Гарні та сильні! Як мотивувати себе зайнятись спортом

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка
цілодобово
і
Служба резервування
пн-пт: 9–21, сб-нд: 10–20

Гарні та сильні! Як мотивувати себе зайнятись спортом

Чи була ця інформація корисною для вас?
{0} {0}
Люди мріють, що вже наступного понеділка зможуть робити зарядку щоранку, врешті-решт кинуть палити і налагодять нормальне харчування. Але йдуть тижні, а віз і досі там....

Мотивація для занять спортом: знайдеш її – отримаєш все!


Наявність мотивації – це головний козир перших кроків до успіху. Загалом первинні витоки так званої самомотивації зароджуються уже на початку старту будь-якого заняття, наприклад, першого походу в басейн. Для того, аби згодом і далі продовжувати регулярні заняття, потрібно віднайти те зернятко, яке дасть Вам змогу постійно залишатись на плаву. 

Відшукати мотивацію занять спортом можна практично в будь-якій ситуації. Дехто надає перевагу займатись в тренажерному залі або фітнес-центрі, дивлячись при цьому на інших людей, що займаються. Саме в такі хвилини людина усвідомлює, що не вона одна прагне до досконалості, до здоров’я, і це надихає, дає відмінну мотивацію до тренувань. Певний тип людей обожнює водні види спорту, надаючи перевагу проведенню часу в басейні. Бажання якнайшвидше опинитись у воді після робочого дня – один із способів мотивувати самого себе. Окрема категорія людей любить танцювальні види спорту, оскільки активна взаємодія у танці дає неймовірну насолоду при кожному тренуванні. Є ще одна група спортсменів, які вбачають свою мотивацію в заняттях спортом наодинці. Так, приміром, вони практикують біг, повністю ізолюючись він зовнішнього світу, використовуючи для цього навушники з гарною музикою і думки. Зосередженість на тренуванні дає змогу відмежуватись від оточуючих, що дає додаткові сили для успішного завершення чергового заняття.

Вічна проблема "у мене немає часу"


 Багато людей часто схильні стверджувати, що не мають часу для занять спортом. Це висловлювання – всього лиш чергова спроба знайти виправдання своєму безсиллю, відсутності сили волі. Якщо Ви в змозі знайти хоча б три-чотири години на тижні для спілкування з рідними або друзями, не знайти чотири години в тиждень для занять спортом просто неможливо. У разі, якщо Ви хочете заручитися чудовою мотивацією для занять спортом, об’єднуйтесь в групи. Це дає змогу кожній людині спілкуватись з іншими, обговорювати досягнуті результати. У цілому, в такій ситуації наявність надійного партнера значно підвищить шанси на успішність старту і подальшого продовження справи.

 Плюсом для мотивації буде те, що напарника і Вас об’єднує спільний комплекс завдань, який не дозволить просто так відмовитись від спорту. Коло інтересів (якщо воно спільне) відмінно мотивує і заряджає духом змагання. Лише уявіть, який вогник запалає у Вашому серці, коли напарник покаже свої сталеві біцепси! Прагнення не відставати від нього виросте в рази, будьте певні! До того ж, коли тренування набувають постійного характеру, покинути заняття спортом стає набагато складніше, ніж на самому початку.

Мотивація для занять спортом: запишіть успіхи у щоденник


Одним із ефективних способів підвищення мотивації для занять спортом є процес записування досягнутих результатів у щоденник. Візьміть зошит і записуйте дату, виконані вправи, загальну кількість часу, проведеного на тренуванні. Експериментально доведено, що ведення щоденника здатне збільшити результативність тренувань на 30-40%. Здійснюйте записи регулярно. Із часом можна буде проаналізувати свої досягнення, оскільки навантаження будуть з кожним днем зростати.

Відстеження самовдосконалення – додаткова мотивація. Заохочуйте себе за успіхи! Кожен новий день, який не обійшовся без проведеного тренування, вдвічі прекрасніший. Одним із способів мотивувати себе для спорту є заохочення. 

Мотивація для занять спортом: тіштеся новому життю


 У момент, коли заняття спортом набудуть постійного характеру, людина розуміє, що життя налагоджується, і кожен ранок починається з приємного пробудження з чудовим самопочуттям. Позаду залишаються сірі будні, коли керівник, колеги або погана погода починають дратувати. Із цієї хвилини барви життя стають яскравішими, все сприймається абсолютно по-іншому. Жодного негативу, лише доброта і тепло всередині. Більш того, невдовзі оточуючі помітять зміни, навіть якщо вони і незначні. Очікуйте на компліменти, оскільки це не змусить себе довго чекати. Яким же буде Ваше здивування, якщо товариш або подруга із заздрощами на Вас подивляться і скажуть «Ти змінився». Такі речі доволі часто є переломними моментами в житті людини, оскільки приходить усвідомлення того, що зусилля не марні. Спорт входить у життя назавжди. Лише уявіть, Ви знайшли в собі сили побороти самого себе! Ще вчора Ви й поняття не мали, що можна так просто перейтись вулицею, не відчуваючи важкості і задишки. А ще Ви невдовзі Ви, саме Ви, зможете стати об’єктом мотивації друзів і знайомих, оскільки на Вашому прикладі люди почнуть замислюватись про заняття спортом. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Екопакети в аптеках "D.S."
Біля аптек мережі "D.S." можна "припаркуватись" - тепер там є велостійки!
Арт-терапія в "D.S.Таємній аптеці
Як правильно збирати і заготовляти лікарські трави
Як правильно утилізувати ліки вдома
Знання задля безпеки: вчимося розрізняти пластиковий посуд

Статті з розділу Знання задля здоров'я

Всі статті