Мережа аптек «D.S.» – серед переможців конкурсу «Панацея 2019»

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка і Служба резервування
пн-пт: 8–22, сб: 9-20, нд: 10–20

Мережа аптек «D.S.» – серед переможців конкурсу «Панацея 2019»

Чи була ця інформація корисною для вас?
{1} {0}

18 вересня відбулася церемонія нагородження переможців ХХ конкурсу професіоналів фармацевтичної галузі «Панацея 2019» у Києві. За результатами наша компанія здобула перемогу в номінації «20 років лідерства: Аптека» – за збереження й відновлення аптеки «Під Угорською Короною»! 

«Панацея» – щорічний конкурс, що має на меті аналіз діяльності фармринку, фіксацію головних змін та визначення лідерів галузі. Від моменту заснування – 1999 року – перемога в ньому стала престижною та бажаною професійною відзнакою, своєрідним знаком якості, а також дороговказом для майбутніх переможців.

Нагадуємо, що 2012 р. наша компанія зберегла і відновила старовинну львівську аптеку «Під Угорською короною» (рік заснування – 1772), яка була під загрозою закриття. Сьогодні це не лише чинний аптечний заклад у складі мережі «D.S.», але й перший в Україні інтерактивний музей «D.S. Таємна Аптека». А в червні цьогоріч у рамках своєї соціальної відповідальності наша компанія відновила старовинний вигляд та історичний інтер'єр аптеки «На Марійській площі» у Львові, якій понад 100 років і яка перебувала під загрозою закриття та знищення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Відновлена фармацевтична перлина
Мережа аптек «D.S.» дала нове життя 100-річній аптеці
Сертифікований – значить гідний довіри!
Наш третій Соціальний звіт

Всi новини

Всі новини
Всі проекти

Новини проектів

Всі проекти