Нові правила нарахування та обміну балів!

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка і Служба резервування
пн-пт: 8–22, сб: 9-20, нд: 10–20

Нові правила нарахування та обміну балів!

Чи була ця інформація корисною для вас?
{2} {0}

Повідомляємо, що від 11 червня 2019 року для наших клієнтів – власників картки «D.S.» (взірця загальна, соціальна, електронна) – набувають чинності зміни у нашій програмі лояльності. Ми спростили правила, відтепер 1 бонусний бал = 1 гривня!

МИТТЄВА ЗНИЖКА залишається без змін: за карткою клієнта, як і раніше, надається знижка 3% на ліки і біологічно активні добавки (окрім акційних товарів поточного календарного місяця, переліків «ТОП-10 сезону» та «Програма низьких цін») і, на вибір клієнта, «або знижка 3%, або бали» на ліки з державним регулюванням ціни. Знижка за карткою не сумується з акційними та іншими видами знижок.

НАРАХУВАННЯ БАЛІВ спрощено: за кожну покупку на номер картки нараховуватиметься 4% від суми чека (окрім суми акційних товарів і тих, ціни на які підлягають державному регулюванню) у формі бонусних балів. Враховуються усі види покупок – як в аптеці, так і при онлайн-резервуванні на нашому сайті або через наш мобільний додаток. Відтепер 1 накопичений бал є умовним еквівалентом 1 гривні.

ОБМІН (ВИКОРИСТАННЯ, СПИСАННЯ) БАЛІВ НА ЗНИЖКУ: як тільки накопичення на картці становитимуть 50 балів – під час наступної покупки можна отримати 50 гривень знижки! За бажанням бали можна накопичувати до більшої суми. Доступною для обміну на знижку буде будь-яка сума, кратна 50. Утім, залишок анульовується, якщо від моменту останньої покупки минуло півроку.

ПЕРЕРАХУНОК ЗАЛИШКУ БАЛІВ: увечері 10 червня залишок балів на картках клієнтів буде автоматично переведено в гривні, згідно з попередніми правилами програми. Щоби перевірити результати перерахунку балів:

  • Загальна картка «D.S.» – залишок балів станом на кінець 10.06.2019 слід поділити на 2,5 (або кожні 125 балів = 50 гривень). 
  • Соціальна картка «D.S.» – залишок балів станом на кінець 10.06.2019 слід поділити на 2,0 (або кожні 50 балів = 25 гривень).
Зазначимо, що нововведення вже успішно апробовані на працівниках нашої компанії, які також є учасниками нашої дисконтно-бонусної програми лояльності.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Рецепт на ліки у вашому телефоні!
Мобільний додаток «D.S.»: менше «кліків», більше нових функцій, 20 тисяч користувачів
Купити франшизу «АПТЕКА „D.S.”» – вигідно!
Пошук та резервування ліків – відтепер у режимі онлайн!
Мережа аптеках «D.S.» – учасник урядової програми «Доступні ліки»
У програмі «Доступні ліки» оновили реєстр препаратів
Ліки належної якості обміну чи поверненню не підлягають
Лікарські рослини у нашій лінійці «Arbor Vitae»!
Як зекономити на ліках: 4 поради від мережі аптек «D.S.»

Всi новини

Всі новини
Всі проекти

Новини проектів

Всі проекти