Підтримуємо Фестиваль вишиванки!

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка
цілодобово
і
Служба резервування
пн-пт: 9–21, сб-нд: 10–20

Підтримуємо Фестиваль вишиванки!

Чи була ця інформація корисною для вас?
{1} {0}

16 травня у Львові відбувся IV масштабний фестиваль національного вбрання, організований ГО «Розвиток громади». Свято до Міжнародного дня вишиванки зібрало на площі біля Оперного театру кілька тисяч учасників. Наша компанія стала одним із партнерів заходу, виділивши 10 тисяч гривень на його проведення.

Свято розпочалося спільною ходою близько ста людей у вишиванках від пам’ятника Михайлу Грушевському до сцени, де впродовж дня виступали відомі українські зірки. Програма була насиченою: співочі виступи, танцювальні номери від учнів «СТК Едельвейс», шаховий турнір серед дітей, різноманітні майстер-класи й творчі змагання, конкурс «Панна Вишиванна 2019» серед представниць львівських шкіл, а також частування всіх присутніх великим тортом (розміром 8 м²!) із масляним кремом та курагою. Усі виручені кошти з пригощання організатори передали на лікування 3-річному Ярославу Мілойчикові. Відтак збір коштів продовжився на благодійній вечірці у «Fashion club» – на багаторазові катетери, які «Розвиток громади» щороку передає у дитячу клініку на вул. Пилипа Орлика.

Ми раді долучитися до проведення патріотичних заходівщо не тільки плекають любов і повагу до сакральних національних атрибутів, популяризуючи вітчизняну культуру, але й сприяють допомозі людям, які потребують підтримки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Благодійна арт-терапія для членів «Рідної школи»
Солодкий подарунок воїнам напередодні Великодня
Нові можливості для Ангелінки
Підтримуємо «Театр на Схід»
Підтримуємо учнів військового ліцею
Наші стипендіати на 2018-2019 навчальний рік
Звітуємо про зібрані кошти для допомоги військовим!

Всi новини

Всі новини
Всі проекти

Новини проектів

Всі проекти