Аптечка в дорогу: на море з дітьми, за кордон, що потрібно взяти з собою

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка і Служба резервування
пн-пт: 8–22, сб: 9-20, нд: 10–20

Аптечка в дорогу

Чи була ця інформація корисною для вас?
{0} {0}

Плануючи відпустку, потрібно пам’ятати, що зміна клімату, звичного ритму життя, раціону харчування під час поїздок і подорожей – це свого роду стрес, навантаження для організму. Щоб не  зіпсувати cобі відпочинок, потрібно завчасно підготуватися - сформувати аптечку в дорогу. Вона не займе багато місця, можливо, і не знадобиться, зате у випадку необхідності неодмінно стане у пригоді.

Оскільки зміна географічної зони, звичної вологості та температури повітря супроводжується так званою акліматизацією, може з’явитися нежить, біль в горлі, підвищена температура тіла. Тому у подорож варто взяти протизастудні засоби, краплі в ніс, льодяники від болю в горлі і препарати, які допоможуть при розладах травлення. Адже бажання скуштувати екзотичні страви національної кухні,  є неабияким навантаженням для органів травлення. Також будьте обережні з питною водою. Зміна звичного мінерального  складу питної води також може спровокувати розлади травлення. Тому воду для пиття краще купувати, наприклад, в аптеці. Варто взяти в дорогу і препарати від болю, серцеві краплі, засоби від алергії, бактерицидні пластирі, засоби для обробки ран, опіків, укусів комарів.

Якщо подорожуєте з дітьми, придбайте ліки від нудоти, захитування. Якщо вживаєте ліки при хронічних захворюваннях, не забудьте їх взяти зі собою, щоби не переривати курс лікування.

У подорож варто взяти:

  • засоби від застуди
  • препарати для покращення травлення
  • знеболюючі
  • серцеві краплі
  • засоби від алергії
  • засоби для обробки ран, опіків
  • засіб від укусів комарів
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Екоупаковка у мережі аптек "D.S."
Як правильно утилізувати ліки
Звітуємо про зібрані кошти для допомоги АТО!
Легенда про єдиного у світі Лева-аптекаря

Статті з розділу Домашня аптечка

Всі статті