Новітня технологія у лікуванні органів дихання

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка і Служба резервування
пн-пт: 8–22, сб: 9-20, нд: 10–20

Новітня технологія у лікуванні органів дихання

Чи була ця інформація корисною для вас?
{3} {0}

Переоцінити важливість здорових органів дихання – неможливо, адже вони забезпечують наш організм киснем. Та є ряд захворювань, які негативно впливають на роботу дихальної системи і спричиняють погіршення якості життя.

Бронхіальна астма. Під час астматичного нападу виникають спазми м'язів навколо дихальних шляхів, що утруднює дихання. Стінки дихальних шляхів набрякають та вкриваються густим і липким слизом. У хворого спостерігається шумне, хрипле дихання, він наче задихається, хапає ротом повітря. Захворювання може призвести навіть до летальних наслідків, якщо вчасно не буде надана допомога. Для лікування астми, за призначенням лікаря, застосовують спеціальні пристрої-розпилювачі— інгалятори або небулайзери, щоб доставити ліки безпосередньо у дихальні шляхи (бронхи та легені).

Ускладнення застуди та інші захворювання органів дихання. Після тяжких застудних хворіб, а також у результаті сильного переохолодження може виникнути ускладнення — бронхіт: це запалення бронхів, під час якого спостерігається біль у горлі і грудях, сильний кашель, підвищена температура. Для лікування бронхіту і попередження виникнення нападів бронхіальної астми необхідний суворий постільний режим та, за призначенням лікаря, — застосування відхаркувальних засобів, антибіотиків, а також інгаляцій для полегшення дихання.
Ще одним ускладненням застудних захворювань може бути пневмонія, або запалення легенів, яке триває, всередньому, 1-2 тижні. Це захворювання характеризується підвищенням температури (інколи до 40 °С), болем у грудях, ознобом, задишкою. Водночас, такому хворому необхідне свіже повітря для насичення крові киснем. Лікування пневмонії, яке призначає тільки лікар, може передбачати курс антибіотиків, а також інгаляції для полегшення дихання.

З метою точної, рівномірної і швидкої доставки певного лікарського засобу безпосередньо в тканини органів дихання використовують небулайзер (розпилювач) – сучасний медичний пристрій, який перетворює терапевтичну дозу ліків в найдрібніший аерозоль для зручності вдихання та кращого засвоєння (протягом 5-10 хвилин).

Використання небулайзерів для лікування органів дихання

Ефективність і безпечність небулайзера науково доведені, і в багатьох випадках він є єдиним апаратом, який в домашніх умовах може забезпечити потрапляння ліків безпосередньо у зону ураження.

Небулайзерна система використовується як невід'ємна частина терапії при таких станах і захворюваннях:

 • Бронхіальна астма;
 • Хронічний обструктивний бронхіт;
 • Пневмонія;
 • Гострі респіраторні захворювання (ГРЗ);
 • Грип;
 • Туберкульоз та інші інфекційні захворювання дихальних шляхів;
 • а також в ролі профілактики.

Юлайзер Хоум (Ulaizer Home) – компресний небулазер вітчизняного виробництва фірми «Юрія-Фарм». Цей лікувальний апарат можна використовувати, якщо:

 • Необхідна швидка дія лікарського препарату;
 • Необхідне застосування кількох лікарських засобів одночасно;
 • Потрібне вдихання великої кількості препарату;
 • Потрібне лікування дітей до 5 років;
 • Потрібне лікування людей похилого віку;
 • Потрібне лікування пацієнтів, котрі не можуть використовувати інші схеми чи установки для введення медикаментів;
 • Хворий перебуває в післяопераційному стані і/або на штучній вентиляції легенів.

Небулайзерна терапія має чимало переваг, серед яких: легка техніка інгаляції, можливість застосовувати навіть у післяопераційному стані хворого; досягнення максимальної фармацевтичної дії лікарських засобів, а також рівномірне їх поширення на великі за обсягом ділянки ураження; відсутність травмуючих психологічних наслідків для наймолодших пацієнтів тощо.

Наявність продукції рекомендуємо уточнювати за номером Аптечної довідки (цілодобово) та Служби резервування ліків (9.00-20.00) у мережі аптек «D.S.»:
(032) 243-93-93
(067) 247-93-93
(050) 343-93-93

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Три прості способи швидко вилікувати горло
Як лікувати нежить?
Як правильно вимірювати температуру?
Профілактика та лікування вітамінами
Мережа аптек "D.S." обслуговує страхові рецептиСтатті з розділу Домашня аптечка

Всі статті