Асортимент товарів нашої торгової марки розширюється!

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка
цілодобово
і
Служба резервування
пн-пт: 9–21, сб-нд: 10–20

Асортимент товарів нашої торгової марки розширюється!

Чи була ця інформація корисною для вас?
{2} {0}

Лінійка медико-фармацевтичної продукції Privаte Label мережі аптек «D.S.» налічує вже 25 найменувань! 

Минуло два роки відтоді, як ми запропонували нашим клієнтам перші товари власної торгової марки (Privаte Label) ‒ «D.S.» та «Arbor Vitae». Їх виготовляють на наше замовлення українські та європейські виробники згідно з усіма стандартами якості. Характерна бордово-бежева упаковка з логотипом нашої мережі чи з емблемою «Дерево життя» дозволить Вам швидко впізнати такі продукти і є гарантією того, що це найоптимальніший варіант за співвідношенням «ціна-якість» у своїй товарній категорії. 

Асортимент товарів із логотипом «D.S.» представлений переважно виробами медичного призначення, які точно знадобляться у кожній домашній аптечці: надійний перцевий пластир, ніжні паперові носовички, зручні лейкопластирі в індивідуальних упаковках для різних потреб, приємні вологі серветки для дорослих та дітей, делікатні ватні палички, а також два сучасні пристрої для самостійного контролю прийому ліків – таблетниця і ніж для пігулок

У серії якісних біологічно-активних добавок «Arbor Vitae» уже є такі популярні продукти як таблетки активованого вугілля, жувальні таблетки глюконату кальцію з ароматом яблука, риб'ячий жир у капсулах, а також новинка ‒ гінкго білоба у сучасній формі випуску «ультракапс» (забезпечує високу всмоктуваність та пролонговану дію засобу). 

Сьогодні працюємо над тим, аби вже незабаром запропонувати вам нові продукти нашої торгової марки ‒ до їх вибору ми також підійшли з незмінно високими вимогами щодо якості та доступної ціни. 

Придбати продукти торгових марок «D.S.» та «Arbor Vitae» можна в усіх аптеках нашої мережі, а переглянути та зарезервувати ‒ тут і тут

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Мобільний додаток мережі "D.S." – аптека у Вашому телефоні
Купити франшизу «АПТЕКА „D.S.”» – вигідно!
Пошук та резервування ліків – відтепер у режимі онлайн!
Завітайте в найближчу аптеку «D.S.» за хорошими цінами!
Як зекономити на ліках: 4 поради від мережі аптек «D.S.»

Всі проекти

Всі проекти
Останні новини компанії

Інші поточні проекти