Розпочала роботу 100-літня аптека «На Марійській площі»!

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка і Служба резервування
пн-пт: 8–22, сб: 9-20, нд: 10–20

Розпочала роботу 100-літня аптека «На Марійській площі»!

Чи була ця інформація корисною для вас?
{1} {0}

Сьогодні особливий день для нашої компанії – на площі Адама Міцкевича, 8 під торговою маркою «D.S.» відновила роботу історична аптека Львова, яка ще недавно перебувала під загрозою закриття та знищення.

У відкритті оновленого закладу взяли участь і представники міської влади – заступник мера Львова з питань розвитку Андрій Москаленко та начальниця управління охорони історичного середовища Лілія Онищенко-Швець. Андрій Москаленко відзначив генерального директора, співвласника мережі аптек «D.S.» Олега Никулишина спеціальною пам’ятною монетою Митрополита Андрея Шептицького та подякував компанії за збереження історичної спадщини міста. Сюжет прес-служби ЛМР із відкриття оновленої аптеки «На Марійській площі» можна переглянути тут.

Наша мережа відновила старовинний вигляд та історичний інтер'єр аптеки «На Марійській площі» у рамках своєї соціальної відповідальності. Це вже другий старовинний аптечний заклад, збережений і відновлений нами. Перший – одна з найстаріших аптек міста «Під Угорською короною» (пл. Соборна, 1), яку було реанімовано 2012 року. Також у підземеллі цієї будівлі діє унікальний інтерактивний музей «D.S. Таємна аптека».

Фармація Львова має цікаву стародавню історію. Упродовж багатьох століть львівські аптеки були важливою частиною життя міста та однією з його особливостей – задовго до появи таких понять, як львівська кава чи львівський шоколад. На жаль, сьогодні значна частина історичної спадщини аптечної галузі в нашому місті вже втрачена. Ми переконані, що відновлення інтер’єру та повноцінної діяльності аптеки «На Марійській площі» має вагоме значення для соціокультурного розвитку Львова, збереження його древньої історії, розвитку туристичної інфраструктури міста.

Більше про історичне значення аптеки «На Марійській площі» читайте в нашій статті.

Графік роботи:

  • пн-пт: 08:00-22:00;
  • сб: 09:00-21:00;
  • нд: 10:00-20:00.

Як і в усіх інших аптеках нашої мережі, тут багато привабливих акцій та вигідна програма знижок і бонусів! У новій аптеці діє програма лояльності за карткою клієнта «D.S.» на весь асортимент, окрім промоційних, акційних та соціальних товарів.

Нагадуємо, що всі товари аптечного асортименту в мережі «D.S.» можна переглядати та резервувати онлайн – на нашому сайті або через мобільний додаток.

Як зекономити на ліках без шкоди для здоров’я – детальніше читайте тут.

Про умови придбання франшизи «Аптека D.S.» (якщо Ви бажаєте створити новий чи вдосконалювати вже наявний аптечний бізнес) читайте тут.

Інші проекти, реалізовані мережею аптек «D.S.».  

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 
Мережа аптек «D.S.» дала нове життя 100-річній аптеці

Купити франшизу «АПТЕКА „D.S.”» – вигідно!
Лікарські рослини у нашій лінійці «Arbor Vitae»!
Мобільний додаток «D.S.»: менше «кліків», більше нових функцій, 20 тисяч користувачів
Мережа аптеках «D.S.» – учасник урядової програми «Доступні ліки»
Пошук та резервування ліків – відтепер у режимі онлайн!
«Таємна аптека» − у фільмі «National Geographic» та «Discovery»!
У гостях у Таємного аптекаря – дітки зі «Щасливої родини»
Благодійна підтримка фестивалю «KAZ.KAR.»
Підтримуємо Фестиваль вишиванки!
Солодкий подарунок воїнам напередодні Великодня

Всi новини

Всі новини
Всі проекти

Новини проектів

Всі проекти