Акція-сюрприз "Здорове літо" – даруємо бонусні бали!

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка
цілодобово
і
Служба резервування
пн-пт: 9–21, сб-нд: 10–20

Акція-сюрприз "Здорове літо" – даруємо бонусні бали!

Чи була ця інформація корисною для вас?
{0} {0}

У мережі «D.S.» стартувала літня акція-сюрприз для постійних клієнтів – даруємо бали на наступні покупки в наших аптеках!

Шановні власники Картки клієнта «D.S.»!

Усім, хто впродовж липня-серпня отримав персональне сповіщення про акцію-сюрприз, при покупці в зазначеній аптеці «D.S.» до вказаної у сповіщенні календарної дати включно – буде нараховано 10 бонусних гривень балами у подарунок!*

Нагадуємо, сучасна аптека – це не тільки ліки! Асортимент аптек «D.S.» – це все для краси, активного довголіття, здорового побуту і підвищення якості життя.

Яскравого і здорового Вам літа!

Далі буде!

* За умови покупки на суму від 50 гривень згідно з товарним чеком (з урахуванням наданих знижок, якщо такі передбачено), зафіксованої на номер картки клієнта "D.S."; 10 бонусних гривень балами буде нараховано тільки за 1 (одну, першу) покупку, упродовж наступних 3-ох робочих днів після закінчення періоду акції. Період акції – від дати отримання клієнтом персонального Viber- або sms-сповіщення до вказаної у сповіщенні календарної дати включно. Про факт нарахування бонусних балів клієнту буде надіслано відповідне персональне сповіщення.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Акційні пропозиції липня: в аптеках «D.S.» або резервуйте онлайн!

Акції від світових косметичних брендів у липні: насолоджуватися барвами літа!

Акція 1+1=3 від бренда VICHY у липні!

Літня акція від французького бренда Caudalie!

Всі проекти

Всі проекти
Останні новини компанії

Інші поточні проекти