Дні здорової шкіри та волосся в аптеці «D.S.» в Ужгороді!

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка
цілодобово
і
Служба резервування
пн-пт: 9–21, сб-нд: 10–20

Дні здорової шкіри та волосся в аптеці «D.S.» в Ужгороді!

Чи була ця інформація корисною для вас?
{0} {0}

Не можете підібрати хороший шампунь? Замучила лупа? Волосся швидко жирніє або січеться, довго росте, виглядає тьмяним та ослабленим? Тоді вам обов’язково слід завітати в нашу аптеку в Ужгороді, на площі Шандора Петефі, 13, де вже в четвер розпочнуться Дні здорової шкіри та волосся!

Саме тут 19, 20 і 21 грудня всі охочі зможуть пройти обстеження трихоскопом* у завідувача стаціонарного відділення Обласного клінічного шкірно-венерологічного диспансера Зеленчук Олесі Михайлівни та отримати ґрунтовну консультацію щодо стану шкіри голови та волосся, необхідності додаткових обстежень, а також рекомендації щодо лікування й догляду за волоссям косметичними засобами. Лікар прийматиме у четвер і п’ятницю, 19 та 20 грудня, від 14:00 до 19:00, а в суботу, 21 грудня, від 12:00 до 17:00. Не пропустіть!

Інформаційна довідка:

Трихоскопія є найбільш успішним та унікальним методом дослідження шкіри голови і волосся. Трихоскоп – це новітній апарат, оснащений спеціальною цифровою камерою з високою роздільною здатністю, а також комплектом об'єктивів із можливістю багаторазового збільшення під час зйомки (від 10 до 1000 разів). Під час проведення процедури фахівець робить кілька знімків шкірних покривів голови, а також знімки фолікул і самого волосся. Цифрова трихоскопія є миттєвим і найбільш інформативним способом діагностики. Цей метод можна використовувати при всіх проблемах здоров'я волосся і шкіри голови. За допомогою трихоскопії спеціалісти успішно проводять дерматоскопію і навіть можуть дослідити шкірні утворення без операційного втручання.

Переваги та можливості методу

Трихоскоп дає можливість визначати всі найважливіші показники стану шкіри і волосся на голові:

• тип і стан шкіри (повна діагностика шкіри голови);

• щільність і стан фолікулів волосся;

• щільність волосся;

• типи і фази росту волосся;

• стан сальних і потових залоз на голові.

За допомогою трихоскопії фахівці можуть повністю вивчити структуру волосся від кореня до кінчика і визначити ступінь руйнування волосяних покривів. Тому цей метод діагностики також ефективний при обстеженні пацієнта зі шкірними захворюваннями. Для отримання висновку фототрихограми готові знімки обробляють на комп'ютері за допомогою спеціальної програми. Так лікар може повністю проаналізувати всі побачені симптоми і виявлені ознаки захворювання волосся. Далі фахівець складає висновок, у якому вказана загальна картина стану волосся, темпи його випадіння, а також рекомендовані методи подальшого лікування пацієнта.

Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, звертайтеся до нашого Центру підтримки клієнтів за безкоштовним номером 0 800 30 20 60.

Будьте здорові та красиві!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

10 вигідних сезонних пропозицій у грудні!
Святкові знижки від світових косметичних брендів у грудні!
Грандіозна акція від брендів VICHY і La Roche-Posay!
1+1=3 на лінійки Доліва і Фарма Гіалурон у грудні!
‒20% на косметику швейцарського бренда Weleda у грудні!
Дні «Домашня лабораторія Фармаско» в аптеках «D.S.» у грудні!
–30% на зубні пасти й щітки Oral-B® для дорослих і дітей!
Знижки на товари для дітей і матерів у грудні!
‒15% на весь асортимент бренда Eucerin™ у грудні!
Акції від європейських брендів у грудні!
Акція на косметику нашої торгової марки Arbor Vitae™!

Всі проекти

Всі проекти
Останні новини компанії

Інші поточні проекти