ІІ конференція для компаній-виробників: презентуємо стратегію розвитку мережі аптек "D.S." і нові онлайн-сервіси!

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка
цілодобово
і
Служба резервування
пн-пт: 9–21, сб-нд: 10–20

ІІ конференція для компаній-виробників: презентуємо стратегію розвитку мережі аптек "D.S." і нові онлайн-сервіси!

Чи була ця інформація корисною для вас?
{1} {0}
Щоб бути ще ефективнішими та завжди допомагати Вам бути здоровими, сьогодні ми презентували наші плани на майбутнє, проекти та нові сервіси для виробників ліків і медичних товарів. 

Учасниками нашої конференції були 134 представники з понад 70 українських та закордонних фармацевтичних компаній-виробників. До уваги гостей було представлено ключові результати діяльності та стратегію мережі аптек «D.S.», розглянуто нові можливості ефективної взаємодії «Виробник-Мережа «D.S.» у рамках проекту «Категорійний менеджмент», CRM-системи, дистанційного навчання персоналу, ERP-платформи, представлено ІТ-сервіси компанії мережі аптек «D.S.» власної розробки, а також другий Соціальний звіт компанії за 2014-2015 роки і комікс про кіборгів, виданий за допомоги компанії. На конференції також мали слово партнери зі Шпиталю ім. Шептицького, проведено благодійний збір для адресної благодійної допомоги пацієнтам Шпиталю. 

Конструктивний діалог з компаніями-виробниками ліків триватиме і надалі, адже одним із найважливіших стратегічних завдань вбачаємо є найкращі умови закупівлі, щоб запропонувати Вам якнайпривабливіші низькі ціни насамперед на найбільш затребувані медикаменти від хронічних недуг за низькими цінами від хронічних захворювань і стаціонарного лікування та сезонні медикаменти. В умовах несприятливих економічних тенденцій і за відсутності страхової медицини вважаємо цей процес своєю соціальною відповідальністю.  

Гостям ми представили перший продукт у лінійці товарів власної торгової марки мережі аптек "D.S." (Private Label) - перцевий пластир "D.S.", виготовлений на наше замовлення українським заводом-виробником. 

Більше фото із заходу тут

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Наша І візійна конференція для компаній-виробників
"Колискові для Олекси": коли Любов лікує...
Солодкий подарунок захисникам України від аптекарів
За знання платять гроші: стипендії для майбутніх фармацевтів від мережі аптек "D.S."

Всі проекти

Всі проекти
Останні новини компанії

Інші поточні проекти