Наші стипендіати на 2018-2019 навчальний рік

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка і Служба резервування
пн-пт: 8–22, сб: 9-21, нд: 10–20

Наші стипендіати на 2018-2019 навчальний рік

Чи була ця інформація корисною для вас?
{1} {0}

Уже багато років поспіль наша компанія надає стипендії кільком студентам Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького та Українського католицького університету, які відзначилися високою успішністю. У такий спосіб підтримуємо талановиту молодь і плекаємо культуру меценатства в Україні. 

Цьогоріч стипендії від мережі аптек «D.S.» здобули двоє студентів 5 курсу фармацевтичного факультету ЛНМУ ім. Д. Галицького Юрій Сьома та Ольга Марущак, а вартість навчання студентки 3 курсу соціальної роботи УКУ Мар'яни Чернецької повністю покриває родина Олега та Ірени Никулишиних (Олег Никулишин – генеральний директор і співвласник, а обоє з подружжя – засновники нашої компанії). 

Наші нові стипендіати ‒ цікаві, талановиті, неординарні особистості, які за роки навчання у своїх вишах вже відзначилися як здібні студенти, перспективні науковці та вмотивовані соціальні працівники. Ми зустрілися, щоби дізнатися про їхні досягнення, світогляд, плани на майбутнє. 

‒ Чим плануєте займатися після закінчення навчання? І що для вас означає бути справжнім фармацевтом? 

Ю.С.: Під час навчання я зрозумів, що душа лежить до науки. Це надихає – мати можливість стати новатором, бодай трохи розширити межі людських знань. Університет надає таку можливість – не без труднощів. Також мені імпонує перспектива працювати над розробкою та виробництвом нових лікарських засобів, і таку можливість надають фармацевтичні підприємства. Не відкидаю і ймовірної роботи в аптеці, хоча спілкування з пацієнтами вимагає великих внутрішніх резервів і досвіду. Бути справжнім фармацевтом ‒ значить постійно вчитися. Фармація розвивається настільки стрімко, що видані ще вчора підручники сьогодні можуть виявитися застарілими. Фармацевт повинен постійно стежити за розвитком науки і змінами в законодавстві. На щастя, для цього є чимало електронних ресурсів, якими може скористатися фармацевт. 

О.М.: Я не чекаю завершення навчання, аби почати реалізовувати свої професійні амбіції. Паралельно з практичними заняттями самостійно вивчала програмування, понад півроку проходила стажування і тепер працюю в ІТ-сфері програмістом та аналітиком медичних даних. Мрію про власний стартап у галузі e-health (електронна система охорони здоров’я, що забезпечує автоматизацію ведення обліку медичних послуг та управління медичною інформацією в електронному вигляді – авт.). До вподоби реформи в медичній галузі, які зараз тривають. 

Бути справжнім фармацевтом ‒ значить постійно прагнути здобувати нові знання, вдосконалювати навички, шукати відповіді на важливі питання. Фармацевт має високу мету ‒ допомогти кожному, хто до нього звертається. Украй важливо системно покращувати якість життя людей. На мою думку, сьогодні фахівець фармації має активно застосовувати інформаційні технології для досягнення цієї мети. 

М.Ч.: Після навчання хочу працювати над змінами в системі освіти, реформою деінституалізації інтернатних закладів та в сфері соціальної політики. Усе залежатиме від потреб суспільства. Уже тепер активно займаюся соціалізацією дітей-сиріт, відвідую інтернати й сиротинці, проводжу майстер-класи та лекції, цікавлюся соціально-педагогічною допомогою дітям з аутизмом (це також є темою моєї курсової роботи) і соціальним підприємництвом. 

Хоча в мене інша спеціалізація, вважаю, що справжній фармацевт має бути гнучким: це не робот, який просто виконує замовлення клієнтів, а передусім компетентна людина, яка надає професійну консультацію, відчуває відповідальність за здоров'я пацієнтів. 

‒ Що, на ваш погляд, слід змінити або покращити у фармацевтичній галузі? 

Ю.С.: Фармацевтична галузь в Україні, та й галузь охорони здоров’я загалом, переживають складний період. На мою думку, слід упорядкувати відпуск   рецептурних лікарських засобів. Також важливо підвищити рівень свідомості населення щодо небезпеки самолікування. Особливо слід наголошувати на ризиках, пов'язаних із нераціональним застосуванням антибіотиків. Допоки ці питання не будуть належно врегульовані законодавством, велику роль відіграватиме висококваліфікована фармопіка, хоча провізор і не може переймати функції лікаря. 

О.М.: Передусім я змінила б фармопіку в її реальному вияві, зробивши максимально доступною й правдивою для пацієнта і зручною у наданні ‒ для провізора. Адже, якими ефективними не були б медикаменти, лікування не має сенсу, якщо пацієнт просто забув їх прийняти або зробив це неправильно. Також у рамках дипломної роботи я досліджую тему синергічних лікарських комбінацій. Вбачаю в цьому потенціал для нових зрушень у фармації. 

М.Ч.: Я не фахівець у цій сфері, але думаю, що фармацевтична галузь потребує насамперед компетентних і відповідальних спеціалістів, які творчо й інноваційно підходитимуть до своєї професії, створюючи лікарські засоби для збереження здоров'я людей. Це стосується всіх ланок ‒ від виробництва ліків до обслуговування в аптеках. 

‒ Розкажіть трохи про ваші зацікавлення, хобі. У яких сферах, окрім університету, проявляєте себе? 

Ю.С.: Окрім навчання, працюю лаборантом кафедри фармакогнозії і ботаніки в рідному університеті. Це додатковий спосіб здобути навички дослідника, оскільки робота в лабораторії передбачає підготовку обладнання, приготування розчинів реактивів, участь у плануванні експериментів, використання спеціалізованих комп'ютерних програм. Також маю далеке від фармації хобі ‒ створювати дизайн комп'ютерних ігор і писати до них сценарії (усміхається). Хоча навчання забирає ледь не весь час, намагаюся брати участь у конференціях, тренінгах та воркшопах (навчальні заходи, де учасники здобувають знання самостійно – авт.), які організовують українські й міжнародні компанії, некомерційні організації. 

О.М.: Цікавлюся інформаційними технологіями, аналітикою даних, тому майже весь вільний час присвячую роботі та поглибленню знань у цій сфері. Подобається дізнаватись про наукові відкриття, ефективні бізнес-стратегії та нові методи вдосконалення стилю життя. Захоплює когнітивістика (міждисциплінарний науковий напрям, що об'єднує теорію пізнання, когнітивну психологію, нейрофізіологію, когнітивну лінгвістику і теорію штучного інтелекту ‒ авт.). Минулого року була активним членом міжнародної громадської організації AIESEC, проте через брак часу наразі не займаюся волонтерством. Дуже люблю подорожувати: намагаюся планувати мандрівки якомога бюджетніше і насиченіше. Цьоріч вдалося відвідати понад 15 міст у 10 країнах світу, витративши на це зовсім мало коштів. 

М.Ч.: Колись відвідувала школу естетичного виховання, де навчилася грати на фортепіано, співати й танцювати. Уже в університеті, у вільний від занять час, вивчала іврит та пізнавала арт-терапію. Також моїм великим захопленням є музика ‒ вчуся грати на укулеле (чотириструнний щипковий музичний інструмент, різновид гітари ‒ авт.). 

‒ Оскільки наша компанія надає вам річні стипендії, важко втриматися від запитання: що чули про мережу аптек «D.S.» і яку думку сформували про неї? 

Ю.С.: Мені відомо, що ваша компанія здійснює активну діяльність у сфері соціально-громадських заходів. Також «D.S.» займається благодійністю та інвестує кошти в розвиток української освіти. Цікавим проектом є «Таємна Аптека», який, на мою думку, сприяє популяризації фармацевтичного фаху серед різних верств населення. Це чудово, що ваша компанія настільки активно працює у соціальній та освітній сферах і своєю діяльністю забезпечує формування позитивного ставлення пацієнтів до фармацевтів. 

О.М.: Аптеки мережі «D.S.» завжди вирізнялися для мене з-поміж усіх інших якістю надання послуг. Мені подобаються цінності компанії, шлях до успіху через здобуття лояльності й довіри пацієнтів. Звісно, співпраця з медичним університетом також дуже імпонує! (сміється) Зі слів колег-студентів я багато чула про високий рівень професіоналізму та чесність провізорів у вашій мережі, тому сміливо звертаюся за допомогою, коли фізично вразлива. Також я щиро вдячна, що саме цей бренд підтримує студентів. 

М.Ч.: Хочу ще раз подякувати Олегові Вікторовичу, адже маю змогу навчатися безкоштовно саме завдяки родинній стипендії Никулишиних. Знаю, що компанія має велику мережу аптек по всій Україні. Я також входжу до числа клієнтів «D.S.», зокрема через наявність значного асортименту препаратів. Мені імпонують цінності вашої компанії і те, що ви займаєтеся благодійністю.  

‒ Насамкінець, традиційне запитання: чим для вас стала стипендія від нашої мережі (окрім як приємною несподіванкою)? 

Ю.С.: Для мене це нагорода за зусилля, докладені під час підготовки до Всеукраїнської олімпіади з фармації, а також дуже хороший стимул для подальшого розвитку як фахівця. Навчання не буває без труднощів, а такі чинники мотивації допомагають не відступати від мети. Ця стипендія справді унікальна для фармацевтів. 

О.М.: Ваша стипендія ‒ не тільки велика радість для мене і батьків, мотивація до навчання, але й свідчення того, що європейські цінності вже вкорінюються в нашому суспільстві. Приємно, що одна з провідних фармацевтичних компаній України розвиває відповідальне лідерство: «Ми допоможемо тобі з надією, що колись ти досягнеш успіху і теж допоможеш іншим». Це великий обов’язок ‒ виправдати очікування, не тільки обіцяти, але й діяти. Я дуже вдячна мережі аптек «D.S.» за те, що продовжує інвестувати в молодь, зокрема виявляючи довіру до мене, та всяко засвідчує ‒ праця обов'язково винагороджується. 

М.Ч.: Стипендія для мене є значним виявом довіри, який дає мотивацію і натхнення вдосконалюватися, бути причетною до позитивних змін у суспільстві. 

Бажаємо нашим стипендіатам міцного здоров’я, наснаги й реалізації мрій та планів! Сподіваємося, що у майбутньому, збудувавши успішну кар'єру, вони не забудуть підтримувати здібне студентство й інвестувати у розвиток національної освіти. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Вітаємо стипендіатів мережі аптек «D.S.» 2017-2018 навчального року!
Аптеки «D.S.» ‒ у дипломній роботі студентки Києво-Могилянки!
Кар'єра і стажування в мережі аптек «D.S.»: беремо участь у Форумі кар'єри УКУ!
«Свідчити, служити, спілкуватися»: Школа біоетики 2018 стартувала!
Підтримуємо учнів військового ліцею

Всi новини

Всі новини
Всі проекти

Новини проектів

Всі проекти