Підсумки року: дякуємо, що довіряєте нам своє здоров’я!

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка
цілодобово
і
Служба резервування
пн-пт: 9–21, сб-нд: 10–20

Підсумки року: дякуємо, що довіряєте нам своє здоров’я!

Чи була ця інформація корисною для вас?
{1} {0}

Друзі! Дякуємо за те, що були з нами упродовж року! Зі свого боку ми дотримуємо своїх обіцянок!

У 2016-ому, з нагоди 10-річчя ТМ «Мережа аптек «D.S.», ми поставили собі за мету зробити якнайбільше для доступних цін і комфортних покупок наших клієнтів. Отже, у 2016-ому вдалося реалізувати:

ПРОГРАМУ НИЗЬКИХ ЦІН – у співпраці з виробниками ми відібрали більше ста найчастіше вживаних ліків від хронічних недуг і для стаціонарного лікування за низькими справедливими цінами. І це не акція, а постійна соціальна програма (перелік постійно оновлюється, ціни на потрібні Вам ліки можна уточнити у фармацевтів, на нашому сайті або за номером Аптечної довідки (032)243 93 93).

ПРОГРАМУ ТОП-10 СЕЗОНУ – до кожного сезону ми підібрали найбільш актуальні та ефективні безрецептурні ліки за особливо вигідними цінами (перелік періодично оновлюється, шукайте на вітринах наших аптек під зеленим прапорцем).

АКЦІЇ МІСЯЦЯ – щоразу близько 50 найменувань ліків, косметики, медичних і дитячих товарів в наших аптеках за особливо привабливими цінами (перелік акційних позицій шукайте на сайті, запитуйте у фармацевта або за номером Аптечної довідки).

ТОВАРИ ВЛАСНОЇ ТОРГОВОЇ МАРКИ – перший продукт у лінійці товарів власної торгової марки «D.S.» – перцевий пластир, виготовлений на наше замовлення українським заводом-виробником, уже в продажу.

СЮРПРИЗИ – упродовж року миттєві знижки, грошові сертифікати, бонусні бали до Миколая отримали чимало клієнтів аптек «D.S.», як постійних, так і нових.

МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК «МЕРЕЖА АПТЕК D.S.» – відтепер швидко знайти і зарезервувати необхідні ліки у режимі онлайн у найближчій аптеці «D.S.» можна за допомогою нашого сучасного мобільного додатка (завантажити тут).

НАШ ДРУГИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ЗВІТ – у ньому ми розповідаємо про наші ініціативи у фармгалузі і суспільному житті.

Обіцяли – зробили! Залишайтеся з нами – далі буде!

Якщо ліки – то «D.S.»!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Звітуємо про зібрані кошти для допомоги військовим!
Купити франшизу «АПТЕКА „D.S.”» – вигідно!
№ 5000: ювілейний страховий клієнт в мережі аптек «D.S.»!
Фармацевти-стипендіати мережі аптек "D.S." 2016-2017 навчального року

Всі проекти

Всі проекти
Останні новини компанії

Інші поточні проекти