Партнерство у фестивалі «ДонКульт»

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка
цілодобово
і
Служба резервування
пн-пт: 9–21, сб-нд: 10–20

Партнерство у фестивалі «ДонКульт»

Чи була ця інформація корисною для вас?
{0} {0}
16-30 червня 2015 року відбудеться фестиваль донецької культури у Львові «ДонКульт». Ініціатором дійства є Благодійний Фонд "Мистецькі надра" і представники різних сфер культурного та академічного життя України, а мережа аптек "D.S." – одним із донаторів.

Ідея проекту – показати різноманітність і багатовимірність регіонів України, застосовуючи культурний потенціал як дієвий інструмент в налагодженні діалогу всередині країни та формуванні відкритого і толерантного суспільства.

Загалом цей проект передбачає проведення двічі на рік у різних регіонах України мультидисциплінарних мистецьких форумів, присвячених певному регіону. Репрезентуватимуть регіон через мистецтво, музику, літературу, театр, кіно, лекції, дискусії, зустрічі з митцями та дослідниками, майстер-класи для дітей. Такі форуми мають стати майданчиком для спілкування митців та представників культури і науки з локальними громадами.

У рамках Форуму у Львові заплановано близько 80 подій, тобто 6-7 кожного дня, запланована кількість відвідувачів – 20-25 000 осіб.

«Подібний фестиваль, під час якого відбулася презентація культури Донбасу, вже пройшов у Києві. Це була дуже ефектна подія, пов'язана не лише з сучасним, але й із класичним мистецтвом. Після цього виникла ідея зробити такий фестиваль і в чарівному Львові», – розповів відомий режисер Влад Троїцький.
На його думку, в умовах війни дуже складно знайти час і сили для прекрасного. Втім, зробити це вкрай необхідно. «Якщо ми будемо думати тільки про війну, то точно її програємо. Виграти ми можемо, якщо почнемо думати про мир і створювати його», – впевнений Троїцький.

Програма фестивалю тут: http://www.dofa.fund/

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Звітуємо про зібрані кошти для допомоги військовим!
Запрошуємо у "D.S. Таємну Аптеку"!
Екопакети для аптек "D.S."
За підтримки мережі аптек "D.S": «Такі молоді» на «Львівській хвилі»

Всi новини

Всі новини
Всі проекти

Новини проектів

Всі проекти