1+1=3 на лінійки Доліва і Фарма Гіалурон у грудні!

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка
цілодобово
і
Служба резервування
пн-пт: 9–21, сб-нд: 10–20

1+1=3 на лінійки Доліва і Фарма Гіалурон у грудні!

Чи була ця інформація корисною для вас?
{11} {0}

Завітайте в наші аптеки від 1 до 31 грудня і скористайтеся вигідною акцією 1+1=3 на весь асортимент натуральної косметики ліній Доліва й Фарма Гіалурон німецького бренда PharmaTheiss cosmetics /Фарматайсс косметікс!

При купівлі* двох засобів в одному чеку третій, найдешевший (на вибір клієнта), у подарунок!** В акції не беруть участь тільки подарункові набори. Уточнити наявність улюблених засобів лінійок Pharmatheiss cosmetics™ можна за безкоштовним номером Центру підтримки клієнтів, а переглянути окремі лінійки косметичних засобів цього бренду – за вказаними нижче посиланнями. 

Засоби PharmaTheiss cosmetics (Фарматайс косметікс) створені в Німеччині лабораторією концерну Dr. Theiss Naturwaren. Компанія починала свою діяльність із виготовлення лікарських засобів на рослинній основі. Сьогодні цей виробник представляє 4 відомі бренди: лікарські засоби ТМ Dr.Theiss, засоби гігієни для ротової порожнини ТМ Lacalut, косметичний напрям PharmaTheiss cosmetics, а також серія проти болю у м’язах та суглобах і для догляду за ногами Allgasan. 

Історія напряму PharmaTheiss cosmetics розпочалася 2002 року появою на ринку Німеччини косметичної серії D’oliva. В Україні продукція цього бренду з’явилася 2006 року. Косметична серія D’oliva пропонує якісні засоби для догляду за шкірою обличчя й тіла, виготовлені на основі ретельно відібраних натуральних компонентів, основний із яких – Тосканська олія оливи першого холодного пресування.

Косметика серії Фарма Гіалурон сприяє зменшенню помітних ознак старіння. Вона містять Фармацевтичний гіалурон найвищої якості та Гіалурон-Актив-Концентрат, які:

  • інтенсивно зволожують шкіру;
  • зменшують зморшки й перешкоджають появі нових;
  • стимулюють синтез гіалуронової кислоти;
  • утримують вологу в шкірі тривалий час.

Для максимального ефекту слід використовувати засоби Pharma Hyaluron комплексно.  

*Бали за Карткою клієнта «D.S.» на акційну косметику не нараховуються, проте ми заохочуємо пред'являти її при покупці до моменту оформлення касового чека, щоб зафіксувати у нашій обліковій системі усі придбані Вами позиції – відтак надалі ми зможемо персонально інформувати Вас про вигідні акції на улюблені косметичні бренди!  А щоб мати Картку клієнта завжди зі собою для Вашої зручності пропонуємо перейти на її електронний варіант – для цього завантажте мобільний додаток Мережа аптек «D.S.»

**Під подарунком мається на увазі відпуск засобу за 0,1 грн. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  
Грандіозна акція від брендів VICHY і La Roche-Posay!

Всi новини

Всі новини
Всі проекти

Новини проектів

Всі проекти