Про компанію

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка і Служба резервування
пн-пт: 8–22, сб: 9-20, нд: 10–20

Програми для клієнтів


Програма лояльності "Подяка за довіру"

Перевірка балів за номером картки

У мережі аптек “D.S.” діють такі Картки клієнта:

Власники Картки клієнта беруть участь у дисконтно-бонусній програмі «Подяка за довіру» – отримують знижки та накопичують бонусні бали
(детальні правила програми – оновлено від 11.06.2019 р. – див. нижче)

Зареєстровані користувачі мобільного додатка Мережа аптек "D.S." можуть пред'являти електронну (віртуальну) Картку клієнта з екрану смартфона, яка є аналогом пластикової загального взірця.

На сайт.jpg

Картка загального взірця

Знижка* 3% на лікарські засоби і біологічно активні добавки
+ 4% у формі бонусних балів*
*на акційні, промоційні, соціальні та косметичні товари діють спеціальні умови – див. нижче правила програми "Подяка за довіру"

Як отримати Картку клієнта:

Картку клієнта можна придбати в будь-якій аптеці мережі за ціною 5 гривень (знижка та нарахування балів на першу і наступні покупки) або отримати за акційною ціною 1 гривня після одноразової покупки на суму від 100 гривень (знижка і нарахування балів – на наступні покупки). 

За ціною 5 гривень можна отримати Картку клієнта у комплекті з двома міні-картками (картками-брелками). Усі картки з одного комплекту мають один номер, на який накопичуються «бали довіри». Використати (списати) бали можна тільки за основною Карткою.


Соціальна на сайт.jpg

Соціальна картка

Знижка* 3% на лікарські засоби і біологічно активні добавки
+ 4% у формі бонусних балів*
* 
на акційні, промоційні, соціальні та косметичні товари діють спеціальні умови – див. нижче правила програми "Подяка за довіру"

Як отримати Соціальну картку:

Пенсіонери, особи з інвалідністю І та ІІ груп, ветерани війни та учасники бойових дій за умови пред’явлення посвідчення можуть придбати Соціальну картку за ціною 3 гривні (знижка та нарахування балів на першу і наступні покупки) або отримати за акційною ціною 1 гривня після одноразової покупки на суму від 100 гривень (знижка та нарахування балів – на наступні покупки).


Правила користування Карткою клієнта мережі аптек «D.S.»

1. При отриманні Картки в аптеці слід розбірливо заповнити бланк реєстрації (анкету) встановленої форми. Полями, обов'язковими для заповнення, є: прізвище, ім'я, по батькові, рік народження, контактний номер мобільного телефону. Повністю заповнена анкета допоможе відновити баланс нарахованих балів у випадку втрати Картки.
Адміністрація мережі гарантує конфіденційність наданої Вами інформації та нерозголошення її третім особам.

2. Обов'язково пред'являйте Картку клієнта (або назвіть номер мобільного телефону, який було вказано в анкеті при реєстрації картки) до моменту вибивання касового чека. Без фактичного пред'явлення Картки і/або без процесу верифікації номера мобільного телефону клієнта (шляхом надсилання аптекою автоматичного Viber- або sms-cповіщення з кодом підтвердження) накопичені бали обміну на знижку не підлягають!
Зареєстровані користувачі мобільного додатка Мережа аптек "D.S." можуть пред'являти електронну (віртуальну) Картку клієнта з екрану смартфона, яка є аналогом пластикової загального взірця. 

Читати далі >


3. Рекомендуємо пред'являти Картку при кожній покупці, щоб фіксувались усі товари, придбані за Вашою Карткою. Так ми зможемо краще розуміти Ваші потреби та інформувати тільки про ті акції, які можуть Вас зацікавити або формувати індивідуальні акційні пропозиції.

4. Власник Картки клієнта може передавати її або міні-картки (картки-брелки) іншим особам. Обмін балів здійснюється тільки за основною Карткою.

5. У випадку втрати або пошкодження Картки просимо терміново звертатися у будь-яку аптеку "D.S.". Якщо підтвердяться особисті дані власника Картки, необхідно придбати нову Картку з новим номером, на яку можна перенести (відновити) баланс балів з втраченої (пошкодженої) Картки. 

6. Розмір знижки за Карткою клієнта та інші умови її використання в аптеках "D.S." у різних містах України можуть відрізнятися. Актуальна інформація про розмір знижок та інші переваги для власників Картки клієнта розміщена на офіційному сайті. Адміністрація мережі залишає за собою право змінювати умови використання Картки клієнта. 

< Згорнути


Правила програми «Подяка за довіру» (нарахування балів)

Оновлено від 11.06.2019 р.**

1. За Карткою клієнта мережі «D.S.» (взірця загальна, соціальна, електронна) надається знижка 3% на:
та нараховується 4% від суми чека у формі бонусних балів*. 1 бал є умовним еквівалентом 1 гривні. 

Бали нараховуються за кожну покупку (чек) окремо, сума покупки визначається сумою оплати за касовим чеком, тобто після врахування наданої знижки.
Знижка за Карткою не сумується з акційними та іншими видами знижок.

Читати далі >  


 *На акційні, промоційні, соціальні та косметичні товари діють спеціальні умови: 
2. Вказані переваги – знижка та нарахування балів – діють під час покупок в аптеках "D.S." (та аптеках-партнерах), а також при здійсненні онлайн-резервування на нашому сайті (для зареєстрованих користувачів) чи у мобільному додатку «Мережа аптек D.S.»

Від 21.01.2020 р. у разі резервування ліків, косметичних засобів та медичних товарів через мобільний додаток «Мережа аптек D.S.» додатково діє спеціальна знижена ціна – на 2% нижча, аніж роздрібна аптечна (на весь асортимент медико-фармацевтичної продукції, представленої в асортименті нашої мережі, окрім акційних товарів).

При здійсненні покупок за замовленнями страхових та асистуючих компаній, з якими укладено угоду про співпрацю, знижка за Карткою клієнта не надається, бали нараховуються.

При здійсненні резервування через інтернет-ресурси tabletki.ua, mypharmacy.com.ua для усіх покупців від 13.12.2019 р. діє заохочувальна знижка 2-7% на весь асортимент (крім промоційного списку ТОП-10 сезону); діють акції поточного календарного місяця, актуальні в аптеках "D.S."; додаткові переваги за Карткою клієнта «D.S.» не діють (знижки не сумуються, бали не нараховуються).

3. Накопичені бали можна використати як знижку під час наступних покупок. Утім, якщо від дати останньої покупки за Карткою минуло місяців, то залишок балів на ній анульовується.

4. Інформація про кількість (залишок, баланс) балів вказана на касовому чеку, її також можна перевірити на головній сторінці нашого сайту, за допомогою мобільного додатка «Мережа аптек D.S.» (зареєстровані користувачі), звернувшись до фармацевта в аптеці або за номером Центру підтримки клієнтів 0 800 30 20 60 (дзвінки безкоштовні).  

5. Правила програми в аптеках «D.S.» у різних містах України і/або за різними видами Карток клієнта можуть відрізнятися. Адміністрація залишає за собою право змінювати правила програми.
 
 Перерахунок залишку балів у зв'язку з новими правилами нарахування та обміну балів від 11.06.2019 р.: 
**  Увечері 10.06.2019 р. залишок балів на Картках клієнтів автоматично переведено в гривні, згідно з попередніми правилами програми.
Щоб перевірити результат перерахунку балів:
   •   Загальна картка "D.S."– залишок балів станом на кінець дня 10.06.2019 р. слід поділити на 2,5 (або кожні 125 балів = 50 гривень). 
   •   Соціальна картка "D.S."– залишок балів станом на кінець дня 10.06.2019 р. слід поділити на 2,0 (або кожні 50 балів = 25 гривень).

< Згорнути


Використання (списання) балів:

нові правила обміну балів

Оновлено від 11.06.2019 р.

Як тільки сума накопичень на картці сягне 50 балів – під час наступної покупки можна отримати 50 грн знижки

За бажанням можна продовжувати накопичення до більшої суми. Доступною для обміну на знижку є будь-яка сума накопичень, кратна 50.

Також балами можна оплатити покупку подарункових грошових сертифікатів номіналом 100 грн (за 100 балів), які можна використати під час оплати наступних покупок. Сертифікат слід пред'явити до моменту вибивання касового чека; решта при оплаті покупки сертифікатом не видається. Сертифікат не може бути обміняний на готівку. Клієнт може передати свій сертифікат іншій особі у подарунок.

Історія покупок і балів

Історія покупок і балів доступна зареєстрованим користувачам мобільного додатку Мережа аптек "D.S." (адреси аптеки, дата і час покупки та нарахування/списання балів, деталізація номенклатури придбаних ліків і товарів). Завантажити наш додаток (іOS, Android, Windows) можна тут

Зареєстровані користувачі мобільного додатку Мережа аптек "D.S." можуть пред'являти електронну (віртуальну) Картку клієнта з екрану смартфона, яка є аналогом пластикової загального взірця. 


"Програма низьких цін" та "10 вигідних пропозицій сезону"

В умовах економічних реалій мережа «D.S.» шукає шляхів стійкого зниження цін на ліки, насамперед на найбільш уживані. Ми постійно ведемо переговори з основними виробниками і постачальниками ліків, аби стабільно пропонувати нашим клієнтам якнайпривабливіші, низькі ціни на препарати від хронічних захворювань, для стаціонарного лікування та від поширених сезонних недуг.

Відтак, в аптеках «D.S.» впроваджено спеціальні соціальні програми постійної дії, у рамках яких визначені медикаменти (перелік регулярно оновлюється*) ми пропонуємо за особливо вигідними цінами:

Читати >

ПРОГРАМА НИЗЬКИХ ЦІН – включає найпоширеніші лікарські засоби для лікування хронічних захворювань за призначенням лікаря (захворювання серця, судин, шлунка, кишківника, печінки, хребта і суглобів, органів дихання, зору, ендокринної системи тощо), а також для використання в умовах стаціонару;

10 ВИГІДНИХ ПРОПОЗИЦІЙ СЕЗОНУ – найбільш актуальні, безпечні та ефективні ліки, потреба в яких найчастіше виникає з початком кожного сезону (зима, весна, літо, осінь) та які можна придбати без рецепта лікаря.

А як ще зекономити на ліках без шкоди для здоров'я – читайте тут

* Актуальний перелік медикаментів, що включені у "Програму низьких цін", розміщено в наших аптеках у "Кутку споживача", а товари з переліку "10 вигідних пропозицій сезону" представлені на вітринах, у прикасовій зоні.

Докладну інформацію Вам нададуть наші фармацевти безпосередньо в аптеках, а також Центр підтримки клієнтів 0 800 30 20 60 (дзвінки безкоштовні; довідка – цілодобово, онлайн-резервування ліків в аптеках «D.S.»: пн-пт 9.00:21.00, сб-нд 10.00:20.00).

Самостійно здійснити пошук і резервування товарів аптечного асортименту в режимі онлайн можна на нашому сайті або через мобільний додаток.

Пам’ятайте, що самолікування може бути шкідливим для Вашого здоров’я!

< Згорнути


Інші категорії клієнтів, які мають право на знижку

Пенсіонери за віком, за інвалідністю

           Посвідчення за віком, за інвалідністю!.jpg

Знижка 3% на ліки і біологічно активні добавки 
(крім тих, які входять у Програму низьких цін
і Топ-10 сезону)

Учасники бойових дій

           посвідчення 6.jpg

Знижка 5% для пред’явників посвідчення
державного взірця (включно учасники АТО)
на ліки і біологічно активні добавки 
(крім тих, які входять у Програму низьких цін
Топ-10 сезону або підлягають державному 
регулюванню ціни)  

Учасники АТО за карткою львів'янина

картка львівянина.jpg

Знижка 7% на ліки і біологічно активні добавки
(крім тих, які входять у Програму низьких цін,
Топ-10 сезону або підлягають державному 
регулюванню ціни)
Діє в аптеках мережі "D.S." у м. Львові

Особи з інвалідністю по зору 

           Інваліди з порушенням зору

Знижка 5% за наявності Соціальної картки "D.S." на ліки та біологічно активні добавки (крім тих, які входять у  Програму низьких цінТоп-10 сезону або підлягають державному регулюванню ціни). Бали на картку не нараховуються. Діє в аптеках "D.S." у м. Львові 

Відвідувачі "D.S. Таємна аптека"         

           Квиток у D. S. Таємну аптеку .jpg

Знижка 5% для пред'явників вхідного квитка в 
"D.S.Таємну аптеку" – діє тільки в аптеці "D.S."
за адресою: м. Львів, площа Соборна, 1


Акції

Інші види карток, які діють у мережі аптек D.S.

Картки франчайзингових партнерів

 ВЕТА ПЛЮС

Картка клієнта ВЕТА

Читати >

Знижка 3% на лікарські засоби і біологічно-активні добавки 
+4% у формі бонусних балів (на акційні, промоційні, соціальні та косметичні товари діють спеціальні умови – див. правила програми "Подяка за довіру"; оновлено від 11.06.2019 р.

Як отримати Картку клієнта Вета:
Картку клієнта можна придбати в будь-якій аптеці ТОВ "Вета Плюс" за 5 гривень (знижка та нарахування балів на першу і наступні покупки) або отримати за акційною ціною 1 гривня після одноразової покупки на суму від 100 гривень (знижка і нарахування балів – на наступні покупки). 

< Згорнути

 ВЕТА СОЦІАЛЬНА

Соціальна картка клієнта ВЕТА

Читати >

Знижка 3% на лікарські засоби і біологічно-активні добавки
+4% у формі бонусних балів (на акційні, промоційні, соціальні та косметичні товари діють спеціальні умови – див. правила програми "Подяка за довіру"; оновлено від 11.06.2019 р.)

Як отримати Соціальну картку Вета:
Пенсіонери, особи з інвалідністю І та ІІ груп, ветерани війни та учасники бойових дій за умови пред’явлення посвідчення в аптеках ТОВ "Вета Плюс" можуть придбати Соціальну картку Вета за гривні (знижка та нарахування балів на першу і наступні покупки) або отримати за акційною ціною 1 гривня після одноразової покупки на суму від 100 гривень (знижка та нарахування балів – на наступні покупки)

< Згорнути

 Медобори Картка

Картка клієнта МЕДОБОРИ ФАРМ 

Читати >

Знижка 3% на лікарські засоби і біологічно-активні добавки 
+4% у формі бонусних балів (на акційні, промоційні, соціальні та косметичні товари діють спеціальні умови – див. правила програми "Подяка за довіру"; оновлено від 11.06.2019 р.)

Як отримати Картку клієнта Медобори Фарм:
Картку клієнта можна придбати в будь-якій аптеці ПП «Медобори Фарм» за 5 гривень (знижка та нарахування балів на першу і наступні покупки) або отримати за акційною ціною 1 гривня після одноразової покупки на суму від 100 гривень (знижка і нарахування балів – на наступні покупки).

< Згорнути

 Медобори Соціальна

Соціальна картка клієнта МЕДОБОРИ ФАРМ 

Читати >

Знижка 3% на лікарські засоби і біологічно-активні добавки 
+4% у формі бонусних балів (на акційні, промоційні, соціальні та косметичні товари діють спеціальні умови – див. правила програми "Подяка за довіру"; оновлено від 11.06.2019 р.)

Як отримати Соціальну картку Медобори Фарм:
Пенсіонери, особи з інвалідністю І та ІІ груп, ветерани війни та учасники бойових дій за умови пред’явлення посвідчення можуть придбати в будь-якій аптеці ПП «Медобори Фарм» Соціальну картку за 3 гривні (знижка та нарахування балів на першу і наступні покупки) або отримати за акційною ціною 1 гривня після одноразової покупки на суму від 100 гривень (знижка та нарахування балів – на наступні покупки)

< Згорнути

Корпоративні партнерські програми

 Серв нова.jpg

Корпоративна програма IT-компанії SoftServe

Читати >

Знижка -5% на ліки і біологічно активні добавки (крім тих, які входять у Програму низьких цінТоп-10 сезону або підлягають державному регулюванню ціни) 
Картка діє тільки у м. Львів

< Згорнути

Картка учасника клубу

Програма для учасників кластеру “IT-Club”

Читати >

Знижка -5% на ліки і біологічно активні добавки (крім тих, які входять у Програму низьких цінТоп-10 сезону або підлягають державному регулюванню ціни) 

Картка діє тільки у м. Львів.

< Згорнути

Картка Viper

Корпоративна програма мережі фітнес-клубів Viper Gym:

Читати >

 • для клієнтів – знижка -5% на ліки і біологічно активні добавки (крім тих, які входять у Програму низьких цінТоп-10 сезону або підлягають державному 
  регулюванню ціни);
 • для працівників – знижка -7% на ліки і біологічно активні добавки (крім тих, які входять у Програму низьких цінТоп-10 сезону або підлягають державному 
  регулюванню ціни); знижка 5% на фірмову косметику.
Картка діє тільки у м. Мукачево і м. Ужгород

< Приховати

 HomeDoc

Партнерська програма для пацієнтів HomeDoc

Читати >

Знижка -3% на ліки і біологічно активні добавки (крім тих, які входять у Програму низьких цін, Топ-10 сезону
Картка діє тільки у м. Львів

< Згорнути

Дисконтні картки благодійних організацій

Картка На добро

Соціальний проект благодійної організації "Фундація духовного відродження" (УГКЦ)

Читати >

Знижка -5% на ліки і біологічно активні добавки (крім тих, які входять у Програму низьких цінТоп-10 сезону або підлягають державному регулюванню ціни)

Діє тільки у м. Львів, смт. Пустомити, смт. Щирець

< Згорнути

Картка Фундація Духовного Відродження

Спільна програма мережі аптек "D.S." та БО "Фундація духовного відродження" (УГКЦ)

Читати >

Картка для воїнів АТО та членів їх родин, які залишилися без годувальника. 

Знижка -10% на ліки і біологічно активні добавки (крім тих, які входять у Програму низьких цінТоп-10 сезону або підлягають державному 
регулюванню ціни)

Бали на картку не нараховуються. Картка діє в усіх аптеках "D.S."

Картку можна отримати безпосередньо у  БО "Фундація духовного відродження" за адресою: м. Львів. пл.  Св. Юра, 5, тел. (032) 2611389, моб. (067) 679 02 07, пред'явивши документи, які посвідучють особу і підтверджують участь в АТО.

< Згорнути

Медичні соціальні програми

Оранж кард

Картка учасника всеукраїнського проекту "Оранж кард"

Читати >

Дізнатися перелік препаратів і розмір знижки можна у Центрі підтримки клієнтів – 0 800 30 20 60 (дзвінки безкоштовні) або тут

Перелік аптек "D.S.", в яких діє картка "Оранж кард":

м. Львів
 • вул. Бандери , 71
 • вул. Виговського, 100 (ТЦ «ВАМ»)
 • вул. Галицька, 19
 • вул. Городоцька, 3
 • вул. Городоцька, 123
 • вул. Городоцька, 181
 • вул. Городоцька, 218
 • вул. Драгана, 1
 • вул. Київська, 9
 • вул. Личаківська, 55
 • вул. Наукова, 35а (ТЦ «ВАМ»)
 • вул. Некрасова, 11а
 • вул. Некрасова, 17
 • вул. Огієнка, 10
 • вул. Патона, 4
 • вул. Пасічна, 55
 • вул. Стара, 1
 • вул. Сихівська, 12
 • вул. Федьковича, 26
 • вул. Франка, 26
 • пл.  Соборна, 1
 • пл. Кропивницького, 2
 • просп. Чорновола, 57а
 • просп. Шевченка, 22
м. Винники
 • вул. Галицька, 18
смт. Щирець
 • пл. Ринок, 13а
м. Пустомити
 • вул. Грушевського, 22а
м. Дрогобич
 • вул. Ш.Алейхема, 12/3
м. Стрий
 • вул. Зелена, 24а
м. Самбір
 • вул. Хмельницького, 13
м. Червоноград
 • вул. Шептицького, 1
 • вул. Сокальська, 5
м. Миколаїв
 • б-р Проектний, 2а
 • вул. Просвіти, 3
м. Тернопіль
 • вул. Текстильна, 28ч (ТРЦ "Подоляни")
м. Київ
 • вул. Бульварно-Кудрявська, 7а
 • вул. Велика Васильківська, 65а
 • вул. Саксаганського, 131
м. Рівне
 • вул. Богоявленська, 40
 • вул. Соборна, 156
 • вул. Шухевича, 12
м. Луцьк
 • пр. Василя Мойсея, 2
 • вул. Станіславського, 50
м. Ковель
 • вул. Незалежності, 178    
м. Чернівці
 • вул. Головна, 41
 • вул. Ентузіастів, 2а
 • вул. Комарова, 11
 • вул. Небесної Сотні, 11
 • вул. Руська, 252
 • просп. Незалежності, 80
 • просп. Незалежності, 113
м. Ужгород
 • вул. Грушевського, 45
 • пл. Корятовича, 8
 • пл. Корятовича, 3
 • вул. Легоцького, 52
 • вул. Перемоги, 15а
 • пл. Петефі, 13
 • просп. Свободи, 7
 • просп. Свободи, 45
м. Мукачево
 • пл. Кирила і Мефодія (кол. Миру), 26
 • вул. Пирогова, 4
м. Свалява
 • вул. Київська, 8
м. Рахів
 • вул. Миру, 22
м. Виноградів
 • вул. Шевченка, 8б
м. Хмельницький
 • вул. Залізняка, 8
 • вул. Зарічанська, 38
 • вул. Проскурівська, 1
 • просп. Миру, 69

< Згорнути

Abbott Card
Картка учасника всеукраїнської програми "Abbott card"

Читати >

Дізнатися перелік препаратів і розмір знижки можна у Центрі підтримки клієнтів – 0 800 30 20 60 (дзвінки безкоштовні) або тут

Перелік аптек "D.S.", в яких діє картка "Abbott card":

м. Львів
 • вул. Бандери, 71
 • вул. Виговського, 100 (ТЦ «ВАМ»)
 • вул. Гайдамацька, 9а
 • вул. Галицька, 19
 • вул. Городоцька, 3
 • вул. Городоцька, 123
 • вул. Городоцька, 181
 • вул. Київська, 9
 • вул. Кн.Ольги, 114 (Аквапарк "Пляж")
 • вул. Кн.Ольги, 100к
 • вул. Кульпарківська, 3
 • вул. Личаківська, 55
 • вул. Наукова, 35а (ТЦ "ВАМ")
 • вул. Некрасова, 11а
 • вул. Некрасова, 17
 • вул. Максимовича, 9
 • вул. Огієнка,10
 • вул. Патона, 4
 • вул. Пекарська, 33
 • вул. Сахарова, 4
 • вул. Стара, 1
 • вул. Стрийська, 107
 • вул. Угорська, 8
 • вул. Франка, 26
 • вул. Широка, 87 (ТЦ «ВАМ»)
 • вул. Шпитальна, 30
 • пл. Соборна, 1
 • просп. Свободи, 33
 • просп. Червоної Калини, 36 (ТЦ "Шувар")
 • просп. Чорновола, 57а
 • просп. Шевченка, 22
м. Винники
 • вул. Галицька, 18
м. Пустомити
 • вул. Грушевського, 22 а
м. Дрогобич
 • вул. Алейхема, 12/3
м. Стрий
 • вул. Зелена, 24а
м. Моршин
 • вул. Франка, 29д
м. Самбір
 • вул. Хмельницького, 13
м. Червоноград
 • вул. Шептицького, 1
м. Івано-Франківськ
 • вул. Дністровська, 16а
м. Тернопіль
 • вул. Хмельницького, 17
м. Луцьк
 • пр. Волі, 9
 • пр. Василя Мойсея, 2
м. Чернівці
 • вул. Головна, 41
 • вул. Ентузіастів, 2а
 • вул. Комарова, 11
 • вул. Небесної Сотні, 11
 • вул. Руська, 252
 • просп. Незалежності, 80
 • просп. Незалежності, 113
м. Київ
 • вул. Бульварно-Кудрявська, 7а
 • вул. Велика Васильківська, 65а
 • вул. Саксаганського, 131
м. Ужгород
 • пл. Корятовича, 8
 • пл. Корятовича, 3
 • пл. Петефі, 13
 • вул. Легоцького, 52
 • вул. Минайська, 35а
 • вул. Перемоги, 15а
 • вул. Яроцька, 2
 • просп. Свободи, 7
 • просп. Свободи, 45
м. Хмельницький
 • вул. Проскурівська, 18
 • вул. Зарічанська, 38
м. Мукачево
 • пл. Кирила і Мефодія (кол. Миру), 26
 • вул. Пирогова, 4
м. Свалява
 • вул. Київська, 8
м. Рахів
 • вул. Миру, 22
м. Виноградів
 • вул. Шевченка, 8б
 • вул. Миру, 71
 • вул. Миру, 72

< Згорнути

Здоров'я від Bayer
Картка учасника всеукраїнського проекту "Здоров’я від Байєр"

Читати >

Дізнатися перелік препаратів і розмір знижки можна у Центрі підтримки клієнтів – 0 800 30 20 60 (дзвінки безкоштовні), за телефоном гарячої лінії програми 0 800 210 910 або тут
Перелік аптек "D.S.", в яких діє картка "Здоров’я від Байєр":

м. Львів
 • вул. Бандери, 71
 • вул. Виговського, 100 (ТЦ "ВАМ")
 • вул. Галицька, 19
 • вул. Городоцька, 3
 • вул. Городоцька, 123
 • вул. Городоцька, 181
 • вул. Кульпарківська, 3
 • вул. Личаківська, 26
 • вул. Личаківська, 55
 • вул. Некрасова, 11а
 • вул. Некрасова, 17
 • вул. Огієнка, 10
 • вул. Патона, 4
 • вул. Стара, 1
 • вул. Франка, 26
 • пл. Соборна, 1
 • пл. Кропивницького, 2
 • просп. Шевченка, 22
 • просп. Червоної Калини, 36 (ТЦ "Шувар")
м. Пустомити
 • вул. Гушевського, 22а
смт. Щирець
 • пл. Ринок, 13
м. Дрогобич
 • вул. Ш.Алейхема, 12
м. Івано-Франківськ
 • вул. Дністровська, 16а
м. Тернопіль
 • вул. Текстильна, 28 ч (ТРЦ «Подоляни»)
м. Чернівці
 • вул. Ентузіастів, 2а
 • вул. Комарова, 11
 • вул. Руська, 252
 • просп. Незалежності, 80
 • просп. Незалежності, 113
м. Рівне
 • вул. Соборна, 156
 • вул. Шухевича, 12
м. Луцьк
 • пр. Волі, 9
м. Київ
 • вул. Бульварно-Кудрявська, 7а
 • вул. Велика Васильківська, 65а
 • вул. Саксаганського, 131
м. Хмельницький
 • вул. Проскурівська, 1
 • вул. Проскурівська, 18
 • пр. Миру, 69 
м. Ужгород
 • пл. Корятовича, 8
 • пл. Корятовича, 3
 • вул. Другетів, 71
 • вул. Легоцького, 52
 • вул. Яроцька, 2
 • вул. Мартина (колишня Паризької Комуни, міська поліклініка), 2
 • вул. Перемоги,15а
 • пл. Петефі, 13
 • просп. Свободи, 7
 • просп. Свободи, 45
м. Свалява
 • вул. Київська, 8
м. Мукачево
 • пл. Кирила і Мефодія (колишня Миру), 26
 • вул. Пирогова, 4
 • вул. Чайковського, 2г
м. Рахів
 • вул. Миру, 22
м. Виноградів
 • вул. Шевченка, 8б
 • вул. Миру, 71
 • вул. Миру, 72

< Згорнути

Dileofarm
Картка учасника всеукраїнського проекту "MEDICARD від ДілеоФарм"

Читати >

Дізнатися перелік препаратів і розмір знижки можна у Центрі підтримки клієнтів – 0 800 30 20 60 (дзвінки безкоштовні) або тут
Перелік аптек "D.S.", в яких діє картка "MEDICARD від ДілеоФарм":

м. Львів
 • вул. Кульпарківська, 3
 • вул. Личаківська, 26 (військовий госпіталь) 
 • вул. Личаківська, 55
 • вул. Некрасова, 11а
 • вул. Некрасова, 17
 • вул. Огієнка, 10
м. Ужгород
 • пл. Корятовича, 8
 • пл. Корятовича, 3
 • вул. Другетів, 71
 • вул. Легоцького, 52
 • вул. Яроцька, 2
 • вул. Мартина (колишня Паризької Комуни, міська поліклініка), 2
 • вул. Перемоги,15а
 • пл. Петефі, 13
 • просп. Свободи, 7
 • просп. Свободи, 45
м. Свалява
 • вул. Київська, 8
м. Мукачево
 • пл. Кирила і Мефордія (колишня Миру), 26 
 • вул. Пирогова, 4
 • вул. Чайковського, 2г
м. Рахів
 • вул. Миру, 22
м. Виноградів
 • вул. Шевченка, 8б
 • вул. Миру, 71
 • вул. Миру, 72/37

< Згорнути

Life key
Картка учасника всеукраїнського проекту "MEDICARD Ключ до життя"

Читати >

Дізнатися перелік препаратів і розмір знижки можна у Центрі підтримки клієнтів – 0 800 30 20 60 (дзвінки безкоштовні) або тут
Перелік аптек "D.S.", в яких діє картка "MEDICARD Ключ до життя":

м. Львів
 • вул. Кульпарківська, 3
 • вул. Некрасова, 11а
 • вул. Франка, 26
 • просп. червоної калини, 36 (ТЦ "Шувар")
м. Чернівці
 • вул. Ентузіастів, 2а
м. Ужгород
 • пл. Корятовича, 8
 • пл. Корятовича, 3
 • пл. Петефі, 13
 • вул. Другетів, 71
 • вул. Легоцького, 52
 • вул. Яроцька, 2
 • вул. Мартина (колишня Паризької Комуни, міська поліклініка), 2
 • вул. Перемоги,15а
 • просп. Свободи, 7
 • просп. Свободи, 45
м. Свалява
 • вул. Київська, 8
м. Виноградів
 • вул. Миру, 72
 • вул. Миру, 71
 • вул. Шевченка, 8б
м. Рахів
 • вул. Миру, 22
м. Мукачево
 • пл. Кирила і Мефодія (колишня Миру), 26 
 • вул. Пирогова, 4
 • вул. Чайковського, 2г

м. Хмельницький

 • вул. Проскурівська, 18

м. Миколаїв

 • вул. Просвіти, 3

м. Самбір

 • вул. Хмельницького, 13

м. Дрогобич

 • вул. Шолом-Алейхема, 12

< Згорнути

 MEDICARD Захисти своє майбутнє

Картка учасника всеукраїнського проекту "MEDICARD Захисти своє майбутнє"

Читати >

Дізнатися перелік препаратів і розмір знижки можна у Центрі підтримки клієнтів – 0 800 30 20 60 (дзвінки безкоштовні) або тут

Перелік аптек "D.S.", в яких діє картка "MEDICARD Захисти своє майбутнє":

м. Львів

 • вул. Бандери, 71

 • вул. Галицька, 19

 • вул. Городоцька, 3

 • вул. Городоцька, 177

 • вул. Городоцька, 181

 • вул. Городоцька, 218

 • вул. Київська, 9

 • вул. Кн.Ольги, 114 (аквапарк «Пляж»)

 • вул. Личаківська, 55

 • вул. Наукова, 35а (ТЦ “ВАМ”)

 • вул. Некрасова, 11а

 • вул. Некрасова, 17

 • вул. Огієнка, 10

 • вул. Федьковича, 26

 • вул. Франка, 26

 • вул. Стара, 1

 • пл. Соборна, 1

 • просп. Червоної Калини, 36 ( ТЦ «Шувар»)

 • просп. Свободи, 33

 • просп. Чорновола, 57а

 • просп. Шевченка, 22

м. Пустомити
 • вул. Грушевського, 22а

м. Стрий

 • вул. Зелена, 24а

м. Дрогобич

 • вул. Шолом-Алейхема, 12

м. Коломия

 • вул. Чорновола, 43

 • пл. Шевченка, 10-11

м. Івано-Франківськ

 • вул. Дністровська, 16а

м. Ужгород
 • пл. Корятовича, 8
 • пл. Корятовича, 3
 • вул. Другетів, 71
 • вул. Легоцького, 52
 • вул. Яроцька, 2
 • вул. Мартина (колишня Паризької Комуни, міська поліклініка), 2
 • вул. Перемоги,15а
 • пл. Петефі, 13
 • просп. Свободи, 7
 • просп. Свободи, 45
м. Свалява
 • вул. Київська, 8
м. Виноградів
 • вул. Миру, 72
 • вул. Миру, 71
 • вул. Шевченка, 8б
м. Рахів
 • вул. Миру, 22
м. Мукачево
 • пл. Кирила і Мефодія (колишня Миру), 26 
 • вул. Пирогова, 4
 • вул. Чайковського, 2г

м. Чернівці

 • вул. Ентузіастів, 2а

 • вул. Комарова, 11

 • просп. Незалежності, 80

 • просп. Незалежності, 113

м. Рівне

 • вул. Соборна, 156

м. Київ

 • вул. Саксаганського, 131

м. Тернопіль

 • вул. Живова, 7
 • вул. Шептицького, 2

< Згорнути

Medicard Spiriva

Картка учасника всеукраїнського проекту "MEDICARD Цінність для здоров'я"

Читати >

Дізнатися перелік препаратів і розмір знижки можна у Центрі підтримки клієнтів – 0 800 30 20 60 (дзвінки безкоштовні) або тут

Перелік аптек "D.S.", в яких діє картка "MEDICARD Цінність для здоров'я":

м. Львів
 • вул. Бандери, 71
 • вул. Городоцька, 218
 • вул. Кульпарківська, 3
 • вул. Личаківська, 55
 • вул. Некрасова, 11а
 • вул. Некрасова, 17
 • вул. Огієнка, 10
 • вул. Франка, 26
 • пл. Кропивницького, 2
смт. Щирець
 • пл. Ринок, 13а
м. Пустомити
 • вул. Грушевського, 22а
м. Самбір
 • вул. Хмельницького, 13
м. Старий Самбір
 • вул. Лева Галицького, 15б
м. Дрогобич
 • вул. Ш.Алейхема, 12
м. Стрий
 • вул. Зелена, 24а
м. Червоноград
 • вул. Сокальська, 5
м. Тернопіль
 • вул. Текстильна, 28ч (ТРЦ "Подоляни")
 • вул. Хмельницького, 17
м. Хмельницький
 • вул. Проскурівська, 18
м. Рівне
 • вул. Шухевича, 12
м. Чернівці
 • вул. Комарова, 11а
 • просп. Незалежності, 80
 • просп. Незалежності, 113
м. Свалява
 • вул. Київська, 8
м. Виноградів
 • вул. Миру, 72
 • вул. Миру, 71
 • вул. Шевченка, 8б
м. Рахів
 • вул. Миру, 22
м. Мукачево
 • пл. Кирила і Мефодія (колишня Миру), 26 
 • вул. Пирогова, 4
 • вул. Чайковського, 2г
м. Ужгород
 • пл. Корятовича, 8
 • пл. Корятовича, 3
 • вул. Другетів, 71
 • вул. Легоцького, 52
 • вул. Яроцька, 2
 • вул. Мартина (колишня Паризької Комуни, міська поліклініка), 2
 • вул. Перемоги,15а
 • пл. Петефі, 13
 • просп. Свободи, 7
 • просп. Свободи, 45

< Згорнути

Medicard Я бачу

Картка учасника всеукраїнського проекту "MEDICARD Я – бачу"

Читати >

Дізнатися перелік препаратів і розмір знижки можна у Центрі підтримки клієнтів – 0 800 30 20 60 (дзвінки безкоштовні) або тут

Перелік аптек "D.S.", в яких діє картка "MEDICARD Я – бачу"

м. Ужгород
 • пл. Корятовича, 8
 • просп. Свободи, 7
м. Виноградів
 • вул. Миру, 72
 • вул. Миру, 71
м. Мукачево
 • пл. Кирила і Мефодія (колишня Миру), 26

< Згорнути

Картка Терапія Плюс +

Картка учасника всеукраїнського проекту "MEDICARD Терапія+"

Читати >

Дізнатися перелік препаратів і розмір знижки можна у Центрі підтримки клієнтів – 0 800 30 20 60 (дзвінки безкоштовні) або тут

Перелік аптек "D.S.", в яких діє картка "MEDICARD Терапія+":

м. Львів
 • вул. Бандери, 71
 • вул. Галицька, 19
 • вул. Городоцька, 181
 • вул. Городоцька, 218
 • вул. Київська, 9
 • вул. Кн.Ольги, 114 (аквапарк "Пляж")
 • вул. Кульпарківська, 3
 • вул. Личаківська, 55
 • вул. Некрасова, 11а
 • вул. Некрасова, 17
 • вул. Огієнка, 10
 • вул. Сихівська,12
 • пл. Соборна,1
 • пл. Кропивницького, 2
 • вул. Стара, 1
 • вул. Федьковича, 26
 • вул. Франка, 26
 • просп. Свободи, 33
 • просп. Шевченка, 22
 • просп. Червоної Калини, 36 ("Шувар")
м. Самбір
 • вул. Хмельницького, 13

м. Старий Самбір

 • вул. Лева Галицького, 15б

м. Пустомити
 • вул. Грушевського, 22а
м. Червоноград
 • вул. Сокальська, 5/1
м. Дрогобич
 • вул. Ш.Алейхема, 12/3
м. Стрий
 • вул. Зелена, 24а
м. Миколаїв
 • бульвар Проектний, 2а
 • вул. Просвіти, 3
м. Тернопіль
 • вул. Живова, 7
 • вул. Сагайдачного, 7
 • вул. Текстильна, 28ч (ТРЦ "Подоляни")
 • вул. Хмельницького, 17
 • вул. Шептицького, 2
м. Івано-Франківськ
 • вул. Дністровська, 16а
м. Коломия
 • вул. Театральна, 3
 • вул. Чорновола, 43
 • пл. Шевченка, 10-11
м. Косів
 • вул. Небесної Сотні, 16
м. Чернівці
 • вул. Головна, 41
 • вул. Комарова, 11
 • просп. Незалежності, 80
 • просп. Незалежності, 113
м. Хмельницький
 • вул. Проскурівська, 18

м. Рівне

 • вул. Шухевича, 12

м. Луцьк
 • просп. Волі, 9
м. Ужгород
 • пл. Корятовича, 8
 • пл. Корятовича, 3
 • вул. Другетів, 71
 • вул. Легоцького, 52
 • вул. Яроцька, 2
 • вул. Мартина (колишня Паризької Комуни, міська поліклініка), 2
 • вул. Перемоги,15а
 • пл. Петефі, 13
 • просп. Свободи, 7
 • просп. Свободи, 45
м. Свалява
 • вул. Київська, 8
м. Виноградів
 • вул. Миру, 72
 • вул. Миру, 71
 • вул. Шевченка, 8б
м. Рахів
 • вул. Миру, 22
м. Мукачево
 • пл. Кирила і Мефодія (колишня Миру), 26 
 • вул. Пирогова, 4
 • вул. Чайковського, 2г

< Згорнути

Pfizer

Картка учасника всеукраїнської програми "Pfizer Заради життя"    

Читати >

Дізнатися перелік препаратів і розмір знижки можна у Центрі підтримки клієнтів – 0 800 30 20 60 (дзвінки безкоштовні) або тут 

Перелік аптек "D.S.", в яких діє картка "Pfizer Заради життя":

м. Львів
 • вул. Кульпарківська, 3
 • вул. Некрасова, 11а
 • вул. Огієнка, 10
 • вул. Франка, 26
 • вул. Личаківська, 55
м. Ужгород
 • просп. Свободи, 7
 • пл. Корятовича, 8
м. Чернівці
 • просп. Незалежності, 113
 • просп. Незалежності, 80

< Згорнути

Медікард

Картка учасника всеукраїнського проекту "MEDICARD Цінність для здоров'я". 

Читати >

Дізнатися перелік препаратів і розмір знижки можна у Центрі підтримки клієнтів – 0 800 30 20 60 (дзвінки безкоштовні) або тут

Перелік аптек "D.S.", в яких діє картка "MEDICARD Цінність для здоров'я":

СПІРІВА РЕСПІМАТ

м. Львів
 • вул. Бандери, 71
 • вул. Личаківська, 55
 • вул. Некрасова, 11а
 • вул. Огієнка, 10
 • вул. Франка, 26
м. Самбір
 • вул. Хмельницького, 13
м. Дрогобич
 • вул. Ш.Алейхема, 12
м. Червоноград
 • вул. Сокальська, 5
м. Хмельницький
 • вул. Проскурівська, 18
м. Рівне
 • вул. Шухевича, 12
м. Стрий
 • вул. Зелена, 24а
м. Свалява
 • вул. Київська, 8
м. Виноградів
 • вул. Миру, 72
 • вул. Миру, 71
 • вул. Шевченка, 8б
м. Рахів
 • вул. Миру, 22
м. Мукачево
 • пл. Кирила і Мефодія (колишня Миру), 26 
 • вул. Пирогова, 4
 • вул. Чайковського, 2г
м. Ужгород
 • пл. Корятовича, 8
 • пл. Корятовича, 3
 • вул. Другетів, 71
 • вул. Легоцького, 52
 • вул. Яроцька, 2
 • вул. Мартина (колишня Паризької Комуни, міська поліклініка), 2
 • вул. Перемоги,15а
 • пл. Петефі, 13
 • просп. Свободи, 7
 • просп. Свободи, 45

< Згорнути

KRKA
Картка учасника всеукраїнського проекту "MEDICARD Захистіть судини – збережіть серце" від КRКА

Читати >

Дізнатися перелік препаратів і розмір знижки можна у Центрі підтримки клієнтів  – 0 800 30 20 60 (дзвінки безкоштовні), за телефоном гарячої лінії програми 0 676 44 88 55 або тут.
Перелік аптек "D.S.", в яких діє картка "MEDICARD Захистіть судини – збережіть серце" від КRКА:

м. Львів
 • вул. Бандери, 71
 • вул. Кульпарківська, 3
 • вул. Личаківська, 55
 • вул. Некрасова, 11а
 • вул. Огієнка, 10
 • вул. Сихівська, 12
 • пл. Кропивницького, 2
 • пр. Червоної Калини, 36 (ТЦ "Шувар")

смт. Щирець

 • пл. Ринок, 13а

м. Дрогобич

 • вул. Шолом-Алейхема, 12

м. Червоноград
 • вул. Сокальська, 5
м. Стрий
 • вул. Зелена, 24а
м. Миколаїв
 • б-р Проектний, 2а
 • вул. Просвіти, 3

м. Чернівці

 • просп. Незалежності, 80

 • просп. Незалежності, 113

 • вул. Комарова, 11

м. Хмельницький

 • вул. Проскурівська, 18

м. Ужгород
 • пл. Корятовича, 8
 • пл. Корятовича, 3
 • вул. Другетів, 71
 • вул. Легоцького, 52
 • вул. Яроцька, 2
 • вул. Мартина (колишня Паризької Комуни, міська поліклініка), 2
 • вул. Перемоги,15а
 • пл. Петефі, 13
 • просп. Свободи, 7
 • просп. Свободи, 45
м. Виноградів
 • вул. Миру, 72
 • вул. Миру, 71
 • вул. Шевченка, 8б
м. Рахів
 • вул. Миру, 22
м. Мукачево
 • пл. Кирила і Мефодія (колишня Миру), 26
 • вул. Пирогова, 4
 • вул. Чайковського, 2г
м. Свалява
 • вул. Київська, 8/1

< Згорнути

Movi health
Картка учасника всеукраїнського проекту "MEDICARD MoviHelth"

Читати >

Дізнатися перелік препаратів і розмір знижки можна у Центрі підтримки клієнтів – 0 800 30 20 60 (дзвінки безкоштовні) або тут.
Перелік аптек "D.S.", в яких діє картка "MEDICARD MoviHelth":
м. Львів
 • вул. Личаківська, 55
 • вул. Огієнка, 10
 • вул. Сихівська, 12
 • вул. Франка, 26
смт. Щирець
 • пл. Ринок, 13а
м. Стрий
 • вул. Зелена, 24а
м. Ужгород
 • пл. Корятовича, 8
 • пл. Корятовича, 3
 • вул. Другетів, 71
 • вул. Легоцького, 52
 • вул. Яроцька, 2
 • вул. Мартина (колишня Паризької Комуни, міська поліклініка), 2
 • вул. Перемоги,15а
 • пл. Петефі, 13
 • просп. Свободи, 7
 • просп. Свободи, 45
м. Свалява
 • вул. Київська, 8
м. Виноградів
 • вул. Миру, 72
 • вул. Миру, 71
 • вул. Шевченка, 8б
м. Рахів
 • вул. Миру, 22
м. Мукачево
 • пл. Кирила і Мефодія (колишня Миру), 26
 • вул. Пирогова, 4
 • вул. Чайковського, 2г/1

< Згорнути

Medicard Spiolto

Картка учасника всеукраїнського проекту "MEDICARD Цінність для здоров'я"

Читати >

Дізнатися перелік препаратів і розмір знижки можна у Центрі підтримки клієнтів – 0 800 30 20 60 (дзвінки безкоштовні) або тут

Перелік аптек "D.S.", в яких діє картка "MEDICARD Цінність для здоров'я":

м. Львів
 • вул. Бандери , 71
 • вул. Кульпарківська, 3
 • вул. Личаківська, 55
 • вул. Некрасова, 11а
 • вул. Огієнка, 10
 • вул. Франка, 26
 • пл. Кропивницького, 2
м. Пустомити
 • вул. Грушевського, 22а
м. Стрий
 • вул. Зелена, 24а
м. Самбір
 • вул. Хмельницького, 13
м. Червоноград
 • вул. Сокальська, 5
м. Миколаїв
 • б-р Проектний, 2а
м. Тернопіль
 • вул. Текстильна, 28ч (ТРЦ "Подоляни")
м. Чернівці
 • вул. Комарова, 11
 • просп. Незалежності, 80
 • просп. Незалежності, 113
м. Ужгород
 • вул. Грушевського, 45
 • пл. Корятовича, 8
 • пл. Корятовича, 3
 • вул. Легоцького, 52
 • вул. Перемоги, 15а
 • пл. Петефі, 13
 • просп. Свободи, 7
 • просп. Свободи, 45
м. Мукачево
 • пл. Кирила і Мефодія (колишня Миру), 26
 • вул. Пирогова, 4
м. Свалява
 • вул. Київська, 8
м. Рахів
 • вул. Миру, 22
м. Виноградів
 • вул. Шевченка, 8б
м. Хмельницький
 • вул. Залізняка, 8
 • вул. Проскурівська, 18

< Згорнути

Bayer Жіноче Здоров'я

Картка учасника всеукраїнського проекту "Здоров'я жінки від Байєр"

Читати >

Дізнатися перелік препаратів і розмір знижки можна у Центрі підтримки клієнтів – 0 800 30 20 60 (дзвінки безкоштовні) або тут

Перелік аптек "D.S.", в яких діє картка "Здоров'я жінки від Байєр":

м. Львів
 • вул. Бандери, 71
 • вул. Галицька, 19
 • вул. Городоцька, 181
 • вул. Кульпарківська, 3
 • вул. Личаківська, 55
 • вул. Некрасова, 11а
 • вул. Некрасова, 17
 • вул. Огієнка, 10
 • вул. Франка, 26
 • пл. Соборна, 1
 • пл. Кропивницького, 2
 • просп. Шевченка, 22
 • просп. Червоної Калини, 36 (ТЦ "Шувар")
 • просп. Свободи, 33
смт. Щирець
 • пл. Ринок, 13
м. Дрогобич
 • вул. Ш.Алейхема, 12
м. Тернопіль
 • вул. Текстильна, 28 ч (ТРЦ «Подоляни»)
м. Чернівці
 • вул. Комарова, 11
 • вул. Руська, 252
 • вул. Небесної Сотні, 11
 • просп. Незалежності, 113
м. Рівне
 • вул. Соборна, 156
 • вул. Шухевича, 12
м. Луцьк
 • пр. Волі, 9
м. Київ
 • вул. Саксаганського, 131
м. Хмельницький
 • вул. Проскурівська, 1
 • вул. Проскурівська, 18
 • пр. Миру, 69 
м. Ужгород
 • пл. Корятовича, 8
 • пл. Корятовича, 3
 • вул. Другетів, 71
 • вул. Легоцького, 52
 • вул. Яроцька, 2
 • вул. Мартина (колишня Паризької Комуни, міська поліклініка), 2
 • вул. Перемоги,15а
 • пл. Петефі, 13
 • просп. Свободи, 7
 • просп. Свободи, 45
м. Свалява
 • вул. Київська, 8
м. Мукачево
 • пл. Кирила і Мефодія (колишня Миру), 26
 • вул. Пирогова, 4
 • вул. Чайковського, 2г
м. Рахів
 • вул. Миру, 22
м. Виноградів
 • вул. Шевченка, 8б
 • вул. Миру, 71
 • вул. Миру, 72

< Згорнути

Сервіси ПриватБанку

 «БОНУС ПЛЮС»

Оплатіть покупку будь-яких товарів аптечного асортименту карткою ПриватБанку з логотипом «Бонус Плюс» і отримайте на свій бонусний рахунок 1% від суми чека. Щоб здійснити оплату товару в нашій аптеці коштами з бонусного рахунку – просто скажіть фармацевту, що хочете оплатити покупку з рахунку «Бонус Плюс» (програма "Бонус Полюс" діє у всіх аптеках мережі "D.S.", окрім тих, які розташовані у Закарпатській області, у м.Івано-Франківськ, м.Коломия, м.Косів - від 01.09.2018 р.) 

«ОПЛАТА ЧАСТИНАМИ»

Якщо сума покупки чимала, отримайте розтермінування на кілька платежів, рівними частинами, без відсотків. Усе, що потрібно – картка ПриватБанку з активованим кредитним лімітом на відповідну суму. Оформити розтермінування можна одразу під час покупки в аптеці, без додаткових документів.

Не всі товари можна купити за сервісом «Оплата частинами» – у такому разі банк пропонує скористатися «Миттєвою розстрочкою».

Перелік аптек «D.S.», в яких діє послуга «Оплата частинами» від ПриватБанку:

м. Львів

 • просп. Свободи, 33
 • просп. Шевченка, 22
 • вул. Галицька,19
 • вул. Словацького, 2
 • вул. Франка, 26 
 • вул. Некрасова, 11а
 • вул. Максимовича, 9
 • вул. Огієнка, 10
 • просп. Червоної Калини, 36 (ТЦ "Шувар")


Документи