‒30% на засоби для догляду за волоссям Insight™ у жовтні

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка
цілодобово
і
Служба резервування
пн-пт: 9–21, сб-нд: 10–20

‒30% на засоби для догляду за волоссям Insight™ у жовтні

Чи була ця інформація корисною для вас?
{8} {0}
У жовтні італійський бренд Інсайт/Insight, відомий у світі своєю високоякісною продукцією для догляду за волоссям, приготував для клієнтів вигідну знижку на шампуні й кондиціонери!

Завітайте в аптеки «D.S.» і до 31 жовтня включно купуйте* визначений асортимент засобів для догляду за волоссям Інсайт/INSIGHT™ на 30% дешевше! В акції беруть участь:

Уточнити наявність акційної косметики в аптеках «D.S.» можна за безкоштовним номером Центру підтримки клієнтів, а переглянути весь асортимент бренда – тут

Італійська торгова марка INSIGHT ‒ лінія косметичних засобів для догляду за волоссям, створена з органічних інгредієнтів: природних рослинних масел і екстрактів. Усі засоби виготовляються за новітніми технологіями і унікальними формулами.
Косметика для волосся Insight є безпечною і ефективною, а ефірні масла, які входять до складу засобів, збільшують ефект живлення й відновлення волосся. Вона не містить SLS і SLES, вазеліну, силікону, парабенів, барвників та алергенів. 

Програми догляду цього бренда ‒ шампунь, кондиціонер, маска ‒ розроблені спеціально для кожного типу волосся з метою створити ваш індивідуальний щоденний ритуал краси і здоров'я! 

Красивих Вам покупок! 

*Бали за Карткою клієнта «D.S.» на акційну косметику не нараховуються, проте ми заохочуємо пред'являти її при покупці до моменту оформлення касового чека, щоб зафіксувати у нашій обліковій системі усі придбані Вами позиції – відтак надалі ми зможемо персонально інформувати Вас про вигідні акції на улюблені косметичні бренди!  А щоб мати Картку клієнта завжди зі собою для Вашої зручності пропонуємо перейти на її електронний варіант – для цього завантажте мобільний додаток Мережа аптек «D.S.» 

**Фото продукції ілюстративне!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Знижка на весь асортимент Apivita™ у жовтні!

Всi новини

Всі новини
Всі проекти

Новини проектів

Всі проекти