Яка різниця між термометром і презервативом?

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка
цілодобово
і
Служба резервування
пн-пт: 9–21, сб-нд: 10–20

Яка різниця між термометром і презервативом?

Чи була ця інформація корисною для вас?
{0} {0}

Сучасна людина любить все контролювати. Питання кількості дітей гостро індивідуальне, проте у різні часи вирішувалося по-різному. Більшість науковців все частіше рекомендує природній метод розпізнавання плідності. 

З одного боку, це добре, що хоча б ЗМІ розповідають про те, що існує реальна альтернатива контрацепції. З іншого, численні відгуки слухачів дискусій свідчать про те, що багато хто не приймає цей метод і не бачить різниці між термометром і презервативом. Допоможемо розібратися з цим питанням.

ЩО ТАКЕ ППС?
Природне планування сім’ї (ППС) – це тип мислення і спосіб життя подружньої пари, в основі якого лежить відкритість життю і повагу до гідності людини, відкритість для подружнього діалогу та діалогу з Богом, що виключає використання будь-якого методу або засобу проти зачаття. У рамках ППС створені сучасні наукові методи, що дозволяють дружинам розпізнавати свої дні, коли можливе, або неможливе зачаття, і в порозумінні з Творцем і один з одним планувати/відкладати це («методи розпізнання плідності» МРП). Методи розпізнання плідності визнані Всесвітньою організацією охорони здоров’я, що є додатковим доказом їх науковості.

ЦЕ НЕ КОТРАЦЕПЦІЯ!
МРП іноді називають природною контрацепцією. Це неправильно. Будь-яка контрацепція спрямована на повне або тимчасове знищення здатності до відтворення потомства одного або обох подругів. У свою чергу МРП повністю виключає будь-яке втручання в природну роботу репродуктивної системи. Завдяки МРП Ви просто пізнаєте, як працює Ваш організм, в які дні зачаття можливе, а в які – ні.

ЦЕ НЕ «КАЛЕНДАРИК»!
МРП іноді називають календарним методом (метод Огіно-Кнауса). Це неправильно. «Календарик» є предтечею МРП, а календарний метод, створений на початку ХХ століття, виявився порівняно неефективним. З тих пір був зроблений цілий ряд наукових відкриттів, що дозволили створити нові, високоефективні природні методи.

НАДІЙНІСТЬ
У бюлетені Департаменту охорони здоров’я США за 1996 рік наводяться такі цифри: протягом року серед здорових подружніх пар, що використовували презерватив, зачаття НЕ настало в 99% випадків, гормональні таблетки – 99,7%, вагінальну діафрагму і сперміциди – 97%, симпто-термальні методи (один з видів МРП) – 99,8% випадків. Факти незаперечні: при правильному використанні МРП ефективніше будь-якої контрацепції.

ЦЕ НЕ ДУЖЕ СКЛАДНО
Процедури, пов’язані з МРП, займають 3 хвилини в день. Хвилина – на вимірювання температури, хвилина – на спостереження інших ознак і хвилина – на занесення даних у графік. Стільки ж часу йде, наприклад, на чищення зубів.

ЦЕ ВІДОМИЙ МЕТОД

Прийнято вважати, що про МРП нікому нічого невідомо. Це не так. Фактично сучасні методи розпізнання плідності існують з 1950-их років. Згідно з даними Польської Асоціації вчителів ППС, в 1990 році в країнах Заходу різні природні методи використовували близько 25% подружніх пар. У наші дні використання різних природних методів у Польщі наближається до 50%.

ПЕРЕВАГИ МРП
Методи розпізнання плідності мають цілу низку переваг: не викликають змін в природних процесах організму, дозволяють вибрати оптимальний час для зачаття (особливо важливо для пар зі зниженою здатністю до відтворення потомства), дозволяють відповідально планувати продовження роду. Також вони зберігають природність інтимної близькості і повагу до обох подругів, ефективні при нерегулярних циклах, після пологів, при годуванні груддю, перед менопаузою та після відмови від гормональної контрацепції, припускають мінімальні витрати (аркуш паперу, олівець і термометр) дають точну інформацію про день зачаття, дозволяють своєчасно виявити порушення в репродуктивній системі і при вагітності. Список можна продовжити. Найголовніше, що метод допомагає подружжю звільнитися від страхів і будувати інтимне (і не тільки!) життя в атмосфері взаємної поваги.

За матеріалами CREDO

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Арт-терапія у "D.S.Таємній аптеці"
Що має бути в домашній аптечці
Українські військові дякують колективу мережі аптек "D.S." за виготовлені солодощі

Статті з розділу Знання задля здоров'я

Всі статті