1+1=3 на лінійки Доліва, Фарма Гіалурон і Парусан у березні!

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка і Служба резервування
пн-пт: 8–22, сб: 9-20, нд: 10–20

1+1=3 на лінійки Доліва, Фарма Гіалурон і Парусан у березні!

Чи була ця інформація корисною для вас?
{5} {0}

Завітайте в наші аптеки від 1 до 31 березня і скористайтеся вигідною акцією 1+1=3 на весь асортимент ліній Доліва й Фарма Гіалурон німецького бренда PharmaTheiss cosmetics /Фарматайсс косметікс, а також на засоби проти випадіння волосся німецького бренда Парусан® (Dr. Theiss)!

При купівлі* двох засобів в одному чеку третій, найдешевший (на вибір клієнта), у подарунок!** В акції не беруть участь тільки подарункові набори. Уточнити наявність улюблених засобів цих брендів можна за безкоштовним номером Центру підтримки клієнтів, а переглянути окремі лінійки косметичних засобів цього бренду – за вказаними нижче посиланнями. 

Засоби PharmaTheiss cosmetics (Фарматайс косметікс) створені в Німеччині лабораторією концерну Dr. Theiss Naturwaren. Компанія починала свою діяльність із виготовлення лікарських засобів на рослинній основі. Сьогодні цей виробник представляє 4 відомі бренди: лікарські засоби ТМ Dr.Theiss, засоби гігієни для ротової порожнини ТМ Lacalut, косметичний напрям PharmaTheiss cosmetics, а також серія проти болю у м’язах та суглобах і для догляду за ногами Allgasan. 

Історія напряму PharmaTheiss cosmetics розпочалася 2002 року появою на ринку Німеччини косметичної серії D’oliva. В Україні продукція цього бренду з’явилася 2006 року. Косметична серія D’oliva пропонує якісні засоби для догляду за шкірою обличчя й тіла, виготовлені на основі ретельно відібраних натуральних компонентів, основний із яких – Тосканська олія оливи першого холодного пресування.

Косметика серії Pharma Hyaluron сприяє зменшенню помітних ознак старіння. Вона містять Фармацевтичний гіалурон найвищої якості та Гіалурон-Актив-Концентрат, які:

 • інтенсивно зволожують шкіру;
 • зменшують зморшки й перешкоджають появі нових;
 • стимулюють синтез гіалуронової кислоти;
 • утримують вологу в шкірі тривалий час.

Для максимального ефекту слід використовувати засоби Pharma Hyaluron комплексно.  

Бренд Parusan®  серія продуктів для ефективного догляду за волоссям при його випадінні й виснаженні. Засоби німецького бренда: 

 • стимулюють кровообіг; 
 • пробуджують «сплячі» волосяні цибулини, живлять їх і активують фазу росту нового волосся; 
 • сприяють проникненню активних речовин в глибші шари шкіри, посилюючи результат; 
 • зміцнюють волосяні цибулини; 
 • зупиняють випадіння; 
 • покращують обмін речовин; 
 • відновлюють еластичність волосся.

Комплекс Parusan® для стимулювання росту волосся виготовлений із високоякісних інгредієнтів на фармацевтичному заводі Dr. Theiss Naturwaren GmbH у Німеччині. Засоби бренда пройшли всі дерматологічні перевірки й клінічні дослідження, які підтвердили їхню якість і оптимальний склад.

*Бали за Карткою клієнта «D.S.» на акційну косметику не нараховуються, проте ми заохочуємо пред'являти її при покупці до моменту оформлення касового чека, щоб зафіксувати у нашій обліковій системі усі придбані Вами позиції – відтак надалі ми зможемо персонально інформувати Вас про вигідні акції на улюблені косметичні бренди!  А щоб мати Картку клієнта завжди зі собою для Вашої зручності пропонуємо перейти на її електронний варіант – для цього завантажте мобільний додаток Мережа аптек «D.S.»

**Під подарунком мається на увазі відпуск засобу за 0,1 грн. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  
Акції від світових косметичних брендів у березні: весна сповнена сюрпризів
1+1=3 на косметику нашої торгової марки Arbor Vitae™ у березні!

Всi новини

Всі новини
Всі проекти

Новини проектів

Всі проекти