«Мелатонін» – новинка нашої торгової марки для покращення сну!

0 800 30 20 60

дзвінки безкоштовні

Аптечна довідка і Служба резервування
пн-пт: 8–22, сб: 9-20, нд: 10–20

«Мелатонін» – новинка нашої торгової марки для покращення сну!

Чи була ця інформація корисною для вас?
{1} {1}

Прокидаєтеся вранці й почуваєтеся так, ніби зовсім не відпочили? Це може бути пов'язано з порушеннями циклу сну та вироблення гормону мелатоніну в організмі. Новинка «Мелатонін» нашої торгової марки «Arbor Vitae» допоможе усунути негативні наслідки розладів сну!

«Мелатонін Arbor Vitae» – біологічно-активна добавка, яка сприяє нормалізації фаз сну та заспокоює нервову систему. Вона виготовлена у формі ультракап – м'яких желатинових капсул, які легко ковтати, а діюча речовина з них всмоктується швидше.

Мелатонін – це гормон, відповідальний за регулювання багатьох біологічних функцій, зокрема процесів засинання і неспання. За нормального рівня цього гормону людина добре відпочиває за ніч. Та, якщо вона переживає стрес, погано харчується, веде сидячий спосіб життя або використовує забагато штучного світла вночі, організм не вироблятиме мелатонін у достатній кількості. Ті особи, які регулярно працюють ночами, мають хронічний дефіцит мелатоніну, а отже, більше схильні набути коронарну хворобу серця і судин та метаболічний синдром – сукупність ожиріння, гіпертонії, діабету і атеросклерозу. Рівень цього гормону суттєво знижується і з віком.

Якщо хочете менше хворіти й більше радіти життю, то для початку варто спробувати нормалізувати свій сон. «Мелатонін Arbor Vitae» pекомендовано вживати дорослим по 1 капсулі за 30 хвилин до сну.

Нагадуємо, що в нашу лінійку «Arbor Vitae» уже входять популярні біологічно-активні добавки − вугілля активоване, жувальні таблетки глюконату кальцію з ароматом яблука, риб'ячий жир у капсулах, лецитингепактив та гінкго білоба , а також серія лікарських рослин. А нещодавно у цій лінійці з'явилася корисна новинка для тих, які дбають про красу свого волосся, – високоякісна косметична нафта з олією аргану та із соком кропиви!

Продукція наших власних торгових марок «D.S.» (представлена виробами медичного призначення, які точно знадобляться у кожній домашній аптечці) та «Arbor Vitae» відповідає всім стандартам якості та є найоптимальнішим варіантом за співвідношенням «ціна-якість» у своїй товарній категорії. 

Придбати ці продукти можна в усіх аптеках нашої мережі, а переглянути та зарезервувати ‒ тут і тут

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Мобільний додаток «Мережа аптек D.S.»: 30 тисяч користувачів та оновлення для iPhone!
Лікарські рослини у нашій лінійці «Arbor Vitae»!
Купити франшизу «АПТЕКА „D.S.”» – вигідно!
Як зекономити на ліках: 4 поради від мережі аптек «D.S.»

 

Всі проекти

Всі проекти
Останні новини компанії

Інші поточні проекти