Як зекономити на ліках: 4 поради від мережі аптек "D.S."

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка і Служба резервування
пн-пт: 8–22, сб: 9-20, нд: 10–20

Як зекономити на ліках: 4 поради від мережі аптек "D.S."

Чи була ця інформація корисною для вас?
{1} {1}

Зараз кожна сім'я намагається заощаджувати. Як же заощадити на ліках без ризику для здоров'я?

Порада 1: Запитайте в аптеці, як отримати картку клієнта. Наприклад, за карткою клієнта "D.S." надається знижка та діє вигідна система накопичення. Мати картку особливо зручно, якщо доводиться часто звертатися в аптеку.

Порада 2: Якщо у Вас нема фінансової можливості придбати призначені ліки, запитайте про аналоги з такою ж діючою речовиною. Ліки іноземного виробництва, які зараз у рази подорожчали через зростання курсу іноземних валют, часто значно дорожчі, аніж українські аналоги. Проконсультуйтесь з лікарем або фармацевтом про можливість заміни.

А у разі хронічної недуги (гіпертонія, цукровий діабет, бронхіальна астма, захворювання щитоподібної залози тощо) радимо докладно розпитати у свого лікуючого лікаря, чи належать необхідні Вам засоби до урядових програм, згідно з якими вартість лікування частково або повністю оплачує держава. Сьогодні перелік таких захворювань і/або лікарських засобів завдяки реформуванню сфери охорони здоров'я зростає.  

Порада 3: Беріть участь у акціях. Часто аптеки, розуміючи ситуацію у країні, знижують ціну на сезонні та вкрай необхідні препарати, пропонують знижки 10-15%. Слідкуйте за цими пропозиціями!

Порада 4: Обирайте аптеки чи аптечні мережі, у яких уважно контролюють процес перевезення та зберігання ліків, термін придатності і на вимогу надають сертифікати якості. Цим Ви збережете не тільки безцінне здоров'я і кошти, витрачені на неякісні медикаменти, а й час, загублений на лікування фальсифікованими ліками! Обирайте аптечні заклади з бездоганною репутацію та широким колом довіри споживачів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Арт-терапія у «D.S. Таємній аптеці»
Екопакети для аптек "D.S."
Солодкий подарунок захисникам України від аптекарів
За знання платять гроші: стипендії для майбутніх фармацевтів від мережі аптек "D.S." 

Всi новини

Всі новини
Всі проекти

Новини проектів

Всі проекти