12 правил життя від Ніка Вуйчича

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка і Служба резервування
пн-пт: 8–22, сб: 9-20, нд: 10–20

12 правил життя від Ніка Вуйчича

Чи була ця інформація корисною для вас?
{3} {0}

Говорити про любов буває непросто, якщо доводиться хворіти або доглядати хворих. Тим більше, цивілізація не залишає нам шансів на Любов... Все ж нагадуємо: Любов лікує! Іноді вона зодягається у терпимість до чужих слабкостей, але завжди вона надихає і зцілює! 

Нік Вуйчич – знакова особистість. Він навчив світ із завмиранням серця стежити за перемогами тих, до кого потрібне толерантне ставлення. Ось 12 його тез-відкриттів, які можуть допомогти усім:

1. Не втрачайте надію, вона перемагає смерть.
Раніше я хвилювався, що в мене ніколи не буде сім'ї, що я ніколи-ніколи в житті не зможу мати дітей. Але сьогодні в мене є чудова дружина і два неймовірних сина - три роки і вісім місяців. Старший син - Кійоши вже вищий від мене.
Раніше я переживав, що я ніколи не зможу тримати за руку свою дружину, що я не зможу обійняти своїх дітей, коли їм буде погано. Але сьогодні Кійоші обіймає мене. Він говорить мені "дай п'ять" і вдаряє мене в плече. Сьогодні я розумію, що не важливо зможу я тримати за руку свою дружину, головне, щоб я завжди тримав її серце.

2. Не вдається - спробуй знову. Роби все, що можеш.
Якось я займався серфінгом на Гаваях. Всі на пляжі дивилися - людина без рук і ніг хоче кататися. Я лежав на дошці і люди мене штовхали на хвилю. Друзі поклали рушники на дошку, щоб я зміг спертися і піднятися. Разів 15 я пробував встати. І в мене нічого не вдавалося.
Але батьки мене вчили - щось не вдається, спробуй знову. Якщо щось не вдається, це не означає, що ти невдаха. Якщо навколишні бачать твою невдачу, не принижуй себе. Нічого страшного, якщо ти щось не зможеш зробити. Нічого страшного, що ти не маєш всього. Але ти можеш до всього прагнути.
І я пробував знову і знову встати на дошку. І знаєте, коли я нарешті встав, я подумав:"О Боже, що мене робити тепер?!".

3. Не обмежуй сам свою радість.
Багато людей не радіють життю, тому що вони просто його обмежують. Ви напевно бачили відео-ролик, як я люблю жартувати в літаках. Інколи прошу покласти мене на полку для ручної поклажі. А одного разу я взяв костюм пілота у свого друга, він працює в комерційній авікомпанії і зустрічав в цьому котюмі пасажирів. Треба було бачити їх обличчя!
Пам'ятайте, інколи обставини диктують нам, що у нас є, але те,що в нас є не повинно визначати радість в середині нас. Не дозволяйте думці людей або подіям принижувати вас.

4. Не бійтесь важкої праці.
Мені говорять - ти з Австралії. Але там не все вимощено золотом. Коли мої батьки переїхали з Югославії, в них був тільки одяг. Тільки той одяг, що був на них. Вони працювали важко. І мені завжди говорили робити так.
Мені не давали бути "поганим" хлопчиком. Мені не давали гроші на іграшки. Мені доводилося їх заробляти. Я пилососив дім за два долари в тиждень. І далі міг вирішувати, що робити з цими грошима - купувати іграшки або допомагати бідним.

5. Будь вдячним за те, що ти маєш.
Бути вдячним своїй сім'ї - це тільки початок. Я дуже люблю свою "ногу". Те, що в мене нема рук і ніг - не означає, що я можу впадати у відчай. Завдяки своїй маленькій нозі - я можу плавати, я займався дайвінгом. Я навіть пригав з парашутом.
Так, коли я ходив в школу мене дражнили, було дуже важко бути благородним. Але я потім зрозумів, що у всіх є проблеми. І можливо, батько - алкоголік це страшніше, чим не мати рук і ніг. Ми маємо дякувати за те, що в нас є, молитися за тих, хто цього не може.

6. Не вдаряй в м'яч, поки він не вдарив тебе.
Якось я грав з своїм другом в футбол. Він попередив мене, що буде зараз бити, щоб я встиг приготуватися. І тут я бачу,що м'яч летить на мене. І я не знаю, як відбити. Я хочу вдарити м'яч, поки він не вдарив мене. Думаю - головою, але для голови занадто низько. Копнути? Але я не дістану. І тоді все було, як в "Матриці" - ефект повільної емоції. Я пригаю, відбиваю м'яч і сильно пошкоджую свою ногу. Три тижні не можу ходити. І коли я лежав на ліжку, дивився в стелю, і тоді вперше подумав: "Так ось, як почувають себе інваліди".

7. Йди до цілі.
Було дві людини, що надихнули мене на виступ. Перший - Філіп, він не міг ходити і говорити. В нього був остеомієліт (це коли тіло відключається по частинах). Йому було 25 років, коли ми зустрілися. Він робив вебсайт і намагався надихнути людей, повернути їм віру в життя.
Другий - прибиральник в школі. Він сказав: "Ти будеш оратором і розкажеш людям свою історію". Я хочу, щоб ви знала: це був похилого віку чоловік, і я поважав його. Але в мене і в думках не було стати оратором. Я збирався стати бухгалтером. Але він кожний день протягом трьох місяців говорив це мені. В кінцевому результаті я погодився виступити. Тоді я зрозумів, що також можу надихати людей. Не важливо хто ти, можеш ти говорити і ходити - в твоєму житті є ціль.

8. Не вкладай щастя в тимчасові речі, інакше воно буде тимчасовим.
Батько говорив - ти маєш працювати. Але старайся, щоб люди працювали на тебе. Тобі доведеться платити їм за це, що вони за тебе зробили те, чого ти не можеш. В тебе є відповідальність за самого себе.
І я відчуваю цю відповідальність. Я завершений, в мене є руки і ноги, я знаю свою ціль. В мене є мир, сила та істина. Мені не потрібні гроші, влада, наркотики, алкоголь, порнографія, щоб відчувати себе щасливим. Це тимчасові речі і щастя від них не може бути довгим.

9. Приймай себе таким, яким ти є.
Дівчата, вам не потрібна ще одна пара взуття, щоб бути щасливими. Вам не потрібен хлопець, щоб бути щасливими. Шукайте чоловіка, який буде вас любити і коли почнуться негаразди, він від вас не піде.
Хлопці інколи думають, що інколи потрібно почати вживати ненормативну лексику, щоб бути крутими. Або накачати великі біцепси. Але в мене були настільки великі біцепси, що вони відвалилися. 
Зрозумійте, що біль і незадоволеність, які ви відчуваєте, вам дав диявол. Але навіть з ваших уламків Бог зможе зробити щось прекрасне. Головне - прийміть себе, зрозумійте, хто ви є і чого ви хочете.

10. Мрійте і мрії стануть реальністю. 
Якщо ми не віримо в щось, це не означає, що його не існує. Але якщо ми ніколи не думаємо про щось, то ми цього і не шукаємо. Не знайдемо, означає - ніколи не отримаємо. Все просто. 
Мрії стають реальністю, чудеса стають реальністю. Я не говорю, що все просто. Я наприклад, ніколи не стану футболістом. Але я можу бути щасливою людиною. Щастя було прописано в моєму майбутньому. Я в це вірю.

11. Зосередьтесь на тому, що ви можете зробити.
Я запитува у дев'ятирічних дітей :"У вас коли-небудь був стрес?". І вони говорили - так. Тяжка домашня робота, поганий вчитель. Я запитував у 13-річних. Вони говорили, що їх все нервує - друзі, батьки, їх тіло. В 17 років мені казали, що мають стрес через закінчення школи. "Якщо я поступлю в ВУЗ - все буде добре!",- говорили вони. Але нічого не змінювалося. Потім вони будуть говорити: "Якби я тільки знайшов роботу...". А на роботі їх буде нервувати керівник. Всі неодружені думають, що вони не щасливі, тому що повинні знайти дружину чи чоловіка. "Коли я знайду собі чоловіка - все буде прекрасно!"
Ніііі!
Якщо ви не щасливі, то і з чоловіком не будете щасливі. Зосередьтесь на тому, що у вас вже є. На тому, що ви можете робити вже зараз. Не чекайте чоловіка, роботу, кінця іспитів, щоб робити те, що допомагає вам бути щасливим!

12. Робіть хороший вибір, він дає гарні плоди.
Рішення, які я раніше приймав мене знерухомлювали. Я думав: " В тебе нема рук і ніг, ніхто крім твоїх батьків тебе не любить, ти ярмо для всіх, не буде роботи, дружини, цілі." 
Але вірте в Бога є план відносно Вас. Якщо в нього є план відносно безрукого і безногого Ніка Вуйчича, то будьте впевнені, він є і відносно вас. 
Якщо ви самі не отримали чуда, станьте чудом для когось іншого. Адже час і любов - це основні дві валюти. Кожного дня давайте відповідь на питання хто ви і чого хочете. Робіть що можете. Пам'ятайте про бідних. Моліться. Надихайтесь.

Джерело - Wisely

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Випускні урочистості у Школі біоетики УКУ
За знання платять гроші: стипендії для студентів УКУ від мережі аптек "D.S."
Арт-терапія у «D.S. Таємній аптеці» 
«У недалекому майбутньому нас чекають «дизайнер»- ліки»: 7 тез Юрія Мончака

Статті з розділу Для здоров'я духовного

Всі статті