Акції січня в аптеках D.S.!

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка
цілодобово
і
Служба резервування
пн-пт: 9–21, сб-нд: 10–20

Акції січня в аптеках D.S.!

Чи була ця інформація корисною для вас?
{4} {0}

Пропонуємо ознайомитися з переліком вигідних акційних пропозицій на медикаменти, косметику, медичні і дитячі товари у мережі аптек D.S., що діятимуть з 1 до 31 січня!

ТОП-10 ПРОПОЗИЦІЙ СЕЗОНУ (НИЗЬКІ ВИГІДНІ ЦІНИ НА СЕЗОННІ МЕДИКАМЕНТИ)*: 

АКЦІЙНІ ЗНИЖКИ** ВІД 10 ДО 20%:

МЕДИКАМЕНТИ ТА БІОЛОГІЧНО-АКТИВНІ ДОБАВКИ

ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ І ДИТЯЧІ ТОВАРИ, СПЕЦІАЛЬНЕ ХАРЧУВАННЯ

  • Дитяче харчування (молочні і безмолочні суміші, каші, пюре)

  • Дитяча косметика Бюбхен

  • Дитячі аксесуари, товари для догляду і годування

  • Підгузки Хаггіс (до закінчення товарних залишків)

  • Підгузки Хаггіс-1 (Хіт-ціна від виробника; до закінчення товарних залишків)

МЕДИЧНА ТЕХНІКА, МЕДИЧНІ ТОВАРИ ТА СПЕЦІАЛЬНІ ЗАСОБИ ДОГЛЯДУ

АКЦІЇ НА КОСМЕТИЧНІ ЗАСОБИ***

  • За брендами:

Знижка -25% на ТМ Фарматайс косметікс (Доліва, Лабобелл, Скін ін Баланс, Термаль Плюс, Фарма Гіалурон)  – з 01.01.18 по 15.01.18

Подарункова акція від ТМ Апівіта (до закінчення подарункової продукції): при купівлі будь-якого крему для обличчя Апівіта – Апівіта Експрес-Скраб для освітлення шкіри обличчя з чорницею за акційною ціною 1,00 гривня!

Подарункова акція від ТМ Веледа (до закінчення подарункової продукції): при купівлі 2-х будь-яких одиниць косметики ТМ Веледа в одному чеку – Веледа Колд-Крем захисний від вітру та холоду 30мл за акційною ціною 1,00 гривня!

Акція 1+1=3 від ТМ Віши – слідкуйте за анонсами у Facebook!

  • За товарними категоріями:

Засоби догляду за обличчям

Засоби догляду за волоссям

Засоби догляду за тілом


Нагадуємо, що в мережі аптек "D.S." триває ПРОГРАМА НИЗЬКИХ ЦІН на часто вживані ліки від хронічних недуг та для стаціонарного лікування.

Щоб самостійно перевірити наявність і ціну необхідних Вам ліків чи товарів у аптеках нашої мережі в режимі реального часу – завантажте мобільний додаток "Мережа аптек D.S." (іOS, Android, Windows).

Також пропонуємо скористатися новою послугою Резервування ліків, косметики, медичних і дитячих товарів на нашому сайті в режимі ОНЛАЙН або за телефоном 0 800 30 20 60; прийом замовлень з резервування: пн-пт 9.00-21.00; сб-нд 10.00-20.00)

Як зекономити на ліках без шкоди для здоров'я – читайте тут

Більше переваг у наших аптеках мають власники картки клієнта

Запрошуємо також приєднатися до нашої сторінки у Facebook

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!


*На препарати з позначкою "10 ВИГІДНИХ ПРОПОЗИЦІЙ СЕЗОНУ" за Карткою клієнта "D.S." (загального взірця та взірця "Соціальна") надається знижка 3% без нарахування балів або нарахування балів без надання знижки – за рішенням пред'явника Картки.

**На препарати з позначкою "Акція" за Карткою клієнта "D.S." (загального взірця та взірця "Соціальна") надається акційна знижка від встановленої роздрібної ціни, без нарахування балів.  

***Бали за Карткою клієнта "D.S." на акційну косметику не нараховуються, проте ми заохочуємо пред'являти її при покупці до моменту оформлення касового чека, щоб зафіксувати у нашій обліковій системі усі придбані Вами позиції – відтак надалі ми зможемо персонально інформувати Вас про вигідні акції на улюблені косметичні бренди! 


Всi новини

Всі новини
Всі проекти

Новини проектів

Всі проекти