Завершено сертифікацію за оновленим стандартом ISO 9001

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка
цілодобово
і
Служба резервування
пн-пт: 9–21, сб-нд: 10–20

Завершено сертифікацію за оновленим стандартом ISO 9001

Чи була ця інформація корисною для вас?
{0} {0}
Мережа аптек «D.S.» пройшла сертифікацію на відповідність вимогам стандарту ДСТУ ISO 9001:2015, отримавши відповідний сертифікат

Сертифікат ISO підтверджує, що підприємство працює згідно міжнародних стандартів управління і служить додатковою гарантією належної якості його товарів і послуг.

Мережа аптек «D.S.» має багаторічний досвід роботи за міжнародним стандартом ISO 9001 – у 2005 році ми були першими серед усіх аптечних закладів України , хто впровадив вимоги цього стандарту у свою діяльність. А нещодавно у ДП «Львівстандартметрологія» відбулась сертифікація нашої компанії на відповідність вимогам ДСТУ ISO 9001:2015 (оновленої версії цього нормативного документа) – першої з-поміж п’яти* інших сертифікованих вітчизняних аптечних підприємств.

Вимоги стандарту ISO 9001 охоплюють усі роботи, від якісного виконання яких прямо залежить кінцева якість товарів чи послуг: відбір і оцінка постачальників, перевірка закупленого товару, транспортування і зберігання товарів у належних умовах, підготовка та підвищення кваліфікації працівників, ведення відповідної документації, аналізування відгуків і пропозицій кінцевих споживачів з метою покращення рівня послуг, управління ризиками.

Робота за стандартом ISO 9001 вважається у світі добрим діловим тоном і є своєрідною візитною карткою якості. За офіційною інформацією Міжнародної організації зі стандартизації у світі сертифіковано понад 1 млн. підприємств, установ та організацій. Світовими лідерами у цій сфері є Китай, Італія, Японія, Іспанія, Велика Британія, США, Індія, Франція та Німеччина. В Україні налічується близько 3 000 підприємств, що отримали сертифікати ISO 9001, серед яких лише кілька аптечних підприємств – у Дніпрі, Хмельницькому та Львові.

*за інформацією компанії «Бюро Верітас Сертифікейшн Україна», 05/2016

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Дуже аптечний стандарт
ISO — золотий стандарт якості
Опубліковано другий Соціальний звіт мережі аптек «D.S.»
Купити франшизу «АПТЕКА „D.S.”» – вигідно!
Звітуємо про зібрані кошти для допомоги військовим!
За знання платять гроші: стипендії для майбутніх фармацевтів від мережі аптек "D.S."

Всi новини

Всі новини
Всі проекти

Новини проектів

Всі проекти