Акції вересня: в аптеках «D.S.» або резервуйте он-лайн!

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка
цілодобово
і
Служба резервування
пн-пт: 9–21, сб-нд: 10–20

Акції вересня: в аптеках «D.S.» або резервуйте он-лайн!

Чи була ця інформація корисною для вас?
{2} {0}

Пропонуємо ознайомитися з переліком вигідних акційних пропозицій на медикаменти, косметику, медичні й дитячі товари у мережі аптек «D.S.», що діятимуть від 1 до 30 вересня!  

ТОП-10 ПРОПОЗИЦІЙ СЕЗОНУ (НИЗЬКІ ВИГІДНІ ЦІНИ НА СЕЗОННІ МЕДИКАМЕНТИ)*: 
переглянути товари на сайті резервування

  АКЦІЙНІ ЗНИЖКИ** ВІД 10 ДО 20%:  


МЕДИКАМЕНТИ ТА БІОЛОГІЧНО-АКТИВНІ ДОБАВКИ 
переглянути товари на сайті резервування

а також:
ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ, АКСЕСУАРИ, ТОВАРИ ДЛЯ ДОГЛЯДУ ЗА МАЛЮКОМ 
переглянути товари на сайті резервування
ЖІНОЧА ГІГІЄНА І СПЕЦІАЛЬНІ ЗАСОБИ ДОГЛЯДУ 
переглянути товари на сайті резервування
  • Прокладки Котекс (10 позицій в асортименті; до закінчення товарних залишків);
  • прокладки Лібресс (7 позицій в асортименті; до закінчення товарних залишків);
  • акція на визначений асортимент прокладок Олвейс (ультра лайт, нормал, найт, супер дуо): при купівлі якоїсь із цих позицій – Діскріт Нормал Прокладки щоденні дихаючі за 1 коп. в одному чеку
  • трусики урологічні Тена™ (Швеція).
ЗАСОБИ ДЛЯ ГІГІЄНИ РОТОВОЇ ПОРОЖНИНИ 
переглянути товари на сайті резервування
         м. Львів, пр. Шевченка, 22;
         м. Чернівці, пр. Незалежності, 113;
МЕДИЧНА ТЕХНІКА, МЕДИЧНІ ТОВАРИ
переглянути товари на сайті резервування   АКЦІЇ НА КОСМЕТИЧНІ ЗАСОБИ***
За брендами:   

          1. на засоби для очищення та догляду за проблемною шкірою EFFACLAR: при купівлі будь-яких товарів для краси та здоров'я консультанти надаватимуть покупцям пробники Ля Рош-Позе Еффаклар Гель-мус для очищення жирної та проблемної шкіри і Ля Рош-Позе Еффаклар Дуо + Корегуючий засіб комплексної дії. А придбавши засіб із лінії EFFACLAR, ви отримаєте в подарунок набір міні-продуктів #FreeFromSplit;
          2. на крем для догляду за чутливою шкірою TOLERIANE SENSITIVE: у визначених аптеках, де працюватимуть консультанти L'Oréal™, при купівлі будь-яких товарів для краси та здоров'я покупці отримають пробники лінії Ля Рош-Позе Толеран. А придбавши Ля Рош-Позе Толеран Сенситив Крем пребіотичний зволожуючий для захисту нормальної та комбінованої чутливої шкіри, ви отримаєте в подарунок набір міні-продуктів Ля Рош-Позе Толеран (крем-гель очищуючий для чутливої шкіри та Ля Рош-Позе Толеран Тон Тональний крем зволожувальний SPF 20 − світло-бежевий флюїд)! Слідкуйте за інформацією на сайті і нашими анонсами у Facebook.

Щоби самостійно перевірити наявність і ціну необхідних Вам ліків чи товарів у аптеках нашої мережі в режимі реального часу – завантажте мобільний додаток «Мережа аптек D.S.» (іOS, Android, Windows). 

Також пропонуємо скористатися новою послугою Резервування ліків, косметики, медичних і дитячих товарів на нашому сайті в режимі ОНЛАЙН або за телефоном 0 800 30 20 60; прийом замовлень з резервування: пн-пт 9.00-21.00; сб-нд 10.00-20.00).

Як зекономити на ліках без шкоди для здоров'я – читайте тут.

Більше переваг у наших аптеках мають власники картки клієнта.

Запрошуємо також приєднатися до нашої сторінки у Facebook.

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я! 

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВЛАСНИКІВ КАРТКИ КЛІЄНТА "D.S.":

*На препарати з позначкою "10 ВИГІДНИХ ПРОПОЗИЦІЙ СЕЗОНУ" за Карткою клієнта "D.S." (загального взірця та взірця "Соціальна") діє нарахування балів без надання знижки.

**На препарати з позначкою "Акція" за Карткою клієнта "D.S." (загального взірця та взірця "Соціальна") надається акційна знижка від встановленої роздрібної ціни, без нарахування балів.  

***Бали за Карткою клієнта "D.S." на акційну косметику не нараховуються, проте ми заохочуємо пред'являти її при покупці до моменту оформлення касового чека, щоб зафіксувати у нашій обліковій системі усі придбані Вами позиції – відтак надалі ми зможемо персонально інформувати Вас про вигідні акції на улюблені косметичні бренди! 


Всi новини

Всі новини
Всі проекти

Новини проектів

Всі проекти