Шоста аптека «D.S.» у Кам’янці-Подільському!

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка і Служба резервування
пн-пт: 8–22, сб: 9-20, нд: 10–20

Шоста аптека «D.S.» у Кам’янці-Подільському!

Чи була ця інформація корисною для вас?
{2} {0}

13 жовтня у м. Кам'янці-Подільському під брендом «D.S.» розпочала роботу вже шоста аптека нашого франчайзингового партнера ПП «Медобори» Фарм − за адресою вул. Дружби народів, 2-Е.   

Графік роботи:

  • пн-пт: 08:00-21:00;
  • сб: 08:00-20:00;
  • нд: 09:00-20:00.
Як і в усіх інших аптеках нашої мережі, тут багато привабливих акцій на різні найменування аптечного асортименту та вигідна програма знижок і бонусів!   

У новій аптеці діє програма лояльності за карткою клієнта «D.S.» та партнерською карткою «D.S. Медобори». Також є акційні дні:

  • щосереди і щонеділі − «День пенсіонера»: при пред'явленні картки клієнта знижка -7% на ліки та біологічно активні добавки (на ліки з державним регулювання ціни, із переліку «Програма низьких цін» та «ТОП-10 сезону» ‒ знижка 3%) без нарахування балів;

  • щочетверга − «День матері і дитини»: усім покупцям -5% на дитячу косметику, підгузники та аксесуари і дитяче харчування (окрім продукції «Хорол»; за карткою клієнта ‒ знижка 5% без нарахування балів).

Нагадаємо, що п’ять франчайзингових аптек «D.S.» уже працюють у Кам'янці-Подільському ‒ на проспекті Грушевського, 42А, на вул. Франка, 7, на вул. Огієнка, 55, на просп. М. Грушевського, 21 і на вул. Драгоманова, 1.

Наявність товарів аптечного асортименту у новій аптеці можна уточнити за номером нашого Центру підтримки клієнтів – 0 800 30 20 60 (дзвінки безкоштовні), а зарезервувати в режимі онлайн – на нашому сайті або через мобільний додаток.   

Про умови придбання франшизи «Аптека D.S.» (якщо Ви бажаєте створити новий чи вдосконалювати вже існуючий аптечний бізнес) читайте тут.    

Як зекономити на ліках без шкоди для здоров’я – детальніше читайте тут.    

Інші проекти, реалізовані мережею аптек «D.S.».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 
Купити франшизу «АПТЕКА „D.S.”» – вигідно!
Наш мобільний додаток: 15 тисяч користувачів та оновлення функціоналу! 
Новий фукціонал на сайті резервування мережі аптек «D.S.» – підтримка онлайн!
Асортимент товарів нашої торгової марки розширюється!
Мережа аптеках «D.S.» – учасник урядової програми «Доступні ліки»

Всi новини

Всі новини
Всі проекти

Новини проектів

Всі проекти