−30% на другий засіб EUCERIN™!

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка
цілодобово
і
Служба резервування
пн-пт: 9–21, сб-нд: 10–20

−30% на другий засіб EUCERIN™!

Чи була ця інформація корисною для вас?
{1} {0}

Від 15 до 25 червня придбайте в аптеках «D.S.» два засоби німецького бренда Eucerin, один із яких сонцезахисний, та отримайте 30% знижки на другий (дешевший) продукт! 

Уточнити наявність акційної косметики торгової марки Eucerin у наших аптеках можна за безкоштовним номером Центру підтримки клієнтів, а переглянути весь асортимент бренда – тут.      

Eucerin™ ‒ німецька компанія, яка належить до найкращих та найчастіше рекомендованих дерматологами брендів. Завдяки роботі з лікарями-дерматологами й використанню передових технологічних досягнень Eucerin гарантує ефективні інноваційні продукти та високі дерматологічні стандарти. Обираючи активні інгредієнти під час своїх розробок і завжди здійснюючи клінічні випробування, Eucerin вважається синонімом відмінної якості продукції, у якій ефективність вдало поєднується із високою толерантністю (здатністю шкіри переносити окремі складники або продукт загалом).     

Серія сонцезахисних продуктів Eucerin пропонує комплексний захист від шкідливого впливу сонячних променів: усі продукти серії забезпечують високоефективну фотостабільну систему UVA- та UVB-фільтрів і захист клітин шкіри, більшість також пропонують захист ДНК.  

Сонцезахисні креми серії створені спеціально для різних типів шкіри (нормальної, сухої, жирної, схильної до акне), а також для обличчя й тіла. Є продукти, розроблені спеціально для немовлят, дітей і дорослих. Є навіть сонцезахисні креми, створені відповідно до станів шкіри, таких як алергія на сонце, акне або схильна до вугрів шкіра та атопічний дерматит. Усі формули мають легку текстуру, легко наносяться та швидко поглинаються. До їх складу входять виключно добірні активні інгредієнти з клінічно доведеною ефективністю та переносимістю.    

Нагадаємо, що бали за Карткою клієнта «D.S.» на акційну косметику не нараховуються, проте ми заохочуємо пред'являти її при покупці до моменту оформлення касового чека, щоб зафіксувати у нашій обліковій системі усі придбані Вами позиції –відтак надалі ми зможемо персонально інформувати Вас про вигідні акції на улюблені косметичні бренди!  А щоб мати Картку клієнта завжди зі собою для Вашої зручності пропонуємо перейти на її електронний варіант – для цього завантажте мобільний додаток Мережа аптек «D.S.».      

Красивих Вам покупок!     

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Акції червня: в аптеках «D.S.» або резервуйте онлайн!
Акція від бренда VICHY у червні: 1+1=3!
Знижки на косметику CAUDALIE™ у червні
−20% на продукцію Фарма Гіалурон™!
Дні косметики і подарунок від бренда Апівіта!
–20% на продукцію Weleda™ для чистоти і комфорту!

Всi новини

Всі новини
Всі проекти

Новини проектів

Всі проекти