Вигідні знижки на тонометри, глюкометри й інгалятори!

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка
цілодобово
і
Служба резервування
пн-пт: 9–21, сб-нд: 10–20

Вигідні знижки на тонометри, глюкометри й інгалятори!

Чи була ця інформація корисною для вас?
{9} {0}

Домашня медтехніка необхідна людям, які страждають від хронічних хвороб. Пропонуємо Вам ознайомитися з вигідними знижками на тонометри, глюкометри й інгалятори у вересні!

Хворі на артеріальну гіпертензію (стійке підвищення кров'яного тиску) щодня мусять вимірювати тиск тонометром, а люди з цукровим діабетом – контролювати свій рівень цукру в крові за допомогою глюкометра. Інгалятори ж справді незамінні, якщо ви часто хворієте на ГРВІ чи грип – вони швидко «доставляють» ліки аж до нижніх дихальних шляхів і ефективніше лікують кашель, аніж звичайні пігулки. У нашій мережі щомісяця діють вигідні знижки на медтехніку. Приходьте в аптеки «D.S.» у вересні й купуйте тонометри, глюкометри та інгалятори за кращими цінами:

Про те, як обрати глюкометр і правильно виміряти рівень цукру, читайте в нашій статті «Найголовніше – контроль! Обираємо глюкометр».

Про небезпеку артеріальної гіпертензії та як правильно виміряти тиск дізнавайтеся з нашої публікації «Артеріальна гіпертензія».

Про користь небулайзерів (виду інгаляторів, які перетворюють рідкий препарат в аерозольну хмаринку під впливом ультразвуку або тиску стисненого повітря) як інноваційного засобу лікування захворювань дихальних шляхів читайте в статті «Новітня технологія у лікуванні органів дихання».

Будьте здорові!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Акційні пропозиції вересня: в аптеках «D.S.» або резервуйте онлайн!
Акції від світових косметичних брендів у вересні: щедре вітання осені
Акційні пропозиції від L'Oréal™ у вересні!
–30% на косметику Apivita™ у вересні!
Найголовніше – контроль! Обираємо глюкометр

Артеріальна гіпертензія
Новітня технологія у лікуванні органів дихання
Діагноз за термометром: про що розповість температура тіла
Що має бути в домашній аптечці?

Всi новини

Всі новини
Всі проекти

Новини проектів

Всі проекти