‒50% на другу упаковку вітамінів АлфаВіт™ у жовтні!

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка і Служба резервування
пн-пт: 8–22, сб: 9-20, нд: 10–20

‒50% на другу упаковку вітамінів АлфаВіт™ у жовтні!

Чи була ця інформація корисною для вас?
{1} {0}

Осінь ‒ оптимальний час для вітамінізації перед настанням зими. Маємо для вас вигідну пропозицію від українського виробника вітамінів* АлфаВіт®: придбавши одну упаковку в наших аптеках, ви отримаєте 50% знижки на другу. У такий спосіб зможете зміцнити імунітет усієї родини! 

Вітамінно-мінеральні космплекси АлфаВіт® вирізняться грамотним поєднанням складників, яке збільшує їхню користь для організму. Мало хто знає про те, що при антагонізмі елементів ефект від прийому вітамінів і мінералів зменшується або повністю анулюється. Наприклад, конкуренція марганцю та заліза знижує засвоєння заліза на 40%; вітамін С окислює до 30% вітаміну В12; конкурують за засвоєння кальцій та залізо; вітамін В12 може посилити алергічні реакції, спричинені вітаміном В1; спільний прийом цинку та заліза знижує ефективність терапії. 

В АлфаВіт® добова доза необхідних вітамінів та мінералів поділена на три таблетки, кожна з яких — це збалансований та безпечний комплекс, який ефективно впливає на організм дорослих і дітей. Для отримання максимальної користі виробники рекомендують дотримуватися 4-6-годинного інтервалу між прийомами пігулок. 

АлфаВіт® – це принципово новий підхід до вітамінно-мінеральної профілактики. Користь від вживання цих вітамінів вища на 30-50%, до мінімуму зведена й імовірність алергії, що підтверджено численними клінічними дослідженнями. 

В акційному асортименті бренда:

  • АлфаВіт® Дитячий Садок ‒ вітамінно-мінеральний комплекс для дітей від 3 до 7 років;
  • АлфаВіт® Школяр ‒ вітамінно-мінеральний комплекс для дітей від 7 до 14 років;
  • АлфаВіт® Класік ‒ вітамінно-мінеральний комплекс для дорослих та дітей старше 14 років (№60, №120)
  • АлфаВіт® Діабет ‒ вітамінно-мінеральний комплекс для використання в раціонах дієтичного харчування осіб, що контролюють рівень цукру в крові; 
Слід зазначити, що вітаміни для діток не містять консервантів, штучних ароматизаторів та барвників, а для хворих на цукровий діабет виготовлені без додавання цукру.  

Уточнити перелік, наявність і вартість акційних позицій вітамінів АлфаВіт® можна за безкоштовним номером Центру підтримки клієнтів, а переглянути асортимент ‒ тут.  

АлфаВіт® – запорука ефективної вітамінопрофілактики!

Вживайте вітаміни правильно! 

*Реклама дієтичних добавок.
Алфавіт® Класік, вітамінно-мінеральний комплекс із трьох таблеток, по 60 або 120 таблеток в упаковці, Алфавіт® Дитячий садок, вітамінно-мінеральний комплекс із трьох жувальних таблеток, по 60 таблеток в упаковці, Алфавіт® Школяр, вітамінномінеральний комплекс із трьох жувальних таблеток, по 60 таблеток в упаковці, Алфавіт® Діабет, вітамінно-мінеральний комплекс із трьох таблеток, по 60 таблеток в упаковці. Властивості дієтичних добавок підтверджено науковими дослідженнями складу. Не є лікарськими засобами. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем. Зберігати у недоступному для дітей місці.
Власник прав на території України: ТОВ «РЕКОРДАТІ УКРАЇНА», 04050, Україна, м.Київ, вул. Глибочицька 40, тел.: (044) 351-18-63. Виробник: ПАТ «Вітаміни», Україна.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Акції жовтня: в аптеках «D.S.» або резервуйте он-лайн!
1+1=3 від VICHY™ у жовтні!
−20% на косметику європейських брендів у жовтні!
Дні грецької косметики Апівіта™
Дні косметики CAUDALIE™ у жовтні!
‒25% на визначений асортимент лінії D’oliva у жовтні
‒20% на засоби для догляду за волоссям Інсайт™
Осінній раціон: зміцнюємо імунітет і накопичуємо вітаміни
Вітаміни для дорослих та дітей
Профілактика і лікування вітамінами
8 вітамінів для волосся
Вітаміни для серця: 10 основних продуктів
Харчування взимку: шукаємо вітаміни
Вітаміни: для кого і які?
Як зберегти вітаміни у їжі

Всi новини

Всі новини
Всі проекти

Новини проектів

Всі проекти