Долучаємося до боротьби з епідемією

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка і Служба резервування
пн-пт: 8–22, сб: 9-20, нд: 10–20

Долучаємося до боротьби з епідемією

Чи була ця інформація корисною для вас?
{4} {1}

У цей нелегкий час взаємодопомога рівноцінна зброї не тільки супроти недуг, але й розчарування, страху та зневіри. У березні мережа аптек «D.S.» підтримала кілька лікарень – у Чернівцях, Львові та Коломиї, надавши їм необхідні медикаменти для боротьби з коронавірусом.

Як відповідальний роботодавець, наше підприємство сплатило страховий внесок за кожного працівника на випадок захворювання коронавірусом COVID-19, підписавши відповідний договір із ТзДВ «Страхова компанія «Ю.Ес.Ай.». Програма передбачає гарантований страховий захист у розмірі 5 тис. грн у разі інфікування.

Завдяки цьому рішенню ми також долучилися до спільної боротьби з недугою разом зі страховою компанією. 5% від кожного проданого полісу за програмою «COVID-19» (20 тис. грн загалом) страховик пожертвував на медичні потреби лікарень. Наша компанія, окрім сплачених страхових внесків за договором у розмірі 226 тис. грн, додатково виділила 12,5 тис. грн. На ці кошти ми спільно зі страховиком закупили для Львівської інфекційної лікарні медикаменти, необхідні для допомоги пацієнтам із підозрою на коронавірус.

Також цього місяця наша компанія виділила 10 тис. грн Коломийській районній інфекційній лікарні на придбання необхідних медикаментів у зв'язку з поширенням COVID-19. А до того благодійно надала необхідні медикаменти Чернівецькій першій міській лікарні, яку нещодавно перепрофілювали на госпітальну базу для прийому хворих на COVID-19, на загальну суму понад 35 тис. грн.

Нагадуємо, що на час оголошеного карантину проти поширення вірусу COVID-19 усі аптеки «D.S.» працюють у штатному режимі. Вжито низку заходів для підвищення безпеки як фармацевтів, так і пацієнтів. Для скорочення часу перебування в аптеці і пришвидшення обслуговування доцільно використовувати можливість онлайн-резервування на сайті apteka-ds.com.ua або через мобільний додаток «D.S. Ціни на сайті та у мобільному додатку до 3% нижчі, аніж роздрібні аптечні (окрім акційних товарів), а в усіх аптеках мережі можна розраховуватися банківською карткою.

Більше інформації про різні соціальні ініціативи мережі аптек «D.S.», реалізовані упродовж кількох попередніх років, – у наших трьох Соціальних звітах:

https://issuu.com/marketuniversal/docs/soczvit2016_2019_issuu
https://issuu.com/marketuniversal/docs/soczvit2014-2015
https://issuu.com/marketuniversal/docs/socialnyi_zvit_2013


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Благодійна допомога для відділення реанімації лікарні №1 у Чернівцях

Всi новини

Всі новини
Всі проекти

Новини проектів

Всі проекти