Як побороти сонливість під час дощу

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка
цілодобово
і
Служба резервування
пн-пт: 9–21, сб-нд: 10–20

Як побороти сонливість під час дощу

Чи була ця інформація корисною для вас?
{2} {1}

Більшості з нас дуже хочеться спати у дощову погоду. Та відпочити, особливо під час роботи в офісі, не виходить, а продовжувати працювати необхідно. Як можна подолати сонливість, далі у статті. 

Організм людини якоюсь мірою чутливий до змін погоди. У когось мігрень перед дощем, у когось «на погоду» болять суглоби. Одні стають дратівливими, а других, навпаки, долає надмірна сонливість. Усе це прояви метеочутливості – реакції нашого організму на зміни погодних умов. 

Під час дощу атмосферний тиск знижується, а це означає, що в організм надходить і менше кисню. Найбільш чутливі до змін погоди люди з ослабленим імунітетом та хронічними захворюваннями. Метеочутливість може проявлятися у різних симптомах – від головного болю та сонливості до тахікардії й загострення неврозів. 

Якщо чашка кави не допомогла вам побороти сонливість, періодично заварюйте собі зелений чай. Кофеїну в ньому більше, ніж у каві. І хоча зелений чай діє не так швидко, зате його ефект сильніший і триваліший. 

Ще один спосіб – випити настоянку лимонника, кореня женьшеню чи елеутерококу. Але при цьому слід дотримуватися дозування, зазначеного в інструкції. 

Намагайтеся більше рухатися. Навіть якщо у вас сидяча робота, частіше вставайте, щоби трохи пройтися. Провітрюйте приміщення: свіже повітря наповнить кров киснем, який дасть мозку енергію. 

Під час робочого дня періодично масажуйте кисті рук, м'язи голови і шиї, якщо є можливість – стопи. Так ви стимулюєте біологічно активні точки, які корисні для роботи мозку. 

Для боротьби з сонливістю вдень часто використовують ефірні олії лимона, лаванди, розмарину, жасмину, сосни. Якщо дуже хочеться спати, просто понюхайте флакон або ароматизовану серветку. Також можна скористатися аромалампою для терапії. 

Джерело 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Як нарешті виспатися: 10 порад
Що слід робити перед сном, аби мати красиву шкіру?
Як перестати моніторити соцмережі вночі
Безсоння: наслідки та ліки

Статті з розділу Знання задля здоров'я

Всі статті