Філософ, Чорний і Катана: історія кіборгів у… коміксах

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка і Служба резервування
пн-пт: 8–22, сб: 9-20, нд: 10–20

Філософ, Чорний і Катана: історія кіборгів у… коміксах

Чи була ця інформація корисною для вас?
{2} {0}

Мережа аптек «D.S.» підтримала видання комікса про легендарних захисників Донецького аеропорту

Комікс «Кіборги: історія трьох» – це розповідь у малюнках про трьох бійців львівської 80-ої окремої аеромобільної бригади із позивними Філософ, Чорний і Катана, які взимку 2014 року обороняли Донецький аеропорт. Під час тривалих боїв за аеропорт у Донецьку один із бійців зазнав тяжких поранень. Вірні друзі не залишили його і, ризикуючи власним життям, винесли його із поля бою у тридцятиградусний мороз. До слова, побратими були без зброї бронежилетів. З трьох оборонців до рідного Львова повернувся лише Катана. Він і розповів історію трьох кіборгів у форматі комікса. 

Видання створено на зразок аналогічної продукції американської фірми Marvel. Особливість коміксу − максимальний документалізм: на малюнках максимально точно відтворено інтер’єр аеропорту, зброю та спорядження його оборонців. Щоб досягти реалістичності зображення, художник та студент коледжу ім. Івана Труша Дмитро Ткаченко вивчав фото- і відеоматеріали тих подій. У коміксі оминули лише кілька драматичних моментів, щоб його могли читати і діти.

«Кіборги: історія трьох» вийде накладом 10 тисяч примірників українською мовою і 2 тисячі примірників — англійською. Гроші з продажу скерують на підготовку наступних випусків, а також на реабілітацію поранених бійців. Презентація «Кіборги: історія трьох» відбудеться у рамках Форуму видавців. Видала його громадська організація "Вірні традиціям".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Як допомогти армії разом з мережею аптек "D.S."?
Звітуємо про зібрані кошти для допомоги військовим!
Об'єднуємо зусилля для підтримки воїнів АТО! 
Поміж світлом і тінню: вистава театру тіней для дітей учасників АТО
Солодкий подарунок до Дня захисника України від аптекарів

Всi новини

Всі новини
Всі проекти

Новини проектів

Всі проекти