‒30% на другий засіб PharmaTheiss cosmetics у березні!

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка
цілодобово
і
Служба резервування
пн-пт: 9–21, сб-нд: 10–20

‒30% на другий засіб PharmaTheiss cosmetics у березні!

Чи була ця інформація корисною для вас?
{2} {1}

До 15 березня включно завітайте в наші аптеки і отримайте 30% знижки на другу упаковку в одному чеку при купівлі косметичних засобів* торгової марки Pharmatheiss cosmetics!

Засоби PharmaTheiss cosmetics (Фарматайс косметікс)* представлені лінійками ДоліваЛабобеллСкін ін БалансТермаль ПлюсФарма Гіалурон. Вони створені в Німеччині лабораторією концерну Dr. Theiss Naturwaren. Компанія починала свою діяльність із виготовлення лікарських засобів на рослинній основі. Сьогодні цей виробник представляє 4 відомі бренди: лікарські засоби ТМ Dr.Theiss, засоби гігієни для ротової порожнини ТМ Lacalut, косметичний напрям PharmaTheiss cosmetics, а також серія проти болю у м’язах та суглобах і для догляду за ногами Allgasan.

Історія напряму PharmaTheiss cosmetics розпочалася 2002 року появою на ринку Німеччини косметичної серії D’oliva. В Україні продукція цього бренду з’явилася 2006 року. Косметична серія D’oliva пропонує якісні засоби для догляду за шкірою обличчя й тіла, виготовлені на основі ретельно відібраних натуральних компонентів, основний із яких – Тосканська олія оливи першого холодного пресування.
  
Наприкінці 2011 року компанія розширила свою присутність на ринку України серією косметичних антивікових засобів для догляду за шкірою обличчя й тіла GRANATAPFEL.
  
Уточнити наявність акційної косметики Pharmatheiss cosmetics™ можна за безкоштовним номером Центру підтримки клієнтів, а переглянути окремі лінійки косметичних засобів цього бренду – за вказаними вище посиланнями. 


*Бали за Карткою клієнта «D.S.» на акційну косметику не нараховуються, проте ми заохочуємо пред'являти її при покупці до моменту оформлення касового чека, щоб зафіксувати у нашій обліковій системі усі придбані Вами позиції – відтак надалі ми зможемо персонально інформувати Вас про вигідні акції на улюблені косметичні бренди!  А щоб мати Картку клієнта завжди зі собою для Вашої зручності пропонуємо перейти на її електронний варіант – для цього завантажте мобільний додаток Мережа аптек «D.S.»


Читайте також:
 

Акції березня в аптеках "D.S."! 
Весняна акція від VICHY: 1+1=3!
-20% на косметику CAUDALIE у березні!
Березневі акції від бренда Апівіта!
Подарункова акція від ТМ Веледа триває!
Знижки від європейських брендів у березні!

Всi новини

Всі новини
Всі проекти

Новини проектів

Всі проекти