−25% на весь асортимент Фарма Гіалурон™ у травні

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка
цілодобово
і
Служба резервування
пн-пт: 9–21, сб-нд: 10–20

−25% на весь асортимент Фарма Гіалурон™ у травні

Чи була ця інформація корисною для вас?
{2} {0}

До 15 травня у наших аптеках діє вигідна знижка на всі засоби Фарма Гіалурон™ (Pharma Hyaluron) − однієї з лінійок бренда Фарматайсс Косметікс! 

Засоби Фарма Гіалурон призначені насамперед для інтенсивного догляду за нормальною та сухою шкірою. Вони містять спеціальний гіалурон-комплекс подвійної дії, який стимулює ендогенне виробництво гіалуронової кислоти та активує природні фактори інтенсивного зволоження шкіри зсередини. 

В акційному асортименті ви знайдете бальзами для губ, міцелярну воду, денні й нічні креми для обличчя, лосьйон для тіла, концентровані сироватки проти зморшок − і все це на 25% дешевше

Уточнити наявність акційної косметики Фарма Гіалурон в наших аптеках можна за безкоштовним номером Центру підтримки клієнтів, а переглянути і зарезервувати онлайн в обраній аптеці – на нашому сайті або через мобільний додаток «Мережа аптек D.S.».

Інформаційна довідка:

Засоби Фарматайс косметікс (PharmaTheiss cosmetics)* – представлені лінійками ДоліваЛабобеллСкін ін БалансТермаль ПлюсФарма Гіалурон – створені в Німеччині лабораторією концерну Dr. Theiss Naturwaren. Компанія починала свою діяльність із виготовлення лікарських засобів на рослинній основі. Сьогодні цей виробник представляє 4 відомі бренди: лікарські засоби ТМ Dr.Theiss, засоби гігієни для ротової порожнини ТМ Lacalut, косметичний напрям PharmaTheiss cosmetics, а також серія проти болю у м’язах та суглобах і для догляду за ногами Allgasan. 

Нагадуємо, що бали за Карткою клієнта «D.S.» на акційну косметику не нараховуються, проте ми заохочуємо пред'являти її при покупці до моменту оформлення касового чека, щоб зафіксувати у нашій обліковій системі усі придбані Вами позиції – відтак надалі ми зможемо персонально інформувати Вас про вигідні акції на улюблені косметичні бренди!  А щоб мати Картку клієнта завжди зі собою для Вашої зручності пропонуємо перейти на її електронний варіант – для цього завантажте мобільний додаток Мережа аптек «D.S.».

Читайте також:

Акції травня: в аптеках «D.S.» або резервуйте онлайн!
Акція від VICHY 1+1=3 триває!

Всi новини

Всі новини
Всі проекти

Новини проектів

Всі проекти