Що слід робити перед сном, аби мати красиву шкіру?

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка
цілодобово
і
Служба резервування
пн-пт: 9–21, сб-нд: 10–20

Що слід робити перед сном, аби мати красиву шкіру?

Чи була ця інформація корисною для вас?
{1} {1}

Перед сном шкіра обличчя потребує спеціального догляду. Лікарі-косметологи стверджують, що лише вмивання та зволоження шкіри не достатньо. Рекомендуємо вам кілька простих процедур від косметолога Ірини Медвєдєвої, завдяки яким ви зможете зберегти шкіру підтягнутою та пружною. 

1. Провітрюйте кімнату

Для шкіри важливо «дихати» свіжим повітрям, тому навіть під час сильних морозів слід хоча б на декілька хвилин відкрити вікно. Найідеальнішим варіантом для шкіри буде вечірня прогулянка перед сном тривалістю мінімум 30 хвилин. Оптимальна температура повітря в кімнаті для сну – +18...+20 градусів. 

2. Засинайте раніше

Косметологи стверджують, що найкорисніший сон триває від 23:00 до 01:00. Саме в цей час виробляється важливий гормон для здоров’я шкіри – мелатонін. Він забезпечує пружність і молодість. 

3. Зволожуйте повітря

Холодне та сухе повітря негативно впливає на здоров’я шкіри. Тому придбайте зоволожувач або постійно тримайте біля себе відкриту пляшку з водою в кімнаті. 

4. Спіть на ортопедичній подушці

Завдяки правильній подушці відпочине шийно-комірцева зона вашого тіла. Це забезпечить зменшення появи зморшок. 

5. Очищуйте шкіру перед сном

Ні в якому разі не можна лягати спати із макіяжем на обличчі. Користуйтеся різноманітними очищуючими засобами для обличчя залежно від типу вашої шкіри – молочком, пінкою для вмивання, міцелярною водою. Очищуйте шкіру плавними масажними рухами. 


6. Користуйтеся нічним кремом

Нічні креми добре живлять шкіру. У їхній склад входить велика кількість вітамінів та корисних речовин. Наносьте крем масажними рухами за 20-30 хвилин до сну, а його залишки змийте косметичною серветкою. Важливо не забувати про шкіру вух. Наносьте на її поверхню трохи нічного крему, і це допоможе шкірі залишатися пружною та молодою. 

7. Приділяйте особливу увагу зоні довкола очей

Шкіра тут дуже тонка. Саме в цьому місці передусім утворюються зморшки. Наносити крем на зону навколо очей теж потрібно за 20-30 хвилин до сну, а потім змивати його косметичною серветкою. 

8. Харчуйтеся правильно

Недосип спричиняє збільшення апетиту. Учені провели чимало експериментів і з’ясували, що людина, яка спала менше 8 год, наступного дня їстиме шкідливу та калорійну їжу. 

За матеріалами програми «Сніданок з 1+1» 

Читайте також:
Зморшкам – бій!
Догляд за обличчям: правильний підхід – відмінні результати!
Косметика − мистецтво перетворення
Переваги натуральної косметики

Статті з розділу Краса і догляд

Всі статті