"Програма низьких цін" в мережі аптек "D.S."

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка і Служба резервування
пн-пт: 8–22, сб: 9-20, нд: 10–20

"Програма низьких цін" в мережі аптек "D.S."

Чи була ця інформація корисною для вас?
{2} {3}
Спільно з виробниками ліків ми відкриваємо «ПРОГРАМУ НИЗЬКИХ ЦІН»! Відтепер і надалі – в аптеках «D.S.» – найзатребуваніші медикаменти від хронічних недуг за низькими цінами!

В умовах теперішньої економічної кризи та за відсутності в Україні страхової медицини, коли пацієнти вимушені повністю оплачувати своє лікування з власного гаманця без жодних компенсацій від держави, мережа «D.S.» шукає шляхів стійкого зниження цін на ліки, насамперед на найбільш уживані.

Ми ведемо переговори з усіма основними виробниками ліків, аби домогтися найкращих умов закупівлі і стабільно пропонувати нашим клієнтам якнайпривабливіші, низькі ціни на препарати від хронічних захворювань та для стаціонарного лікування. У програму включені найпоширеніші лікарські засоби для лікування хронічних захворювань серця, судин, шлунка, кишківника, печінки, хребта і суглобів, органів дихання, зору, ендокринної системи тощо за переліком, встановленим адміністрацією. Упродовж року перелік зростатиме, адже це не акція, а постійно діюча соціальна програма!*

Отож, завітайте у найближчу аптеку «D.S.» за хорошими цінами!

Аптечна довідка та Служба резервування: 0 800 30 20 60 (дзвінки безкоштовні).

Актуальний перелік медикаментів, що включені у Програму, розміщено в наших аптеках у "Кутку споживача".


*З 15 березня 2016 року на препарати, включені до переліку "Програми низьких цін", за Карткою клієнта "D.S." (загального взірця та взірця "Соціальна") можливе надання знижки 3% без нарахування балів або ж нарахування балів без надання знижки – за рішенням пред'явника Картки. Адміністрація залишає за собою право змінювати умови програми.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ТОП-10 СЕЗОНУ: вигідні ціни на сезонні медикаменти в аптеках "D.S."
Програма лояльності "Подяка за довіру"


Всi новини

Всі новини
Всі проекти

Новини проектів

Всі проекти