‒20% на весь асортимент CAUDALIE™ у лютому!

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка і Служба резервування
пн-пт: 8–22, сб: 9-20, нд: 10–20

‒20% на весь асортимент CAUDALIE™ у лютому!

Чи була ця інформація корисною для вас?
{7} {0}

У лютому в кількох аптеках «D.S.» у Львові, Києві, Рівному, Луцьку, Хмельницькому та Кам’янці-Подільському діятиме вигідна пропозиція від французького бренда Кодалі/CAUDALIЕ! Ви зможете придбати натуральну косметику* цієї торгової марки зі знижкою −20% (окрім подарункових наборів)!

Акція діє від 1 до 16 лютого в таких аптеках «D.S.»:

ЛЬВІВ, пр. Шевченка, 22;
КИЇВ, вул. Велика Васильківська, 65;
РІВНЕ, вул. Макарова, 23 (ТРЦ «Екватор»);
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ, вул. Проскурівська, 18;
ЛУЦЬК, пр. Волі, 9 (+ акційний день 21 лютого);
УЖГОРОД, пл. Ш. Петефі, 13;
КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ, пр-т М. Грушевського, 42а

Інформація про торгову марку:

CAUDALIE/Кодалі – лінія елітної французької косметики на основі винотерапії. Її унікальним компонентом є стабілізовані поліфеноли винограду, що забезпечують винятковий захист шкіри від вільних радикалів – головної причини старіння шкіри. Лабораторія Caudaliе – єдина в світі, яка запатентувала ці високоефективні природні інгредієнти.  

Сaudalie – спеціальний термін виноробів, він позначає одиницю виміру тривалості післясмаку ароматів вина під час дегустації. Не випадково косметика Caudalie асоціюється з найвишуканішим і тонким вином з його нескінченним і чарівним післясмаком-дією, адже надовго зберігає Вашу молодість і красу! 

Матильда і Бертран – сімейна пара з Франції, засновники компанії Caudalie, головний принцип існування якої – небайдужість до навколишнього світу. Від 2012 року фірма віддає 1% від обороту на допомогу проектам із захисту екології. Жоден продукт не тестується на тваринах. Прагнення бути екологічно свідомими спонукає компанію займатися додатковим очищенням води, відходів виробництва, переробкою пластику. Матильда впевнена, що хороша косметика не має змушувати жінку йти на компроміс і вибирати між натуральністю й ефективністю продукту. Тому Caudalie – це гламур і природність в одному флаконі! 
Caudalie – це якісна косметика для щоденного використання, і цікавий концепт робить її ще й ексклюзивним подарунком: набори, серії, ідеї для сюрпризів коханій жінці, а також дорожній формат у мініфлакончіках – усе це зручно і популярно. Сучасна натуральна косметика Caudalie – вибір на користь краси і здоров'я!

*Бали за Карткою клієнта «D.S.» на акційну косметику не нараховуються, проте ми заохочуємо пред'являти її при покупці до моменту оформлення касового чека, щоб зафіксувати у нашій обліковій системі усі придбані Вами позиції – відтак надалі ми зможемо персонально інформувати Вас про вигідні акції на улюблені косметичні бренди!  А щоб мати Картку клієнта завжди зі собою для Вашої зручності пропонуємо перейти на її електронний варіант – для цього завантажте мобільний додаток Мережа аптек «D.S.».

Красивих Вам покупок!   

*Фото продукції ілюстративне!

Всi новини

Всі новини
Всі проекти

Новини проектів

Всі проекти