Що має бути в домашній аптечці: стандартний набір медичних препаратів

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка і Служба резервування
пн-пт: 8–22, сб: 9-20, нд: 10–20

Що має бути в домашній аптечці?

Чи була ця інформація корисною для вас?
{2} {1}

Головне правило формування домашньої аптечки – купувати медичних препаратів рівно на стільки курсів лікування, скільки прописав лікар. Ліки про запас – це ліки у смітник. До того ж сучасні аптеки постійно оновлюють повний асортимент ліків, і Ви без проблем зможете докупити той чи інший препарат при потребі.

Стандартний набір медичних препаратів:

  • Перша допомога

Домашня аптечка – це  найпростіші і необхідніші ліки і препарати, завдяки яким зможете вчасно надати першу допомогу. Обов'язково повинні бути вата, бинт, перекис водню, джгут для зупинки кровотечі, йод, зеленка, пластирі, шприци, ножиці, пінцет, спеціальні засоби від опіків.

  • Біль

Найчастіше ми згадуємо про домашню аптечку, коли виникає біль: головний, зубний чи біль у животі. Тому подбайте про те, щоб вдома завше були знеболюючі препарати. Але варто пам'ятати, що при гострому болі в животі не можна вживати знеболюючі ліки, а треба терміново викликати "швидку".

Пам'ятайте, знеболюючі лише допомагають швидко зняти больовий синдром, а не усувають причину болю. 

Також варто зберігати і проносні чи закріплюючі препарати на випадок кишкових розладів.

  • Сезонні захворювання

Ми відчуваємо зміну сезонів не лише візуально, а й фізично, оскільки кожна з пір року впливає і на самопочуття – алергії, застуди, сезонні загострення. Тому завжди тримайте під рукою таблетки і сиропи від кашлю, противірусні препарати (перед вживанням обовязково слід порадитись з лікарем). Також слід подбати про наявність термометра, інгалятора, піпетки, респіраторів, вітамінів. 

  • Додаткові ліки

Що має бути в домашній аптечці, крім основних ліків? Це ті препарати, які можуть знадобитися рідко або ті, якими ви користуєтеся регулярно. Сюди можуть входити заспокійливі препарати, снодійне, ліки для хронічних захворювань, які потрібні вам регулярно, наприклад, ліки для діабетиків

Памятайте, що медичні препарати вдома потрібно періодично переглядати і правильно утилізувати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Екоупаковка у мережі аптек "D.S."
Як правильно приймати ліки
Як утилізувати ліки вдома
Звітуємо про зібрані кошти для допомоги АТО!
Арт-терапія у "D.S.Таємній аптеці"


Статті з розділу Домашня аптечка

Всі статті