Акції лютого в аптеках D.S.!

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка
цілодобово
і
Служба резервування
пн-пт: 9–21, сб-нд: 10–20

Акції лютого в аптеках D.S.!

Чи була ця інформація корисною для вас?
{8} {1}

Пропонуємо ознайомитися з переліком вигідних акційних пропозицій на медикаменти, косметику, медичні і дитячі товари у мережі аптек D.S., що діятимуть з 1 до 28 лютого!

ТОП-10 ПРОПОЗИЦІЙ СЕЗОНУ (НИЗЬКІ ВИГІДНІ ЦІНИ НА СЕЗОННІ МЕДИКАМЕНТИ)*: 

АКЦІЙНІ ЗНИЖКИ** ВІД 10 ДО 20%:

МЕДИКАМЕНТИ ТА БІОЛОГІЧНО-АКТИВНІ ДОБАВКИ

ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ І ДИТЯЧІ ТОВАРИ, СПЕЦІАЛЬНЕ ХАРЧУВАННЯ

ЖІНОЧА ГІГІЄНА І СПЕЦІАЛЬНІ ЗАСОБИ ДОГЛЯДУ

МЕДИЧНА ТЕХНІКА, МЕДИЧНІ ТОВАРИ 


АКЦІЇ НА КОСМЕТИЧНІ ЗАСОБИ***
За брендами:

  • Знижка -25% на ТМ Фарма Гіалурон

  • Одразу дві акції від ТМ Апівіта! Подарункова акція від ТМ Апівіта (до закінчення подарункової продукції): при купівлі будь-якого крему для обличчя Апівіта – Апівіта Експрес-Скраб для освітлення шкіри обличчя з чорницею за акційною ціною 1 гривня, а у період 09.02-14.02 – знижка 15% на весь асортимент цього бренду!

  • Подарункова акція від ТМ Веледа (до закінчення подарункової продукції): при купівлі продукції ТМ Веледа на суму від 450 грн в одному чеку – Веледа Колд-Крем захисний від вітру та холоду 30мл за акційною ціною 1 гривня!

  • Акція 1+1=3 від ТМ Віши та ЛяРош Позе (в межах одного бренду) – у період 10.02-14.02.2018, слідкуйте за анонсами на нашій сторінці у Facebook!

  • Знижка 15% на шампунь проти лупи Альгопікс

За товарними категоріями:

Щоб самостійно перевірити наявність і ціну необхідних Вам ліків чи товарів у аптеках нашої мережі в режимі реального часу – завантажте мобільний додаток "Мережа аптек D.S." (іOS, Android, Windows).

Також пропонуємо скористатися новою послугою Резервування ліків, косметики, медичних і дитячих товарів на нашому сайті в режимі ОНЛАЙН або за телефоном 0 800 30 20 60; прийом замовлень з резервування: пн-пт 9.00-21.00; сб-нд 10.00-20.00)

Як зекономити на ліках без шкоди для здоров'я – читайте тут

Більше переваг у наших аптеках мають власники картки клієнта

Запрошуємо також приєднатися до нашої сторінки у Facebook

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!


*На препарати з позначкою "10 ВИГІДНИХ ПРОПОЗИЦІЙ СЕЗОНУ" за Карткою клієнта "D.S." (загального взірця та взірця "Соціальна") діє нарахування балів без надання знижки

**На препарати з позначкою "Акція" за Карткою клієнта "D.S." (загального взірця та взірця "Соціальна") надається акційна знижка від встановленої роздрібної ціни, без нарахування балів.  

***Бали за Карткою клієнта "D.S." на акційну косметику не нараховуються, проте ми заохочуємо пред'являти її при покупці до моменту оформлення касового чека, щоб зафіксувати у нашій обліковій системі усі придбані Вами позиції – відтак надалі ми зможемо персонально інформувати Вас про вигідні акції на улюблені косметичні бренди! 

Всi новини

Всі новини
Всі проекти

Новини проектів

Всі проекти