м. Хмельницький

 • вул. Проскурівська, 18

м. Ужгород
 • вул. Другетів, 71
 • вул. Корятовича, 8/1
 • вул. Легоцького, 52
 • вул. Мартина (колишня Паризької Комуни, міська поліклініка), 2
 • пр. Свободи, 7/26
 • пр. Свободи, 45/19
 • пл. Петефі, 13
 • вул. Перемоги, 15а
 • вул. Яроцька, 2
м. Виноградів
 • вул. Миру, 72/37
м. Мукачево
 • пл. Кирила і Мефодія (колишня Миру), 26
 • вул. Пирогова, 4
 • вул. Чайковського,2г/1
м. Свалява
 • вул. Київська, 8/1

< Згорнути

Movi health
Картка учасника всеукраїнського проекту "MEDICARD MoviHelth"

Читати >

Дізнатися перелік препаратів і розмір знижки можна у Центрі підтримки клієнтів – 0 800 30 20 60 (дзвінки безкоштовні) або тут.

Перелік аптек "D.S.", в яких діє картка "MEDICARD MoviHelth":

м. Львів
 • вул. Личаківська, 55
 • вул. Франка, 26
м. Стрий
 • вул. Зелена, 24а
м. Ужгород
 • вул. Другетів,71
 • пл. Корятовича,8/1
 • вул. Легоцького, 52
 • пр. Свободи,7/26
 • пр. Свободи, 45/19
 • вул. С. Мартина (колишня Паризької Комуни, міська поліклініка), 2
 • вул. Перемоги,15а
 • пл. Петефі, 13
м. Свалява
 • вул. Київська, 8
м. Виноградів
 • вул. Миру, 72
м. Мукачево
 • пл. Кирила і Мефодія (колишня Миру), 26
 • вул. Пирогова, 4
 • вул. Чайковського, 2г/1

< Згорнути     

< Згорнути

Сервіси ПриватБанку

 «БОНУС ПЛЮС»

Оплатіть покупку будь-яких товарів аптечного асортименту карткою ПриватБанку з логотипом «Бонус Плюс» і отримайте на свій бонусний рахунок 1% від суми чека. Щоб здійснити оплату товару в нашій аптеці коштами з бонусного рахунку – просто скажіть фармацевту, що хочете оплатити покупку з рахунку «Бонус Плюс».

«ОПЛАТА ЧАСТИНАМИ»

Якщо сума покупки чимала, отримайте розтермінування на кілька платежів, рівними частинами, без відсотків. Усе, що потрібно – картка ПриватБанку з активованим кредитним лімітом на відповідну суму. Оформити розтермінування можна одразу під час покупки в аптеці, без додаткових документів.

Не всі товари можна купити за сервісом «Оплата частинами» – у такому разі банк пропонує скористатися «Миттєвою розстрочкою».

Перелік аптек «D.S.», в яких діє послуга «Оплата частинами» від ПриватБанку:

ЛЬВІВ

 • вул. Шевченка, 22
 • вул. Галицька,19
 • вул. Словацького, 2
 • просп. Червоної Калини, 36 (ТЦ "Шувар")
 • вул. Франка, 26 
 • пр. Свободи, 33
 • вул. Некрасова, 11 а
 • вул. Некрасова, 17
 • вул. Максимовича, 9
 • вул. Огієнка, 10
 • вул. Некрасова, 17


Документи