Акція на косметику Фарма Гіалурон™ у листопаді!

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка і Служба резервування
пн-пт: 8–22, сб: 9-20, нд: 10–20

Акція на косметику Фарма Гіалурон™ у листопаді!

Чи була ця інформація корисною для вас?
{1} {0}

До 30 листопада у наших аптеках діє вигідна знижка на косметику Фарма Гіалурон™ (Pharma Hyaluron) − однієї з лінійок бренда Фарматайсс Косметікс! 

Засоби Фарма Гіалурон призначені насамперед для інтенсивного догляду за нормальною та сухою шкірою. Вони містять спеціальний гіалурон-комплекс подвійної дії, який стимулює ендогенне виробництво гіалуронової кислоти та активує природні фактори інтенсивного зволоження шкіри зсередини. 

В акційному асортименті ви знайдете бальзами для губ, міцелярну воду, денні й нічні креми для обличчя, концентровані сироватки проти зморшок − і все це на 25% дешевше! Пропозиція не поширюється тільки на лосьйон для тіла.

Уточнити наявність акційної косметики Фарма Гіалурон в наших аптеках можна за безкоштовним номером Центру підтримки клієнтів, а переглянути і зарезервувати онлайн в обраній аптеці – на нашому сайті або через мобільний додаток «Мережа аптек D.S.».

Інформаційна довідка:

Засоби Фарматайс косметікс (PharmaTheiss cosmetics)* – представлені лінійками ДоліваЛабобеллСкін ін БалансТермаль ПлюсФарма Гіалурон – створені в Німеччині лабораторією концерну Dr. Theiss Naturwaren. Компанія починала свою діяльність із виготовлення лікарських засобів на рослинній основі. Сьогодні цей виробник представляє 4 відомі бренди: лікарські засоби ТМ Dr.Theiss, засоби гігієни для ротової порожнини ТМ Lacalut, косметичний напрям PharmaTheiss cosmetics, а також серія проти болю у м’язах та суглобах і для догляду за ногами Allgasan. 

Нагадуємо, що бали за Карткою клієнта «D.S.» на акційну косметику не нараховуються, проте ми заохочуємо пред'являти її при покупці до моменту оформлення касового чека, щоб зафіксувати у нашій обліковій системі усі придбані Вами позиції – відтак надалі ми зможемо персонально інформувати Вас про вигідні акції на улюблені косметичні бренди!  А щоб мати Картку клієнта завжди зі собою для Вашої зручності пропонуємо перейти на її електронний варіант – для цього завантажте мобільний додаток Мережа аптек «D.S.».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 
Акції листопада: в аптеках «D.S.» або резервуйте он-лайн!
Дні грецької косметики Апівіта™ у листопаді!
1+1=3 від VICHY™ у листопаді!
Триває вигідна акція на вітаміни АлфаВіт™!
Дні торгової марки CAUDALIE™ у листопаді!
‒15% на антивікову серію бренда Eucerin
‒25% на засоби для догляду за обличчям лінії D’oliva
‒25% на ексклюзивну косметику для обличчя HORMETA™

Всi новини

Всі новини
Всі проекти

Новини проектів

Всі проекти