Акція «Подбайте про сонцезахист!»

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка і Служба резервування
пн-пт: 8–22, сб: 9-20, нд: 10–20

Акція «Подбайте про сонцезахист!»

Чи була ця інформація корисною для вас?
{2} {0}
Спекотні дні наближаються, і Ваша шкіра потребує захисту та дбайливого догляду! У травні, у визначені дні, у нашій мережі діятиме вигідна акція «Подбайте про сонцезахист!» від всесвітньо відомих брендів АпівітаСВРЕуцеринЛя Рош-Позе та Віши для всіх людей, які хочуть уберегти себе від шкідливого впливу ультрафіолетових променів.

  • −20% упродовж місяця на лінійку сонцезахисних засобів Санкеа грецького бренда ексклюзивної косметики з високоякісних екстрактів та масел рослин і продуктів бджільництва APIVITA \ Апівіта;

  • −20% на всю лінійку сонцезахисних засобів Sun Secure французького бренда SVR (окрім наборів) у визначені дні в аптеках «D.S.» у Львові, Рівному, Хмельницькому, Луцьку, Ужгороді й Кам’янці-Подільському:

6-7 травня

  • УЖОРОД, пл. Корятовича, 8
8-10 травня
  • УЖГОРОД, пл. Ш. Петефі, 13
11-12 травня
  • КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ, пр-т М. Грушевського, 42а
13-14 травня
  • ЛЬВІВ, пр. Свободи, 33
14-15 травня
  • ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ, вул. Проскурівська, 18
16-17 травня
  • ЛЬВІВ, пр. Шевченка, 22
18-19 травня
  • РІВНЕ, вул. Макарова, 23 (ТРЦ «Екватор»)
20-21 травня

Уточнити наявність косметики в аптеках «D.S.», а також адресу найближчого закладу можна за безкоштовним номером  Центру підтримки клієнтів. Переглянути асортимент брендів – на нашому сайті.

Нагадуємо, що бали за Карткою клієнта «D.S.» на акційну косметику не нараховуються, проте ми заохочуємо пред'являти її при покупці до моменту оформлення касового чека, щоб зафіксувати у нашій обліковій системі усі придбані Вами позиції – відтак надалі ми зможемо персонально інформувати Вас про вигідні акції на улюблені косметичні бренди!  А щоб мати Картку клієнта завжди зі собою для Вашої зручності пропонуємо перейти на її електронний варіант – для цього завантажте мобільний додаток Мережа аптек «D.S.».

Красивих вам покупок!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Акції від світових косметичних брендів у травні: квітнути разом із природою!
Сонцезахисний крем: як обрати?
Алергія на сонце: що провокує?


Всi новини

Всі новини
Всі проекти

Новини проектів

Всі проекти