Дегустація дитячої продукції Milupa™ в аптеках «D.S.» у Кам'янці-Подільському

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка
цілодобово
і
Служба резервування
пн-пт: 9–21, сб-нд: 10–20

Дегустація дитячої продукції Milupa™ в аптеках «D.S.» у Кам'янці-Подільському

Чи була ця інформація корисною для вас?
{3} {0}

Понад 80 років дитяче харчування Milupa™ популярне серед європейських мам. У ньому користь натуральних інгредієнтів органічно поєднується з приємним смаком. Аби переконатися в цьому, завітайте в наші аптеки у Кам'янці-Подільському 29-30 листопада й продегустуйте дитячі каші, пюре та печиво разом зі своїм малюком!

Заходи відбуватимуться за участі представника бренда Milupa™ в Україні в аптечних закладах «D.S.» на проспекті Грушевського, 42 та вул. Огієнка, 55:

  • 29 листопада — від 14:00 до 18:00;
  • 30 листопада — від 12:00 до 17:00.

Запрошуємо!

Інформаційна довідка:

Milupa — німецька торгова марка, під якою випускаються продукти дитячого харчування виробництва компанії Nutricia. Від 2007 року входить до складу групи компаній Danone.

Milupa була заснована як невелике сімейне підприємство 1921 року у Фрідріхсдорфі, Німеччина. Її засновник — Еміль Паулі (Emil Pauly), нащадок французької сім'ї, що емігрувала до Німеччини на початку ХVIII століття. Спочатку підприємство було засноване для виготовлення кондитерських виробів і печива, які скоро стали популярними в усьому Фрідріхсдорфі. У 1930 році Еміль Паулі вирішив, що компанії, яка постійно зростає та розширюється, необхідне нове ім'я. Еміль створив назву, використовуючи останні 3 літери свого імені та перші 3 літери прізвища. Результат, Milpau, Еміля не задовольнив, тому він змінив послідовність літер на більш милозвучну, і так з'явилася відома назва Milupa.

У 1933 році Паулі почали виробляти дитячу продукцію. Перші продукти дитячого харчування з назвою Milupa були зроблені на зерновій основі. У виробництві дитячої продукції Milupa сім'я Паулі використовувала принципи, які вже зробили відомими їхні кондитерські вироби, тому і цього разу продукція підприємства мала велику популярність. За 20 років Milupa стала найбільшим виробником продуктів дитячого харчування в Німеччині, а також у світовому масштабі почала завойовувати репутацію підприємства, що приділяє значну увагу дослідженням продуктів дитячого харчування та їхнього впливу на розвиток малюків.

Разом з успішним розвитком підприємства у 1954 році Milupa почала програму з дослідження складу грудного молока, метою якої було створення виробництва молочних сумішей, що близькі за складом до грудного молока матерів, які з різних причин не могли годувати малюка грудьми. У результаті програми досліджень 1964 року на європейському ринку з'явилася перша молочна суміш Milupa для немовлят «Milumil».

Сьогодні Milupa має досвід у виробництві дитячого харчування вже понад 80 років. Бренд є частиною міжнародної групи Danone, провідного європейського виробника молока та фасованої води, з обігом понад 14 мільярдів євро і персоналом понад 101 000 працівників.

Уточнити наявність товарів Milupa™ та іншої продукції для дітей в аптеках «D.S.» можна за безкоштовним номером Центру підтримки клієнтів 800 30 20 60, а переглянути й зарезервувати на сайті – перейшовши за гіперлінками.

Хай Ваш малюк росте здоровим і щасливим!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Стартує щаслива «Чорна п’ятниця» в аптеках «D.S.»!
Дні здорового волосся в аптеці «D.S.» в Ужгороді!
Акційні пропозиції листопада: в аптеках «D.S.» або резервуйте онлайн!
10 вигідних сезонних пропозицій у листопаді!
Акції від світових косметичних брендів у листопаді: сяймо всупереч негоді!
‒30% на весь асортимент Apivita™ у листопаді!
Акція від VICHY 1+1=3 у листопаді!
До –40% на товари для дітей у листопаді!
Знижки до 20% на товари для жіночої гігієни і спеціальні засоби догляду у листопаді!
Акція від швейцарського бренда Weleda у листопаді!

Всi новини

Всі новини
Всі проекти

Новини проектів

Всі проекти