-25% на засоби Фарматайс Косметікс до 15 січня!

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка
цілодобово
і
Служба резервування
пн-пт: 9–21, сб-нд: 10–20

-25% на засоби Фарматайс Косметікс до 15 січня!

Чи була ця інформація корисною для вас?
{3} {0}

До 15 січня включно ви маєте нагоду придбати в наших аптеках косметику Фарматайс зі знижкою -25% на весь асортимент!

Засоби Фарматайс косметікс (PharmaTheiss cosmetics)* – ДоліваЛабобеллСкін ін БалансТермаль Плюс і Фарма Гіалурон – створені в Німеччині лабораторією концерну Dr. Theiss Naturwaren. Компанія починала свою діяльність із виготовлення лікарських засобів на рослинній основі. Сьогодні цей виробник представляє 4 відомі бренди: лікарські засоби ТМ Dr.Theiss, засоби гігієни для ротової порожнини ТМ Lacalut, косметичний напрям PharmaTheiss cosmetics, а також серія проти болю у м’язах та суглобах і для догляду за ногами Allgasan.

Історія напряму PharmaTheiss cosmetics розпочалася 2002 року появою на ринку Німеччини косметичної серії D’oliva. В Україні продукція цього бренду з’явилася 2006 року. Косметична серія D’oliva пропонує якісні засоби для догляду за шкірою обличчя й тіла, виготовлені на основі ретельно відібраних натуральних компонентів, основний із яких – Тосканська олія оливи першого холодного пресування.

Нагадаємо, що бали за Карткою клієнта «D.S.» на акційну косметику не нараховуються, проте ми заохочуємо пред'являти її при покупці до моменту оформлення касового чека, щоб зафіксувати у нашій обліковій системі усі придбані Вами позиції – відтак надалі ми зможемо персонально інформувати Вас про вигідні акції на улюблені косметичні бренди!  А щоб мати Картку клієнта завжди зі собою для Вашої зручності пропонуємо перейти на її електронний варіант – для цього завантажте мобільний додаток Мережа аптек «D.S.»

* - фото продукції - ілюстративне!  

Красивих вам покупок!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Акції січня в аптеках D.S.!

Подарункова акція від косметичного бренду АПІВІТА триває!

Бренд Веледа дарує колдкрем за покупку!

 

Всi новини

Всі новини
Всі проекти

Новини проектів

Всі проекти