Про компанію

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка
цілодобово
і
Служба резервування
пн-пт: 9–21, сб-нд: 10–20

Програми для клієнтів


Програма лояльності "Подяка за довіру"

Перевірка балів за номером картки

У мережі аптек “D.S.” діють Картки клієнта 2 типів:

Власники Картки клієнта беруть участь у дисконтно-бонусній програмі «Подяка за довіру» – отримують знижки та накопичують "бали довіри"
(детальні правила програми див. нижче)

Зареєстровані користувачі мобільного додатка Мережа аптек "D.S." можуть пред'являти електронну (віртуальну) Картку клієнта, яка є аналогом пластикової.

Картка клієнта

Картка клієнта

Знижка -3% на лікарські засоби, біологічно-активні
добавки, лікарські рослини і фіточаї, підгузки та
пеленки для дорослих, дитяче харчування
(на акційні, промоційні і соціальні товари діють спеціальні
умови  див. нижче правила програми "Подяка за довіру")
+ 4% у вигляді «балів довіри»

Як отримати Картку клієнта:

Картку клієнта можна придбати в будь-якій аптеці мережі за ціною 5 гривень (знижка та нарахування балів на першу і наступні покупки) або отримати за акційною ціною (1 копійка) після одноразової покупки на суму від 100 гривень (знижка і нарахування балів – на наступні покупки). 

За ціною 7 гривень можна отримати Картку клієнта у комплекті з двома міні-картками (картками-брелками). Усі картки з одного комплекту мають один номер, на який накопичуються «бали довіри». Використати (списати) бали можна тільки за основною Карткою.


Соціальна картка

Соціальна картка

Знижка -3% на лікарські засоби, біологічно-активні добавки, лікарські рослини і фіточаї, підгузки та пеленки для дорослих, дитяче харчування
(на акційні, промоційні і соціальні товари діють спеціальні умови – див. нижче правила програми "Подяка за довіру")
+ 5% у вигляді «балів довіри»

Як отримати Соціальну картку:

Пенсіонери, інваліди І та ІІ груп, ветерани війни та учасники бойових дій за умови пред’явлення посвідчення можуть придбати Соціальну картку за ціною 2 гривні (знижка та нарахування балів на першу і наступні покупки) або отримати за акційною ціною (1 копійка) після одноразової покупки на суму від 100 гривень (знижка та нарахування балів – на наступні покупки).


Правила користування Карткою клієнта мережі аптек «D.S.»

1. При отриманні Картки в аптеці слід розбірливо заповнити бланк реєстрації (анкету) встановленої форми. Полями, обов'язковими для заповнення, є: прізвище, ім'я, по батькові, рік народження, контактний номер мобільного телефону. Повністю заповнена анкета допоможе поновити Картку у випадку втрати або пошкодження.
Адміністрація мережі гарантує конфіденційність наданої Вами інформації та нерозголошення її третім особам.

2. Обов'язково пред'являйте Картку клієнта до моменту вибивання касового чека. Без фактичного пред'явлення Картки знижка не надається і бали не нараховуються!
Зареєстровані користувачі мобільного додатка Мережа аптек "D.S." можуть пред'являти електронну (віртуальну) Картку клієнта, яка є аналогом пластикової. 

Читати далі >


3. Рекомендуємо пред'являти Картку при кожній покупці, щоб фіксувались усі товари, придбані за Вашою Карткою. Так ми зможемо краще розуміти Ваші потреби та інформувати тільки про ті акції, які можуть Вас зацікавити або формувати індивідуальні акційні пропозиції.

4. Власник Картки клієнта може передавати її або міні-картки (картки-брелки) іншим особам. Обмін балів здійснюється тільки за основною Карткою.

5. У випадку втрати або пошкодження Картки просимо терміново звертатися у будь-яку аптеку "D.S." і якщо підтвердяться особисті дані власника Картки, можна безкоштовно отримати Картку з новим номером і ідновити баланс балів з втраченої (пошкодженої) Картки. 

6. Розмір знижки за Карткою клієнта та інші умови її використання в аптеках "D.S." у різних містах України можуть відрізнятися. Актуальна інформація про розмір знижок та інші переваги для власників Картки клієнта розміщена у торгових залах аптек мережі (Куток споживача) і на офіційному сайті. Адміністрація мережі залишає за собою право змінювати умови використання Картки клієнта. 

< Згорнути


Правила програми «Подяка за довіру» (нарахування балів)

Оновлено з 15.03.2016 р.

1. За Карткою клієнта (загального взірця та взірця "соціальна") в усіх аптеках мережі «D.S.» надається знижка 3% на:
за кожні повні 10 грн. покупки нараховується 1 «бал довіри» (за 5 грн. – 0,5 бала). Бали нараховуються за кожну покупку (чек) окремо, сума покупки визначається сумою оплати за касовим чеком, тобто після врахування знижки.

Читати далі >  

*На акційні, промоційні та соціальні товари діють спеціальні умови: 
2. Вказані переваги – знижка та нарахування балів – діють також при здійсненні онлайн-резервування на нашому сайті (для зареєстрованих користувачів) чи у мобільному додатку «Мережа аптек D.S.», а також під час покупок за замовленнями страхових та асистуючих компаній, з якими укладено угоду про співпрацю. 

При здійсненні резервування через ресурс tabletki.ua, діє заохочувальна знижка -3% на весь асортимент для усіх покупців; переваги за Карткою клієнта «D.S.» не діють (знижки на сумуються, бали не нараховуються).

3. Бали можна використати як знижку на наступну покупку в мережі аптек "D.S.", переказати на благодійність чи обрати інший із запропонованих варіантів (варіанти списання балів див. нижче).

4. Інформація про кількість (залишок, баланс) балів вказана на касовому чеку, її також можна перевірити на головній сторінці нашого сайту, за допомогою мобільного додатка «Мережа аптек D.S.» (зареєстровані користувачі) або звернувшись до фармацевта в аптеці. 
5. Якщо від дати останньої покупки за Карткою минуло 12 місяців, то залишок балів на ній анульовується.

< Згорнути


Варіанти використання (списання) балів:

Сертифікат 2.jpg

Як знижка під час покупки товарів у аптеках «D.S.» із розрахунку 50 грн за кожні 125 балів (пенсіонерам – 25 грн. за кожні 50 балів)


  Армія 2.jpg
12,5 балів – 5 грн, які будуть скеровані на закупівлю ліків для учасників АТО


Шпиталь 4.jpg

25 балів – 10 грн, які будуть перераховані благодійній установі "Шпиталь ім. Митрополита А. Шептицького" для медичних потреб


Таємна перепустка 3.jpg

Перепустка до "D.S.Таємної аптеки" (квиток на екскурсію для 1 особи) або сертифікат на покупку жартівливих сувенірів на суму 30 грн.


Також бали можна обміняти на грошові сертифікати номіналом 50 грн. за 125 балів або 100 грн. за 250 балів (крім Соціальних карток), які можна використати під час оплати наступних покупок. Сертифікат слід пред'явити до моменту вибивання касового чека; решта при оплаті покупки сертифікатом не видається. Клієнт може передати свій сертифікат іншій особі у подарунок.


Історія покупок і балів

Історія покупок і балів доступна зареєстрованим користувачам мобільного додатку Мережа аптек "D.S." (адреси аптеки, дата і час покупки та нарахування/списання балів, деталізація номенклатури придбаних ліків і товарів). Завантажити наш додаток (іOS, Android, Windows) можна тут

Зареєстровані користувачі мобільного додатку Мережа аптек "D.S." можуть пред'являти електронну (віртуальну) Картку клієнта, яка є аналогом пластикової. 


Інші категорії клієнтів, які мають право на знижку

Пенсіонери за віком, за інвалідністю

           Посвідчення за віком, за інвалідністю!.jpg

Знижка -3% на ліки, БАДи, лікарські рослини
і фіточаї, підгузки та пеленки для дорослих
(крім тих, які входять у Програму низьких цін
і Топ-10 сезону)

Учасники бойових дій

           посвідчення 6.jpg

Знижка -5% для пред’явників посвідчення
державного взірця (у тому числі учасники АТО)
на ліки, БАДи, лікарські рослини і фіточаї, 
підгузки та пеленки для дорослих (крім тих,
які входять у Програму низьких цін і Топ-10 сезону)

Знижка для учасників і/або у зону АТО

          Ато_усне.jpg

Знижка -5% на ліки, БАДи, лікарські рослини
і фіточаї, підгузки та пеленки для дорослих
(крім тих, які входять у Програму низьких цін 
і Топ-10 сезону) за усною заявкою покупця
(військові, медики, волонтери) на лікування
військових і/або для передачі у зону АТО. 

Учасники АТО - за карткою львів'янина 

            картка львівянина.jpg

Знижка -7% на ліки, БАДи, лікарські рослини і
фіточаї, підгузки та пеленки для дорослих 
(крім тих, які входять у Програму низьких цін 
і Топ-10 сезону)
Діє у всіх аптеках мережі "D.S." у м. Львові 

Інваліди з порушенням зору 

           Інваліди з порушенням зору

Знижка -5% за наявності Соціальної картки "D.S." на ліки, БАДи, лікарські рослини і фіточаї, підгузки та пеленки для дорослих (крім тих, які входять у Програму низьких цін і Топ-10 сезону). Бали на картку не нараховуються

Квиток у "D. S. Таємну аптеку"                

           Квиток у D. S. Таємну аптеку .jpg

Знижка -5% діє тільки для відвідувачів 
"D.S.Таємної аптеки"" в аптеці "D.S."
за адресою: м. Львів, площа Соборна, 1


Акції

Інші види карток, які діють у мережі аптек D.S.

Корпоративні партнерські програми

 Серв нова.jpg

Корпоративна програма IT-компанії SoftServe

Читати >

Пред’явникам надається знижка -5% на ліки (крім тих, які входять у Програму низьких цін і Топ-10 сезону), БАДи, лікарські рослини і фіточаї.

Картка діє тільки у м. Львів

< Згорнути

Картка учасника клубу

Програма для учасників кластеру “IT-Club”

Читати >

Пред’явникам надається знижка -5% на ліки (крім тих, які входять у Програму низьких цін і Топ-10 сезону), БАДи, лікарські рослини і фіточаї.

Картка діє тільки у м. Львів.

< Згорнути

Картка Viper

Корпоративна програма мережі фітнес-клубів Viper Gym:

Читати >

Картка діє тільки у м. Мукачево і м. Ужгород

< Приховати

Дисконтні картки благодійних організацій

Картка На добро

Соціальний проект благодійної організації "Фундація духовного відродження" (УГКЦ)

Читати >

Пред’явникам картки «На добро» надається знижка -5% на ліки, БАДи, лікарські рослини і фіточаї (крім тих, які входять у Програму низьких цін і Топ-10 сезону), підгузки та пеленки для дорослих

Діє тільки у м. Львів, м. Рудно, смт. Пустомити, смт. Щирець

< Згорнути

Картка Фундація Духовного Відродження

Спільна програма мережі аптек "D.S." та благодійної організації "Фундація духовного відродження" (УГКЦ)

Читати >

Картка для воїнів АТО та членів їх родин, які залишилися без годувальника. Власникам картки надається:

Знижка -10%:

- ліки (крім тих, ціни на які регулюються державою або входять у Програму низьких цін і Топ-10 сезону)

- БАДи, лікарські рослини і фіточаї

 Знижка -5 %: 

- ліки, ціни на які регулюються державою

- вироби медичного призначення

- дитяче харчування і підгузки     

- підгузки та пеленки для дорослих     

- лікувальна фірмова косметика

- засоби жіночої гігієни. 

Бали на картку не нараховуються. Картка діє в усіх аптеках "D.S."

Картку можна отримати безпосередньо у  БО "Фундація духовного відродження" за адресою: м. Львів. пл.  Св. Юра, 5, тел. (032) 2611389, моб. (067) 679 02 07, пред'явивши документи, які посвідучють особу і підтверджують участь в АТО.

< Згорнути

Медичні соціальні програми

Оранж кард

Картка учасника всеукраїнського проекту "Оранж кард"

Читати >

Дізнатися перелік препаратів і розмір знижки можна у Центрі підтримки клієнтів – 0 800 30 20 60 (дзвінки безкоштовні) або тут

Перелік аптек "D.S.", в яких діє картка "Оранж кард":

м. Львів
 • вул. Бандери , 71
 • вул. Городоцька, 181
 • вул. Городоцька, 218
 • вул. Драгана, 1
 • вул. Київська, 9
 • вул. Личаківська, 55
 • вул. Наукова, 35а (ТЦ «ВАМ»)
 • вул. Некрасова, 11а
 • вул. Некрасова, 17/1
 • вул. Огієнка, 10
 • вул. Патона, 4/1
 • вул. Пасічна, 3
 • вул. Пасічна, 55
 • пл.  Соборна, 1
 • вул. Сихівська, 12
 • вул. Сихівська, 14
 • вул. Федьковича, 26
 • вул. Франка, 26
 • пр. Чорновола, 57а
 • пр. Шевченка, 22
смт. Щирець
 • пл. Ринок 13а
м. Пустомити
 • вул. Грушевського, 22а
м. Дрогобич
 • вул. Алейхема, 12/3
м. Стрий
 • вул. Зелена, 24а
м. Самбір
 • вул. Хмельницького, 13
м. Червоноград
 • вул. Сокальська, 5/1
 • вул. Шептицького, 1
м. Миколаїв
 • б-р Проектний, 2а
 • вул. Просвіти, 3
м. Тернопіль
 • вул. Текстильна, 28ч (ТРЦ "Подоляни")
м. Чернівці
 • вул. Ентузіастів, 2а
 • пр. Незалежності, 80
 • пр. Незалежності, 113
м. Ужгород
 • вул. Грушевського, 45/12
 • пл. Корятовича, 8/1
 • вул. Легоцького, 52
 • вул. Перемоги, 15а
 • пл. Петефі, 13
 • пр. Свободи, 7/26
 • пр. Свободи, 45
м. Мукачево
 • пл. Миру, 26/13
 • вул. Пирогова, 4
м. Хмельницький
 • вул. Залізняка, 8

< Згорнути

Abbott Card
Картка для учасників всеукраїнської програми "Abbott card"

Читати >

Дізнатися перелік препаратів і розмір знижки можна у Центрі підтримки клієнтів – 0 800 30 20 60 (дзвінки безкоштовні) або тут

Перелік аптек "D.S.", в яких діє картка "Abbott card":

м. Львів
 • вул. Бандери 71
 • вул. Галицька, 19
 • вул. Городоцька, 181
 • вул. Драгана,1
 • вул. Київська, 9
 • вул. Кн. Ольги, 114 (Аквапарк "Пляж")
 • вул. Личаківська, 55
 • вул. Некрасова, 11а
 • вул. Некрасова, 17/1
 • вул. Максимовича, 9
 • вул. Огієнка,10
 • вул. Пасічна, 3
 • вул. Пекарська, 33
 • вул. Сахарова, 4
 • пл.  Соборна, 1
 • пр.  Свободи, 33
 • вул. Франка, 26
 • пр.  Червоної Калини, 36 (ТЦ "Шувар")
 • пр. Чорновола, 57а
 • пр.  Шевченка, 22
 • вул. Шпитальна, 30
 • пр. Чорновола, 57а
м. Пустомити
 • вул. Грушевського, 22 а
м. Дрогобич
 • вул. Алейхема, 12/3
м. Стрий
 • вул. Зелена, 24а
м. Моршин
 • вул. Франка, 29д
м. Самбір
 • вул. Хмельницького, 13
м. Івано-Франківськ
 • вул. Дністровська, 16а
м. Тернопіль
 • вул. Хмельницького, 17
м. Чернівці
 • вул. Ентузіастів, 2а
 • вул. Незалежності, 80
 • пр. Незалежності, 113
м. Ужгород
 • пл.  Корятовича, 8/1
 • вул. Легоцького, 52
 • вул. Минайська, 35а
 • вул. Перемоги, 15а
 • пл.  Петефі, 13
 • пр.  Свободи, 7/26
м. Мукачево
 • пл. Миру, 26/13
м. Свалява
 • вул. Київська, 8
м. Виноградів
 • вул. Миру, 72/37

< Згорнути

Bayer
Картка учасника всеукраїнського проекту "MEDICARD Здоров’я від Байєр"

Читати >

Дізнатися перелік препаратів і розмір знижки можна у Центрі підтримки клієнтів – 0 800 30 20 60 (дзвінки безкоштовні), за телефоном гарячої лінії програми 0 800 210 910 або тут

Перелік аптек "D.S.", в яких діє картка "MEDICARD Здоров’я від Байєр":

м. Львів
 • вул. Кульпарківська, 3
 • вул. Личаківська, 55
 • вул. Некрасова, 11а
 • вул. Франка, 26
м. Тернопіль
 • вул. Текстильна, 28 ч (ТРЦ «Подоляни»)
м. Ужгород
 • вул. Другетів, 71
 • пл. Корятовича, 8/1
 • вул. Легоцького, 52
 • вул. Мартина (колишня Паризької комуни, міська поліклініка), 2
 • вул. Перемоги, 15а
 • пл. Петефі, 13
 • пр. Свободи,7/26
 • пр. Свободи, 45/19
 • вул. Яроцька, 2
м. Мукачево
 • пл. Кирила і Мефодія (колишня Миру), 26
 • пул. Пирогова, 4
 • вул. Чайковського, 2г/1
м. Свалява
 • вул. Київська, 8/1
м. Виноградів
 • вул. Миру, 72/37

< Згорнути

Dileofarm
Картка учасника всеукраїнського проекту "MEDICARD від ДілеоФарм"

Читати >

Дізнатися перелік препаратів і розмір знижки можна у Центрі підтримки клієнтів – 0 800 30 20 60 (дзвінки безкоштовні) або тут

Перелік аптек "D.S.", в яких діє картка "MEDICARD від ДілеоФарм":

м. Львів
 • вул. Личаківська, 55
м. Ужгород
 • вул. Другетів, 71
 • вул. Корятовича, 8/1
 • вул. Легоцького, 52
 • вул. Мартина (колишня Паризької Комуни, міська поліклініка), 2
 • вул. Перемоги, 15а
 • пл. Петефі, 13
 • пр. Свободи, 7/26
 • пр. Свободи, 45/19
 • вул. Яроцька, 2
м. Мукачево
 • пл. Кирила і Мефодія (колишня Миру), 26
 • вул. Пирогова, 4
 • вул. Чайковського, 2г/1
м. Свалява
 • вул. Київська, 8/1
м. Виноградів
 • вул. Миру, 72/37

< Згорнути

Life key
Картка учасника всеукраїнського проекту "MEDICARD Ключ до життя"

Читати >

Дізнатися перелік препаратів і розмір знижки можна у Центрі підтримки клієнтів – 0 800 30 20 60 (дзвінки безкоштовні).

Перелік аптек "D.S.", в яких діє картка "MEDICARD Ключ до життя":

м. Львів
 • Вул. Кульпарківська, 3
 • Вул. Некрасова, 11а

< Згорнути

Картка Терапія Плюс +

Картка учасника всеукраїнського проекту "MEDICARD Терапія+"

Читати >

Дізнатися перелік препаратів і розмір знижки можна у Центрі підтримки клієнтів – 0 800 30 20 60 (дзвінки безкоштовні) або тут

Перелік аптек "D.S.", в яких діє картка "MEDICARD Терапія+":

м. Львів
 • вул. Бандери, 71
 • вул. Галицька, 19
 • вул. Городоцька, 181
 • вул. Городоцька, 218
 • вул. Київська, 9
 • вул. Княгині Ольги, 114 (аквапарк "Пляж")
 • вул. Кропивницького, 2
 • вул. Кульпарківська, 3
 • вул. Личаківська, 55
 • вул. Некрасова, 11а
 • вул. Некрасова, 17/1
 • вул. Огієнка, 10
 • пр. Свободи,33
 • вул. Сихівська,12
 • пл. Соборна,1
 • пл. Соборна,14 (ТЦ "Роксолана")
 • вул. Федьковича, 26
 • вул. Франка, 26
 • пр. Шевченка, 22
 • пр. Червоної Калини, 36 ("Шувар")
м. Самбір
 • вул. Хмельницького, 13
м. Пустомити
 • вул. Грушевського, 22а
м. Червоноград
 • вул. Сокальська, 5/1
м. Дрогобич
 • вул. Алейхема, 12/3
м. Стрий
 • вул. Зелена, 24а
 • вул. Зелена, 26
м. Миколаїв
 • бульвар Проектний, 2а
 • вул. Просвіти, 3
м. Тернопіль
 • вул. Текстильна,28ч (ТРЦ "Подоляни")
 • вул. Хмельницького, 17
 • вул. Шептицького, 2
м. Івано-Франківськ
 • вул. Дністровська, 16а
м. Коломия
 • вул. Перемоги,15а
 • вул. Чорновола, 43
 • пл. Шевченка, 10-11
м. Косів
 • вул. Небесної Сотні, 16
м. Чернівці
 • вул. Незалежності, 80
 • пр. Незалежності, 113
м. Ужгород
 • вул. Другетів,71
 • пл. Корятовича,8/1
 • вул. Легоцького, 52
 • вул. Мартина (колишня Паризької Комуни, міська поліклініка), 2
 • вул. Перемоги,15а
 • пл. Петефі, 13
 • пр. Свободи,7/26
 • пр. Свободи, 45/приміщення 19
 • вул. Яроцька, 2
м. Свалява
 • вул. Київська, 8
м. Виноградів
 • вул. Миру, 72
м. Мукачево
 • пл. Кирила і Мефодія (колишня Миру), 26 
 • вул. Пирогова, 4
 • вул. Чайковського, 2г/1

< Згорнути

Pfizer

Картка учасника всеукраїнської програми "Pfizer Заради життя"    

Читати >

Дізнатися перелік препаратів і розмір знижки можна у Центрі підтримки клієнтів – 0 800 30 20 60 (дзвінки безкоштовні) або тут 

Перелік аптек "D.S.", в яких діє картка "Pfizer Заради життя":

м. Львів
 • вул. Кульпарківська, 3
 • вул. Некрасова, 11а
 • вул. Огієнка, 10
м. Ужгород
 • пр. Свободи, 7/26
м. Чернівці
 • пр. Незалежності, 80

< Згорнути

Медікард

Картка учасника всеукраїнського проекту "MEDICARD Цінність для здоров'я". 

Читати >

Дізнатися перелік препаратів і розмір знижки можна у Центрі підтримки клієнтів – 0 800 30 20 60 (дзвінки безкоштовні) або тут

Перелік аптек "D.S.", в яких діє картка "MEDICARD Цінність для здоров'я":

ПРЕПАПАТ СПІРІВА (розчин для інгаляцій) і ПРАДАКСА

м. Львів
 • вул. Бандери, 71
 • вул. Городоцька, 218
 • вул. Київська, 9
 • вул. Кульпарківська, 3
 • вул. Личаківська, 55
 • вул. Некрасова, 11а
 • вул. Некрасова. 17
 • вул. Огієнка,10
 • вул. Сихівська, 12
 • пл.  Соборна, 14 (ТЦ "Роксолана")
 • вул. Франка, 26
м. Самбір
 • вул. Хмельницького, 13
м. Старий Самбір
 • вул. Галицького, 15б
м. Стрий
 • вул. Зелена, 26
м. Червоноград
 • вул. Сокальська, 5/1
м. Дрогобич
 • вул. Алейхема, 12/3
м. Стрий
 • вул. Зелена, 24а
м. Пустомити
 • вул. Грушевського, 22а
м. Миколаїв
 • б-р Проектний, 2а
м. Тернопіль
 • вул. Текстильна, 28ч (ТРЦ "Подоляни")
м. Чернівці
 • вул. Незалежності, 80
м. Ужгород
 • вул. Другетів, 71
 • вул. Корятовича, 8/1
 • вул. Легоцького, 52
 • вул. Мартина (колишня Паризької комуни, міська поліклініка), 2
 • вул. Перемоги, 15а
 • пл.  Петефі, 13
 • пр.  Свободи, 7/26
 • пр.  Свободи, 45/19
 • вул. Яроцька, 2 (супермаркет "Вопак")
м. Мукачево
 • вул. Чайковського, 2 г/1
 • пл. Кирила і Мефодія (колишня Миру), 26
 • вул. Пирогова, 4 
м. Виноградів
 • вул. Миру, 72/37
м. Свалява
 • вул. Київська, 8
СПІРІВА РЕСПІМАТ

м. Львів
 • вул. Бандери, 71
 • вул. Городоцька, 218
 • вул. Кульпарківська, 3
 • вул. Личаківська, 55
 • вул. Некрасова, 11а
 • вул. Огієнка, 10
 • вул. Франка, 26
м. Стрий
 • вул. Зелена, 24а
м. Ужгород
 • пр. Свободи, 7/26
 • пр. Свободи, 45

< Згорнути

KRKA
Картка учасника всеукраїнського проекту "MEDICARD Захистіть судини – збережіть серце" від КRКА

Читати >

Дізнатися перелік препаратів і розмір знижки можна у Центрі підтримки клієнтів  – 0 800 30 20 60 (дзвінки безкоштовні), за телефоном гарячої лінії програми 0 676 44 88 55 або тут.

Перелік аптек "D.S.", в яких діє картка "MEDICARD Захистіть судини – збережіть серце" від КRКА:

м. Львів
 • вул. Бандери, 71
 • вул. Кульпарківська, 3
 • вул. Личаківська, 55
 • вул. Некрасова, 11а
 • вул. Огієнка, 10
 • вул. Сихівська, 12
м. Червоноград
 • вул. Сокальська, 5
м. Стрий
 • вул. Зелена, 24а
м. Миколаїв
 • б-р Проектний, 2а
 • вул. Просвіти, 3
м. Ужгород
 • вул. Другетів, 71
 • вул. Корятовича, 8/1
 • вул. Легоцького, 52
 • вул. Мартина (колишня Париької Комуни, міська поліклініка), 2
 • пр. Свободи, 7/26
 • пр. Свободи, 45/19
 • пл. Петефі, 13
 • вул. Перемоги, 15а
 • вул. Яроцька, 2
м. Виноградів
 • вул. Миру, 72/37
м. Мукачево
 • пл. Кирила і Мефодія (колишня Миру), 26
 • вул. Пирогова, 4
м. Свалява
 • вул. Київська, 8/1

< Згорнути

Movi health
Картка учасника всеукраїнського проекту "MEDICARD MoviHelth"

Читати >

Дізнатися перелік препаратів і розмір знижки можна у Центрі підтримки клієнтів – 0 800 30 20 60 (дзвінки безкоштовні) або тут.

Перелік аптек "D.S.", в яких діє картка "MEDICARD MoviHelth":

м. Львів
 • вул. Бандери, 71
 • вул. Галицька, 19
 • вул. Городоцька, 181
 • вул. Городоцька,216
 • вул. Київська, 9
 • вул. Княгині Ольги, 114
 • вул. Кропивницького, 2
 • вул. Кульпарківська, 3
 • вул. Личаківська, 55
 • вул. Некрасова, 11а
 • вул. Некрасова, 17
 • вул. Огієнка, 10
 • пр. Свободи,33
 • пл. Соборна,1
 • вул. Сихівська,12
 • пл. Соборна,14 (ТЦ "Роксолана")
 • вул. Федьковича, 26
 • вул. Франка, 26
 • пр. Червоної Калини, 36 (ТЦ «Шувар»)
 • пр. Шевченка, 22
м. Самбір
 • вул. Хмельницького, 13
м. Пустомити
 • вул. Грушевського, 22а
м. Червоноград
 • вул. Сокальська, 5/1
м. Дрогобич
 • вул. Алейхема, 12/3
м. Стрий
 • вул. Зелена, 24а
 • вул. Зелена, 26
м. Миколаїв
 • бульвар Проектний, 2а
 • вул. Просвіти, 3
м. Тернопіль
 • вул. Текстильна,28ч (ТРЦ "Подоляни")
 • вул. Хмельницького, 17
 • вул. Шептицького, 2
м. Коломия
 • вул. Театральна, 3
 • вул. Чорновола, 43
 • пл. Шевченка, 10-11
м. Косів
 • вул. Небесної Сотні, 16
м. Чернівці
 • вул. Незалежності, 80
 • пр. Незалежності, 113
м. Ужгород
 • вул. Другетів,71
 • пл. Корятовича,8/1
 • вул. Легоцького, 52
 • пр. Свободи,7/26
 • пр. Свободи, 45/19
 • вул. С. Мартина (колишня Паризької Комуни, міська поліклініка), 2
 • вул. Перемоги,15а
 • пл. Петефі, 13
 • вул. Пирогова, 4
м. Свалява
 • вул. Київська, 8
м. Виноградів
 • вул. Миру, 72
м. Мукачево
 • пл. Кирила і Мефодія (колишня Миру), 26
 • вул. Чайковського, 2г/1

< Згорнути

Програма «Бонус +» від ПриватБанку

Інформація оновлюється...

Документи