Мама-терапія – лікування маминою любов'ю

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка
цілодобово
і
Служба резервування
пн-пт: 9–21, сб-нд: 10–20

Мама-терапія – лікування маминою любов'ю

Чи була ця інформація корисною для вас?
{5} {0}

Чи знаєте ви, що кожна мама здатна допомогти дитині впоратися з хворобою? Під наглядом лікаря вона може позбавити малюка від страхів, безсоння, заїкання та нервових порушень. Мама може дати дитині установку на щастя. Як це зробити, дослідив відомий дитячий психіатр Борис Зіновійович Драпкін. Він розробив систему лікування дітей материнською любов’ю  «мама-терапію».

Дитина – посудина для материнської любові. Якщо малюк наповнений нею – він гармонійно розвивається і відчуває себе щасливим. Як передати малюку свою любов? Західні фахівці вважають: перш за все поглядом і дотиками. Як можна частіше з любов'ю дивіться в очі дитини, погладжуйте, притискайте, жартівливо з ним возіться.

До цих способів доктор Драпкін додає третій. Він вважає, що приблизно до 2 років мама взагалі не повинна розлучатися з малюком. Якщо в цей час вона виходить на роботу або дитину залишає на бабусю або няню, потік любові переривається, малюк починає частіше хворіти, гірше розвивається.
Дитина починає чути мамин голос з п'ятого місяця внутрішньоутробного життя,народившись, пізнає його, емоційно реагує. Якщо цей голос постійно схвалює,підтримує, дає установку на щастя, здоров'я, то всі психоемоційні процеси приходять в норму.

Установка на щастя

Фрази, які треба вимовляти, - невипадкові. Кожне слово - продумане і перевірене, міняти їх не можна. Базова частина навіювання, що складається з 4 блоків, корисна будь-якій дитині, навіть здоровій і щасливій.

1 блок: вітамін материнської любові

За допомогою цих слів мама оточує малюка любов’ю, наповнює цілющим теплом:
"Я тебе дуже-дуже сильно люблю. Ти найдорожче і рідне, що в мене є. Ти моя рідна частинка, рідна кровинка. Я без тебе не можу жити. Я і тато тебе дуже сильно любимо "

2 блок: установка на фізичне здоров'я

Добре використовувати і для профілактики захворювань, і для лікування. Другий блок – це створення бажаного для малюка:
"Ти сильна, здорова, красива дитина, мій хлопчик (дівчинка). Ти добре їси і тому швидко ростеш і розвиваєшся. У тебе міцні, здорові серденько, грудна клітка, животик. Ти легко і красиво рухаєшся. Ти загартований". У цей блок можуть бути включені специфічні фрази-установки для окремих органів або проблем дитини, все, що необхідно скоригувати. Наприклад: «Твої нирки працюють добре, легко, вільно». Фрази повинні бути обов’язково стверджуючими, без часток «не». Наприклад, для дитини з астмою неправильною буде установка: «У тебе немає і не буде нападів задухи». Правильна установка: «Ти дихаєш добре, вільно і легко».

3 блок: установка на нервово-психічне здоров'я, нормальний психічний розвиток

"Ти спокійний хлопчик (дівчинка). У тебе хороші міцні нерви. Ти терплячий, ти добрий, ти товариський. Ти розумний. У тебе добре розвивається голівка. Ти все добре розумієш і запам'ятовуєш. У тебе завжди гарний настрій, і ти любиш посміхатися. Ти добре спиш. Ти легко і швидко засинаєш, ти бачиш тільки хороші добрі сни. Ти добре відпочиваєш, коли спиш. У тебе добре і швидко розвивається мова"

4 блок: очищення від хвороб

Мама представляє, як ніби забирає і викидає хворобу або якісь проблеми дитини. У своїй уяві вона створює «образ» своєї дитини здоровий, сильний, цільний, вже вільний від хвороби або будь-яких спотворень. Мама представляє, як наповнює малюка любов’ю, і ця любов є цілющою силою, очищає і лікує дитину:
"Я забираю і викидаю твою хворобу і твої труднощі. (Далі мама називає конкретні проблеми дитини). Я забираю і викидаю твій поганий сон (якщо дитина погано спить). Я забираю і викидаю твої страшні сни. Я забираю і викидаю твою плаксивість. Я забираю і викидаю твою нелюбов до їди (І заключна фраза на мажорі) Я тебе дуже-дуже сильно люблю".

Всі чотири блоки фраз мами можуть казати своїм дітям, не боючись їм нашкодити, тому що в них тільки позитивна установка на здоровий розвиток та гарне самопочуття. Для роботи з цими блоками мамі не потрібен контроль лікаря. Інша справа, якщо у дитини – психоневрологічні проблеми. Тоді, після того як лікар встановить захворювання, для лікування саме цієї дитини буде розроблена спеціальна програма, і мама до чотирьох базових блоків додасть індивідуальний, лікувальний.

Говоріть ці слова вашим солодко малюкам під час сну і вони обов'язково виростуть здоровими, розумними і щасливими!

Час і місце

Важливо правильно вибрати час для передачі своєї любові. Під час неспання діти відволікаються, тому мамі краще працювати з дитиною, коли він спить. Активної участі дитини в сеансі не потрібно.

Щоб навчитися ефективно лікувати любов’ю необхідно все фрази-установки кожного блоку повторювати 2 рази подумки, а потім 1 або 2 рази вголос тихим, спокійним, впевненим голосом. Весь сеанс домашньої «мама-терапії» не повинен тривати більше 30 – 40 хвилин. Працює сеанс як навіювання. Тому повторювати все блоки необхідно щодня, приблизно в один час. Погане самопочуття малюка, температура, не є протипоказанням до проведення сеансу. Якщо малюку зле, мамі потрібно постаратися якомога краще передати йому цілющі установки. І обов’язково кожен день! Якщо мама себе погано почуває, роздратована і пригнічена, сеанс потрібно відкласти, адже виникає небезпека передати дитині енергетичний заряд у вигляді негативу, який тільки відстрочить одужання.

Адже Любов лікує!

За матеріалами av.zp.ua

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Арт-терапія у «D.S. Таємній аптеці» 

За знання платять гроші: стипендії для студентів УКУ від мережі аптек "D.S."
«У недалекому майбутньому нас чекають «дизайнер»- ліки»: 7 тез Юрія Мончака

Статті з розділу Для здоров'я духовного

Всі статті