Дні здорового волосся в аптеці «D.S.» в Ужгороді!

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка
цілодобово
і
Служба резервування
пн-пт: 9–21, сб-нд: 10–20

Дні здорового волосся в аптеці «D.S.» в Ужгороді!

Чи була ця інформація корисною для вас?
{0} {0}

Не можете підібрати хороший шампунь? Замучила лупа? Волосся швидко жирніє або січеться, довго росте, виглядає тьмяним та ослабленим? Тоді вам обов’язково слід завітати в нашу аптеку в Ужгороді, на площі Шандора Петефі, 13!

Саме тут 28 і 29 листопада всі охочі зможуть пройти обстеження трихоскопом* у завідувача стаціонарного відділення Обласного клінічного шкірно-венерологічного диспансера Зеленчук Олесі Михайлівни та отримати грунтовну консультацію щодо стану шкіри голови та волосся, необхідності додаткових обстежень, а також рекомендації щодо лікування й догляду за волоссям косметичними засобами. Лікар прийматиме у четвер і п’ятницю, 28 та 29 листопада, від 13:00 до 19:00. Не пропустіть!

Інформаційна довідка:

Трихоскопія є найбільш успішним та унікальним методом дослідження шкіри голови і волосся. Трихоскоп – це новітній апарат, оснащений спеціальною цифровою камерою з високою роздільною здатністю, а також комплектом об'єктивів із можливістю багаторазового збільшення під час зйомки (від 10 до 1000 разів). Під час проведення процедури фахівець робить кілька знімків шкірних покривів голови, а також знімки фолікул і самого волосся. Цифрова трихоскопія є миттєвим і найбільш інформативним способом діагностики. Цей метод можна використовувати при всіх проблемах здоров'я волосся і шкіри голови. За допомогою трихоскопії спеціалісти успішно проводять дерматоскопію і навіть можуть дослідити шкірні утворення без операційного втручання.

Переваги та можливості методу

Трихоскоп дає можливість визначати всі найважливіші показники стану шкіри і волосся на голові:

• тип і стан шкіри (повна діагностика шкіри голови);

• щільність і стан фолікулів волосся;

• щільність волосся;

• типи і фази росту волосся;

• стан сальних і потових залоз на голові.

За допомогою трихоскопії фахівці можуть повністю вивчити структуру волосся від кореня до кінчика і визначити ступінь руйнування волосяних покривів. Тому цей метод діагностики також ефективний при обстеженні пацієнта зі шкірними захворюваннями. Для отримання висновку фототрихограми готові знімки обробляють на комп'ютері за допомогою спеціальної програми. Так лікар може повністю проаналізувати всі побачені симптоми і виявлені ознаки захворювання волосся. Далі фахівець складає висновок, у якому вказана загальна картина стану волосся, темпи його випадіння, а також рекомендовані методи подальшого лікування пацієнта.

Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, звертайтеся до нашого Центру підтримки клієнтів за безкоштовним номером 0 800 30 20 60.

Будьте здорові та красиві!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Стартує щаслива «Чорна п’ятниця» в аптеках «D.S.»!
Акційні пропозиції листопада: в аптеках «D.S.» або резервуйте онлайн!
10 вигідних сезонних пропозицій у листопаді!
Акції від світових косметичних брендів у листопаді: сяймо всупереч негоді!
‒30% на весь асортимент Apivita™ у листопаді!
Акція від VICHY 1+1=3 у листопаді!
До –40% на товари для дітей у листопаді!
Знижки до 20% на товари для жіночої гігієни і спеціальні засоби догляду у листопаді!
Акція від швейцарського бренда Weleda у листопаді!

Всі проекти

Всі проекти
Останні новини компанії

Інші поточні проекти