Акції від світових косметичних брендів у січні: свято триває…

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка
цілодобово
і
Служба резервування
пн-пт: 9–21, сб-нд: 10–20

Акції від світових косметичних брендів у січні: свято триває…

Чи була ця інформація корисною для вас?
{2} {1}
Святковий січень лише розпочався, і в нас є багато вигідних знижок та чудових подарунків для вас від улюблених торгових марок! До вашої уваги перелік акцій на брендову косметику, які діють у січні. Не пропустіть! 

  • −20% на весь асортимент французького виробника натуральної косметики Кодалі/Caudalie, окрім подарункових наборів, від 4 до 10 січня в аптеках, де наявна продукція цього бренда: 
ЛЬВІВ, пр. Шевченка, 22 
ЛУЦЬК, пр. Волі, 9
УЖГОРОД, пл. Шандора Петефі, 13
КИЇВ, вул. Велика Васильківська, 65
КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ, вул. Грушевського, 42а  
РІВНЕ, вул. Макарова, 23 (ТРЦ «Екватор»)
КИЇВ, вул. Велика Васильківська, 65 24 січня
  • Акція 1+1=3 від французького бренда Віши/Vichy у визначених аптеках Львова, Чернівців, Луцька, Ужгорода й Тернополя (окрім подарункових наборів):
9 та 11 січня
ЧЕРНІВЦІ, вул. Головна, 41

10-11 січня
ЛЬВІВ, вул. Галицька, 19

23-25 січня
ЛЬВІВ, пр. Свободи, 33

24-25 січня
ЛЬВІВ, пр. Червоної Калини, 36 (ТЦ «Шувар») 

25 січня
ТЕРНОПІЛЬ, вул. Текстильна, 28ч (ТРЦ «Подоляни»)

ЛУЦЬК, пр. Волі, 9

УЖГОРОД, пл. Шандора Петефі, 13

25-26 січня
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ, вул. Проскурівська, 18

29-30 січня
ЛЬВІВ, пр. Шевченка, 22

  • −20% на всю продукцію грецького виробника органічної косметики з високоякісних екстрактів та масел рослин і продуктів бджільництва Апівіта/APIVITA™  від 15 грудня до 15 січня у всіх аптеках, де наявний асортимент цього бренда – у Львові, Тернополі, Чернівцях, Луцьку, Хмельницькому, Кам'янці-Подільському, Києві, Ужгороді. Повна інформація та адреси аптек – за номером Центру підтримки клієнтів 0800302060, дзвінки безкоштовні.

  • 25% на весь асортимент натуральної косметики європейських брендів ОрметаАй КеаСВРСкінормілУрьяж, окрім наборів, від 4 до 7 січня у визначених аптеках Львова, Чернівців, Києва, Тернополя, Рівного, Хмельницького, Луцька, Ужгорода, Кам'янця-Подільського, де наявний асортимент (уточняйте наявність вказаних косметичних лінійок у обраній Вами аптеці за номером Центру підтримки клієнтів 0800302060, дзвінки безкоштовні).
  • ‒40% на другий (дешевший) засіб у чеку при купівлі косметики брендів ДоліваЛабобеллСкін ін БалансФарма Гіалурон німецької компанії Фарматайсс Косметікс, від 1 до 31 січня. Адреси аптек, в яких діє акція на косметичні засоби цього виробника, уточняйте за номером Центру підтримки клієнтів 0800302060, дзвінки безкоштовні.

Також у нашій мережі діють чудові подарункові акції від торгової марки Лореаль: 

Детальніше – тут.

Переглянути повний асортимент усіх косметичних брендів та уточнити адресу найближчого закладу, де наявна акційна продукція, можна на нашому сайті.

Нагадуємо, що бали за Карткою клієнта «D.S.» на акційну косметику не нараховуються, проте ми заохочуємо пред'являти її при покупці до моменту оформлення касового чека, щоб зафіксувати у нашій обліковій системі усі придбані Вами позиції – відтак надалі ми зможемо персонально інформувати Вас про вигідні акції на улюблені косметичні бренди!  А щоб мати Картку клієнта завжди зі собою для Вашої зручності пропонуємо перейти на її електронний варіант – для цього завантажте мобільний додаток Мережа аптек «D.S.».

Красивих вам покупок!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Акції січня: в аптеках «D.S.» або резервуйте он-лайн!

Всi новини

Всі новини
Всі проекти

Новини проектів

Всі проекти