Слова, які зцілюють

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка
цілодобово
і
Служба резервування
пн-пт: 9–21, сб-нд: 10–20

Слова, які зцілюють

Чи була ця інформація корисною для вас?
{4} {1}

Говорять, що сила слів належить наполовину людині, яка їх вимовляє, а інша половина належить слухачеві.  Ці 5 виразів ви можете промовляти собі, аби щодня знаходити сили, відчувати себе мотивованими і могти вирішувати ті проблеми, які часто віднімають щастя і навіть здоров’я. Ці слова дуже легко запам’ятати.

1. Я в порядку

Як я можу сказати собі “Я в порядку”, якщо це не так? Як я можу висловити щось позитивне, коли насправді я відчуваю розчарування, стрес або біль? Необхідно додати до цього “Я в порядку” вираз “І я можу дивитися правді в очі”. Мислити позитивно не означає заперечувати проблеми або нехтувати труднощами. Це спосіб поглянути в обличчя реальності з мотивацією і енергією. Завжди краще зробити глибокий вдих і сказати собі: “Я в порядку і я впораюсь з цим”. Можливо, навколишні обставини не дуже сприятливі, але ви тепер готові протистояти.

2. Я можу це зробити

Ніколи не забувайте ставити займенник “Я” перед цією фразою. Лише ви відповідаєте за власне життя і проблеми. Якщо не можете знайти мотивацію всередині, ніхто не зможе допомогти вам знайти її, ніхто не допоможе вам краще, ніж ви самі.

Не зосереджуйтеся на обмеженнях і не шукайте виправдань. Не прокручуйте в голові ці думки про поразку. Подивіться на себе в дзеркало і переконайте себе, що у вас є внутрішня сила на це і взагалі на все інше.

3. Я заслуговую

А чому ні? Чому ви не заслуговуєте на кілька годин для себе, щоб насолоджуватися хобі та приватним життям? Швидше за все, ви належите до тих людей, які завжди роблять все для всіх інших. Тримайте баланс у житті. Проявляйте увагу до інших, піклуйтеся про них, але й дозволяйте їм дбати про вас, визнавайте свої зусилля і час од часу ставте в пріоритет власні потреби. Ви заслуговуєте на це!

4. Все мине

Можливо, зараз у вас є проблема, яка не дозволяє жити повним життям. Чим більше ви зациклюєтеся, тим більше страждаєте. Якщо щоь у стосунках з партнером турбує вас, поговоріть з ним або з нею. Якщо щось не вдається на роботі, спробуйте вирішити проблему, а не “відкладати її”. Не тримайте все в пастці всередині. Життя проходить в швидкому темпі, і найголовніше думати про тут і зараз, розуміючи, що ніщо не вічне.

5. Люблю!

Любов зцілює і одночасно відновлює. Проте, використовуючи слово “люблю” як засіб зцілення, ми маємо на увазі не тільки оточення і людей, які є частиною вашого життя.

Ми також говоримо про любов до себе, яка зміцнює самооцінку, спонукає день у день шукати щастя. Любіть своє тіло, любіть те, ким ви є, ваш характер, особистість.

Саме ви – та людина, яка може знайти найбільш здібне і доцільне рішення. Якщо людина не любить себе, їй дуже важко давати любов іншим. Тому ніколи не забувайте цього важливого слова.

За матеріалами moyezdorovya.com.ua

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Арт-терапія у "D.S.Таємній аптеці"

Медичне страхування з "D.S."
Що має бути в домашній аптечці


Статті з розділу Для здоров'я духовного

Всі статті