Що таке біологічно-активні харчові добавки (БАДи)?

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка
цілодобово
і
Служба резервування
пн-пт: 9–21, сб-нд: 10–20

Що таке біологічно-активні харчові добавки (БАДи)?

Чи була ця інформація корисною для вас?
{1} {2}

Біологічно-активні добавки (БАДи) - це новий клас продуктів для здоров’я. Вони містять природні або ідентичні до природніх компоненти і займають проміжне місце між ліками і продуктами харчування. Вважається, що БАДи можуть бути корисними для профілактики різних захворювань, покращення працездатності та якості життя.

Мета застосування біологічно-активних добавок полягає у корекції раціону харчування, адже щодня нам доводиться вживати оброблену, консервовану, рафіновану їжу, з якої ми не отримуємо необхідної кількості амінокислот, вітамінів, мінералів, макро- та мікроелементів. Недостатня кількість цих корисних речовин знижує стійкість організму до різноманітних захворювань, людина швидше старіє. Тому БАДи можуть застосовувати навідь здорові люди.

Проте помилково вважати БАДи панацеєю від усіх хвороб. Адже вони не лікують, а лише доповнюють основне лікування. БАДи призначені для підтримання фізіологічних норм та функцій організму, тому не можуть мати чудодійних результатів. Не можна застосовувати БАДи, як основне лікування, при таких захворюваннях як гіпертонічна хвороба, цукровий діабет, бронхіальна астма, інші складні захворювання, а тільки як доповнення до основної терапії за рекомендацією лікаря. Купувати БАДи краще в аптеці - тут вони мають усі необхідні документи і зберігаються у належних умовах. Також звертайте увагу на назви компонентів, якщо ви вживаєте декілька БАДів. У складі різних БАДів компоненти можуть повторюватись, таким чином, надходити в організм у надлишкових кількостях. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Екопакети в аптеках "D.S."
Як правильно утилізувати ліки вдома
Медичне страхування з "D.S."

Статті з розділу Знання задля здоров'я

Всі статті