‒20% на косметику швейцарського бренда Weleda у січні!

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка
цілодобово
і
Служба резервування
пн-пт: 9–21, сб-нд: 10–20

‒20% на косметику швейцарського бренда Weleda у січні!

Чи була ця інформація корисною для вас?
{4} {0}

Триває вигідна акція від швейцарського бренда натуральної косметики WELEDA™! Від 10 до 19 січня купуйте в аптеках «D.S.» весь асортимент цієї торгової марки (окрім наборів) на 20% дешевше!

Акція діє в усіх аптеках «D.S.», де наявний асортимент, до закінчення товарних залишків. Уточнити наявність улюблених засобів WELEDA™ можна за безкоштовним номером Центру підтримки клієнтів, а переглянути асортимент бренда – тут

Придбати косметику WELEDA − значить подарувати дбайливу турботу і догляд всієї сім'ї. Продукцію цього бренда виготовляють на найкращих заводах світу, оснащених за останнім словом техніки. В асортименті ви знайдете товари для кожного члена сім'ї, які допоможуть не тільки стежити за особистою гігієною, але й завжди залишатися гарними і здоровими. 

Нагадуємо, що бали за Карткою клієнта «D.S.» на акційну косметику не нараховуються, проте ми заохочуємо пред'являти її при покупці до моменту оформлення касового чека, щоб зафіксувати у нашій обліковій системі усі придбані Вами позиції – відтак надалі ми зможемо персонально інформувати Вас про вигідні акції на улюблені косметичні бренди!  А щоб мати Картку клієнта завжди зі собою для Вашої зручності пропонуємо перейти на її електронний варіант – для цього завантажте мобільний додаток Мережа аптек «D.S.»

Красивих вам покупок! 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
10 вигідних сезонних пропозицій у січні!
Знижки на товари для дітей у січні!
1+1=3 від французького бренда VICHY у січні!
Нові навчальні відео про функціонал нашого мобільного додатка
Музичне привітання від мережі аптек «D.S.»: бажаємо вам різдвяного дива!

Всi новини

Всі новини
Всі проекти

Новини проектів

Всі проекти